Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Led Flaşı Ayarı

iPhone Led Flaşı Ayarı

Iphone Led Flaşı Ayarı

iPhone Led Flaşı Ayarı Son zamanlarda çağrı gelen iPhone’ların arka kamera LED flaş ışığının yanıp söndüğüne birçoğumuz şahit olmuşuzdur. Çağrı, mesaj veya herhangi bir bildirim geldiğinde LED flaşın yanmasını sağlayan bu özellik aslında işitme engelli iPhone kullanıcıları için titreşimden sonra geliştirilen yeni bir özellik olarak karşımıza çıktı.

iPhone Led Flaşı Ayarı Ama bu özellik sadece bu kullanım alanı ile sınırlı kalmadı. Karanlık ortamlarda, araç içi ortamlarda iyi bir uyarıcı özelliğe sahip olduğu için iPhone kullanıcıları arasında hızla yaygınlaşıyor.  Peki iPhone”larda kameranın LED flaş ışığını bildirim ışığı olarak nasıl ayarlayacağız? Bu özelliği aktif etmek için aşağıdaki resimlerde kırmızı işaretli seçenekleri uygulamanız yeterli.

Iphone Led Flaşı Ayarı

  1. İlk olarak Ayarlara giriniz.
  2. Ayarlar kısmından Genele tıklayınız.

İlginizi Çekebilir: iPhone Face ID Sorunu

  1. Genel kısmından Erişebilirlik kısmında giriniz.

Iphone Flash 2

  1. Erişebilirlik kısmından ise Uyarlar için LED Flaş kısmından açabilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  usb portlarını.flash belleklere kapatma, flash kapatma cs 1.6, flash player kapatma chrome, toshiba flash cards kapatma, cs flash kapatma, cs flash kapatma kodu, flash player güncelleme kapatma