iPhone Led Flaşı Ayarı
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 1482 Görüntülenme

iPhone Led Flaşı Ayarı

iPhone Led Flaşı Ayarı Son zamanlarda çağrı gelen iPhone’ların arka kamera LED flaş ışığının yanıp söndüğüne birçoğumuz şahit olmuşuzdur. Çağrı, mesaj veya herhangi bir bildirim geldiğinde LED flaşın yanmasını sağlayan bu özellik aslında işitme engelli iPhone kullanıcıları için titreşimden sonra geliştirilen yeni bir özellik olarak karşımıza çıktı.

Ama bu özellik sadece bu kullanım alanı ile sınırlı kalmadı. Karanlık ortamlarda, araç içi ortamlarda iyi bir uyarıcı özelliğe sahip olduğu için iPhone kullanıcıları arasında hızla yaygınlaşıyor. iPhone Led Flaşı Ayarı Peki iPhone”larda kameranın LED flaş ışığını bildirim ışığı olarak nasıl ayarlayacağız? Bu özelliği aktif etmek için aşağıdaki resimlerde kırmızı işaretli seçenekleri uygulamanız yeterli.

iPhone Led Flaşı Ayarı
iPhone Led Flaşı Ayarı
 1. İlk olarak Ayarlara giriniz.
 2. Ayarlar kısmından Genele tıklayınız.
iphone flash 1
iphone flash 1
 1. Genel kısmından Erişebilirlik kısmında giriniz.
iphone flash 2
iphone flash 2
 1. Erişebilirlik kısmından ise Uyarlar için LED Flaş kısmından açabilirsiniz.
iphone flash 3
iphone flash 3

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  usb portlarını.flash belleklere kapatma, flash kapatma cs 1.6, flash player kapatma chrome, toshiba flash cards kapatma, cs flash kapatma, cs flash kapatma kodu, flash player güncelleme kapatma, flash player donanım hızlandırma kapatma, flaş kapatma ıphone, flash bildirim ışığı kapatma, ıphone flash kapatma, iphone flash kapatma, flaş kapatma iphone, iphone flash isigi kapatma, iphone’da flash kapatma, j7 flash kapatma, flash bellek otomatik kullan kapatma, iphone flash kapatmak, flash belleği yazmaya kapatmak,
mesaj flash kapatma, samsung ön flash kapatma, adobe flash player kapatma, opera flash player kapatma, internet explorer flash player kapatma, bildirim flash kapatma samsung, iphone 6 arama flaş kapatma,Telefonun Flash Kapanmıyor Sorunu, iphone 7 flaş kapatma, iphone 7 bildirim flaş kapatma, iphone 7 plus flash kapatma, iphone 7 led flaş kapatma, iphone 8 flash kapatma, instax mini 8 flash kapatma, instax 9 flaşı kapatma.

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir