Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Kulaklık Takılı Kaldı Gösteriyor

iPhone Kulaklık Takılı Kaldı Gösteriyor

Iphone Kulaklık Takılı Kaldı Gösteriyor

iPhone Kulaklık Takılı Kaldı Gösteriyor , iPhone telefonunuz kulaklık modunda takılmışsa, çözümü tartışacağız. Yolda olduğunuzda, müzik dinlerken, video izlerken veya sevdiklerimizle konuşurken kulaklık takıyoruz. Kulaklıkların kullanımı oldukça kolaydır çünkü herkes tarafından kullanılırlar. Zaten sıfır cihazların yanında alınan da verilmesi için gereklidir. Kulaklık İphone telefonlarına takıldıktan sonra, kulaklık telefonunuzda görünür.

Kulaklıklar çıktığında, ifadenin kaybolduğunu görebilirsiniz. Bununla birlikte, bazı kullanıcılar, kulaklığı telefondan kaldırmasına rağmen kulaklığın telefonun bağlantısı kesildiğini gösterir. Aslında, ilk aşamada bir sorun olarak görülmese de, biriyle konuştuğunuzda, bir video izlediğinizde bir sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sorunu en kısa sürede önlemek için yapılabilecek Olası ayarlara bakarak sorunu düzeltmek için ayarları işleyebilirsiniz.

iPhone Kulaklık Modundan Çıkmıyor Ne Yapmalıyım ?

iPhone kulaklık takılı görünüyor, iPhone kulaklık modu, iPhone kulaklık takılı, iPhone kulaklık takılı, iPhone kulaklık modu hatası, iPhone kulaklık takılı, iPhone kulaklık takılı, iPhone kulaklık takılı olduğunda ne yapmalıyım. Kulaklığı hala iPhone telefonunuzdan kaldırırsanız, hala daha fazla takılı olduğunu gösterir, ancak bu daha sonraki dönemlerde bir hata almanıza neden olur. Böyle bir sorunu önlemek için, ne yapılması gerektiğini ayrıntılı olarak açıklayacağız.

İlginizi Çekebilir: Telefon Kulaklık Modunda Kaldı

Iphone Kulaklık Takılı Kaldı Gösteriyor
Iphone Kulaklık Takılı Kaldı Gösteriyor

iPhone Kulaklık Takılı Kaldı Gösteriyor

Telefonunuzda görüşme yapmak, video izlemek ya da müzik dinlemek için kulaklığı taktınız ve daha sonrasında çıkardığınızda takılı kaldıysa bunun çözümüne dair müdahaleleri aşağıdaki gibi yapabilirsiniz.

  • Her zaman taktığınız kulaklık yerine farklı bir kulaklık takarak deneme gerçekleştirelim.
  • Daha sonrasında telefona güncelleme geldiyse bu güncellemeyi devreye almanız da fayda bulunmaktadır.
  • Bazen kulaklık girişinde meydana gelen pisliklerden dolayı da sorun yaşanabilmektedir. Oranın temizlenmesini sağladıktan sonra tekrar kontrol sağlamanız da fayda bulunmaktadır.
  • Tüm bunlar başarısız olursa telefonda yedekleri alarak şarj %70 iken sıfırlama sağlayabilirsiniz.
  • Onun dışında isterseniz Apple müşteri hizmetlerini arayıp yaptığınız bu işlemlerden bahsederek sorunu iletebilirsiniz.

Müdahaleler sonrasında sorun giderilmiş olması gerekiyor. Ancak bunlara rağmen hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda cihaz garantisi devam ediyorsa garantiye devam etmiyorsa da tanıdığınız bir telefoncuya götürerek bu durumu gösterip sorunu giderebilirsiniz.

iPhone-kulaklık Modunda takılı Kaldı hoparlörden ses gelmiyor

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone Kendiliğinden Aramayı Cevaplıyor iphone arama cevaplama şekli değiştirme, iphone home tuşu ile arama cevaplama, iphone tek tuşla arama cevaplama, iphone bluetooth otomatik cevap, iphone 6 otomatik cevaplama kapatma, iphone gelen aramayı otomatik cevaplama, iphone ses tuşu ile cevaplama, iphone gelen aramaya otomatik mesaj.