Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. iPhone Tamiri
 3. iPhone Kulaklık Soketi Değişimi

iPhone Kulaklık Soketi Değişimi

Popüler Aramalar: iPhone 8 Arka Cam Kapak DeğişimiiPhone 11 Ekran Değişimi

iPhone Kulaklık Soketi Değişim

iPhone Kulaklık Soketi Değişimi, şarj soket ve Mikrofon ile entegre edilmiştir. Kulaklık soketini değiştirmek için, tüm şarj soketi değiştirilmelidir. iphone kulaklıklardan ses yok benzer biçimde şikayetleriniz varsa, iPhone kulaklık soketi yerinden çıkar, iPhone kulaklıklardan biri çalışmıyor ve iPhone kulaklıklar çalışmıyor, muhtemelen tüm şarj soketinin değiştirilmesi gerekiyor.

[toc]

iPhone kulaklık soketi arızaları; sıvı teması, tozlanma, sert etkiler, kulaklığı takmak ve çıkarmak çok zor.

iPhone Kulaklık Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone Kulaklık Soket Değişimi, belirli vakit aralıklarında periyodik olarak sterilize edilen, tamamen statik elektrikten arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları tarafından denetim edilen ve bununla beraber aygıt güvenliği için sigortalı olan teknik servis odamızda yapılır.

 • Kulaklık soketini değiştirirken telefon sıfırlanmaz. Bu nedenle, bilgileriniz silinmeyecektir.
 • Orijinal Ürün, kulaklıklardan gelen ses sorununu çözmek için kullanılır.
 • Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi onaylı kulaklık soketi güvence kartı ile beraber gelir.
 • Güvence süresi süresince, kulaklık soketi ile ilgili kullanıcı hatası haricinde karşılaşılan teknik sorunlar Apple teknisyenlerimiz tarafınca ücretsiz olarak çözülür.
 • Ses, telefonunuzun kulaklığından herhangi bir mesele yaşamadan alınmaya devam eder.
 • Onarımdan sonrasında, telefonun kulaklığını arzu ettiğiniz kadar araştırma hakkına sahipsiniz ve herhangi bir şüphe durumunda geri ödeme hakkına sahip olacaksınız.
 • Cep Hastanesi, akıllı telefon parçalarının değiştirilmesinde 17 senelik tecrübeye sahiptir.

iPhone kulaklık soket onarımı hakkında herhangi bir sorunuz var ise, aşağıdaki alan kişi temsilcisi hattımızı arayabilir, yorum alanına yazabilir veya canlı destek yazabilirsiniz.

iPhone Kulaklık Soketi Nasıl Bozulur

İPhone akıllı telefonların kulaklık soketinde arızaların çeşitli nedenleri vardır. Bu nedenler;

 • Sıvı-nem teması sonrası kulaklık soketinin oksidasyonu,
 • Çatlama – çatlama sonrası kulaklık soketi kırılması,
 • Kulaklığı çıkarırken yada takarken aşırı gerginlik, kulaklık jakını anakart üzerinde bırakır,
 • Kıyafet pamuğu, toz, kir ve benzeri parçacıklar sebebiyle kulaklık jakının tıkanması olarak verilebilir.
 • Son öğede, kulaklık jakı bir kürdan ile dikkatlice temizlenebilir. Bununla birlikte, öteki sorunlar için, kulaklık soketi nitelikli bir APPLE teknisyeni tarafınca değiştirilmelidir.iPhone Kulaklık Soketi Değişimi
 • iPhone kulaklık jak bozuk,
 • iPhone kulaklıktan ses yok,
 • Telefonunuzun kulaklığı takılı değil

Kulaklıkların sesi cızırtılı geliyor, biri gelmiyor, biri gelmiyor, mesele yaşıyorsanız, teknik servisimizde bir iPhone Kulaklık Soket Değişimi yapabilirsiniz.

iPhone kulaklık soketi değişimi fiyat listesi hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile kullanmakta olduğunuz telefon modeline göre paylaşılmıştır. Tablonun sol sütunundan telefon modelini, sağ sütunundan ise kulaklık girişi değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

iPhone Kulaklık Soket Değişim Orijinal Parça, alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm teknik servis koşullarının bir araya getirildiği teknik servis odasında, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orijinal kulaklık soket kullanılarak yapılır.

“iPhone kulaklık soketi değişim” süresi teknik servisimizde ortalama 1 saattir, 2 taraflı Cep Hastanesi tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

iPhone Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

iphone şarj soketi değişiklik yapma alanında, cihazınıza özgü özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanarak ustalaşmış APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Şarj soketinin değiştirildiği teknik servis odamız periyodik olarak sterilize edilir ve statik elektrikten arındırılır. Aynı zamanda, 7/24 güvenlik kameraları ile gözetim altında tutulur ve servisimiz cihaz güvenliği için sigortalanır.

 • Orijinal Ürün iPhone şarj soketini değiştirirken kullanılır.
 • Aletiniz değiştirildikten sonra sorunsuz şarj etmeye devam edecektir.
 • Telefonu arzu ettiğiniz kadar kontrol etme ve herhangi bir şüphenin geri ödenmesini alma hakkına sahipsiniz.

iPhone şarj soketi değiştirildikten sonrasında, telefonunuz bir Cep Hastanesi onaylı (imzalı – damgalı) teknik servis garanti kartı ile 3 ay boyunca size teslim edilecektir. Bu şekilde, kullanıcı hatası dışındaki şarj soketi ile ilgili tüm teknik problemler Apple teknisyenlerimiz tarafınca ücretsiz olarak çözülür.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 6 kulaklık soketi değişimi , iphone 5s kulaklık soketi değişimi , iphone 7 kulaklık soketi değişimi , iphone 5 kulaklık soketi değişimi , iphone 4s kulaklık soketi değişimi , iphone 5 kulaklık girişi değişimi , iphone kulaklık soketi değişimi fiyatı , iphone 6s kulaklık soketi değişimi , iphone kulaklık soketi , 6s plus kulaklık soketi değişimi , kulaklık soketi değişimi , iphone kulaklık girişi tamiri ne kadar , iphone 6s kulaklık soketi , iphone 6 kulaklık girişi değişimi , iphone 7 kulaklık girişi değişimi

iPhone Kulaklık Soketi Değişimi ,iPhone kulaklık soketi şarj soketi ve Mikrofon ile entegre edilmiştir. Kulaklık soketini değiştirmek için, tüm şarj soketi değiştirilmelidir. iPhone kulaklıktan ses yok, iPhone kulaklık soketi yerinden oynatılıyor, iPhone kulaklıklarından biri çalışmıyor, iPhone kulaklıkları gibi şikayetleriniz varsa, muhtemelen kulaklık soketi nedeniyle tüm şarj soketini değiştirmeniz gerekiyor. sıvı temas, tozlanma, sert darbeler, kulaklığı takmak ve çıkarmak çok zor.

iPhone Soketi Değişimi Servis Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, ürünü teknik servis hizmeti ile birlikte alın. Servisimizde yapacağımız iPhone Kulaklık Soketi değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 40 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde 40 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.

apple iphone kulaklık soketi değişimi

Telefon kulaklık girişi sorun çalışmıyor, birçok kullanıcı için can sıkıcı. Yeni iPhone modellerinde 3.5 mm kulaklık jakı olmamasına rağmen, bu kullanışlı ses bağlantı noktasına sahip milyonlarca iPhone var. Kulaklıklarla çalışmayan bir iPhone, iPad veya iPod touch’ınız varsa, bu makaledeki çözümler size yardımcı olabilir. Kulaklık jakının arızalanmasına neden olmak için birden fazla neden olabilir. Iphone kulaklık jakı sorunu, kulaklıklardan ses veya tek bir kulaklıktan gelen ses olmamasıdır. Sorunun neden kaynaklandığına bağlı olarak, iPhone kulaklık girişi sorununu çözmenin çeşitli yolları vardır.

iPhone Kulaklık Soketi Değişimi Fiyat Listesi – Haziran Ayı

iPhone kulaklık soketi değişimi fiyat listesi hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile kullanmakta olduğunuz telefon modeline göre paylaşılmıştır. Tablonun sol sütunundan telefon modelini, sağ sütunundan ise kulaklık girişi değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

Ürünler

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar