iPhone Kulaklık Soketi Değişim

iPhone Kulaklık Soketi Değişimi ,iPhone kulaklık soketi şarj soketi ve Mikrofon ile entegre edilmiştir. Kulaklık soketini değiştirmek için, tüm şarj soketi değiştirilmelidir. iPhone kulaklıktan ses yok, iPhone kulaklık soketi yerinden oynatılıyor, iPhone kulaklıklarından biri çalışmıyor, iPhone kulaklıkları gibi şikayetleriniz varsa, muhtemelen kulaklık soketi nedeniyle tüm şarj soketini değiştirmeniz gerekiyor. sıvı temas, tozlama, sert darbeler, kulaklığı takmak ve çıkarmak çok zor.

iPhone Soketi Değişimi Servis Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, ürünü teknik servis hizmeti ile birlikte alın. Servisimizde yapacağımız iPhone Kulaklık Soketi değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 40 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 40 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.

apple iphone kulaklık soketi değişimi

Telefon kulaklık girişi sorun çalışmıyor, birçok kullanıcı için can sıkıcı. Yeni iPhone modellerinde 3.5 mm kulaklık jakı olmamasına rağmen, bu kullanışlı ses bağlantı noktasına sahip milyonlarca iPhone var. Kulaklıklarla çalışmayan bir iPhone, iPad veya iPod touch’ınız varsa, bu makaledeki çözümler size yardımcı olabilir. Kulaklık jakının arızalanmasına neden olmak için birden fazla neden olabilir. Iphone kulaklık jakı sorunu, kulaklıklardan ses veya tek bir kulaklıktan gelen ses olmamasıdır. Sorunun neden kaynaklandığına bağlı olarak, iPhone kulaklık girişi sorununu çözmenin çeşitli yolları vardır.

iPhone Kulaklık Soketi Değişimi Fiyat Listesi – Nisan Ayı

iPhone kulaklık soketi değişimi fiyat listesi hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile kullanmakta olduğunuz telefon modeline göre paylaşılmıştır. Tablonun sol sütunundan telefon modelini, sağ sütunundan ise kulaklık girişi değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

iPhone kulaklık soketi değişimi, alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm teknik servis koşullarının bir araya getirildiği teknik servis odasında, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal kulaklık soketi kullanılarak yapılır.

“iPhone kulaklık soketi değişimi” süresi teknik servisimizde ortalama 45 dakika, 2 taraflı Cep Hastanesi tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.