Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Model Numarası Öğrenme

iPhone Model Numarası Öğrenme

Iphone Model Numarası Öğrenme

iPhone Model Numarası Öğrenme ,iPhone model numarası nasıl bulunur diye soruyorsanız eğer bu makalemizde 3 farklı yöntemi sizlerle paylaştık. iPhone model numarası: A ile başlayan ve rakamla devam eden numaradır. Apple’ın iPhone serisinde arka (cam) kapakta sunulan yasal bilgiler ve uyarılar son iki yıldır artık kullanılmıyor. Bu durumda, iPhone model numarası gibi bilgileri bulmak zorlaştı.

Farklı iPhone modelleri dünya çapında farklı GSM operatörlerini ve farklı markaları desteklediğinden, iPhone’unuzu başka bir ülkede kullanmayı planlıyorsanız, bu ölçütleri karşılayan cihazı tanımlamak için iPhone’un model numarasını bilmek önemlidir ve gerekiyorsa (gerekiyorsa) örneğin, CDMA (Verizon / Sprint) uyumlu olması veya yalnızca Qualcomm veya Intel modelleriyle ilgileniyorsanız.

iPhone’um Hangi Model?

iPhone Model Numarası Öğrenme ,Hangi iPhone modeline sahip olduğumu nasıl bilebilirim? Neyse ki bunu öğrenebileceğiniz birkaç yol var. iPhone’unuzun tam modelini belirlemenizi sağlayan maddeler aşağı kısımda yazmış bulunmaktadır.

iPhone Model Numarası Bulma: Ayarlardan

Hangi iPhone modeline sahip olduğunuzu öğrenmenin hızlı bir yolu Ayarlar’ı kontrol etmektir. iPhone modelini öğrenmenin en kolay yollarından biri olmasına rağmen, iPhone’unuzun kilit ekranını açabilmeniz önemlidir.

Ayarlar > Genel > Hakkında kısmına gittikten sonra Model Numarası alanını göreceksiniz. Hemen onun sağındaki kısma dokunun. Model numarası karşınıza çıkacaktır.

İlginizi Çekebilir: Samsung Telefon Mürekkep Akması

Iphone Model Numarasi

iPhone Model Numarası Bulma: Kasa Üzerinden

iPhone’unuzu alın ve arkasına bakın. Orada yazılı bilgiler arasında, “Model A” yazan ve devamında dört rakam olan bir metin bulacaksınız. iPhone 7 ve önceki telefonlarda kasa üzerinden telefon model numarasını öğrenebilirsiniz.

Iphone Model Kodu

iPhone Model Numarası Bulma: Sim Yuvasından

iPhone 8’den sonra, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone 11 gibi modeller için SIM tepsisini çıkarın ve model numarasını bulmak için SIM tepsisi yuvasının içine bakın. Parlak bir ışıkta baktığınızda, model numarasının ekranın yanına doğru işlendiğini göreceksiniz.

Iphone Sim Yuvasi Model

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone model no öğrenme , iphone model numarası sorgulama , iphone 8 model numarası öğrenme , iphone model no sorgulama , iphone 6 imei numarası öğrenme , iphone xs max model numarası öğrenme , iphone numara öğrenme uygulaması , iphone x model no öğrenme.