Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone MP3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor

iPhone MP3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor

Iphone Mp3 Kapak

iPhone MP3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor? ,Sürekli olarak değişen ve gelişen dijital dünyada internet sitelerine ve internet ile alakalı farklı alanlara kullanıcıların ilgisi git gide artmaktadır. Bu alanlardan biri de şüphesiz Youtube’ dir. Youtube kullanıcılarına video izleme, müzik dinleme gibi işlevlerin yanı sıra müzik indirme imkanı da sunmaktadır.

Bu sayede kullanıcılar günlük yaşantılarında cep telefonlarında aktif olarak çevrimiçi müzik indirip dinleyebilmenin keyfine varacaklardır. Android ve İOS için Youtube platformundan müzik indirmek için yardımcı programlar bulunmaktadır. Herkesin merak ettiği konulardan biri de iPhone üzerinde MP3 dönüştürücü nasıl kullanılmaktadır. Bilgisayar üzerinde Youtube Mp3 Dönüştürücü nasıl kullanılıyorsa mobil cihazlarınızda da MP3 dönüştürücüyü tarayıcınız üzerinden gerçekleştireceksiniz.

iPhone YouTube MP3 dönüştürücü uygulama

iPhone MP3 dönüştürücü birkaç farklı görevde kullanılabilmektedir. Bunlardan biri de sürekli severek dinlediğiniz Youtube parçalarını MP3 haline getirerek iPhone cihazınızda bir ses dosyası olarak muhafaza edebilir ve internetinizin olmadığı zamanlarda dahi sürekli dinleyebilirsiniz. Peki, iPhone MP3 dönüştürücü nasıl yapılır? Dilerseniz şimdi bunun aşamalarını inceleyelim.

Öncelikle Documents uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama sayesinde hem dönüştürdüğünüz MP3’ ü iPhone’ a kaydedebilir hem de müzik oynatıcısı sayesinde dönüştürmüş olduğunuz MP3 iPhone’ nizde oynatmanızı sağlamaktadır. Documents uygulamasını indirdikten sonra youtube’ da dinlediğiniz ve MP3 olarak kaydetmek istediğiniz ses veya video dosyasına ait bağlantıyı kopyalayınız.

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy M20 İlk Görüntüleri Sızdırıldı

Iphone Mp3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor?
Iphone Mp3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor?

Sonrasında Documents uygulamasını başlatarak alt kısımda yer alan pusula simgesine dokunarak web tarayıcısına geçiş yapmanız gerekmektedir. Youtube MP3 dönüştürücüyü kullanmak için önceden kopyalamış olduğunuz video veya müzik bağlantısını yapıştırıp Dönüştür butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Youtube MP3 müziği veya video dosyasını indirirken aynı zamanda şarkının adını ve sanatçının adının düzenlenmesini sağlamaktadır. Düzenlemeler kısmında yapacak bir işleminiz olmadığından dolayı burayı atlayabilirsiniz. Sonrasında Devam kısmına dokunarak ilerleyin. İndirme bağlantısı tamamlandıktan sonra İndir kısmına dokunmanız gereklidir.

İndirmiş olduğunuz MP3’ ü iPhone’ nizde yer alan yer alan Documents uygulamasında ki belleğe kayıt edebilirsiniz. MP3 dosyanız MP3 dönüştürücü sayesinde başarılı bir şekilde indirildikten sonra telefonunuzda ki İndirilenler klasöründe kolaylıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda Documents’ in müzik oynatıcısını kullanarak indirmiş olduğunuz MP3’ ü oynatabilirsiniz.

Iphone Mp3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor?
Iphone Mp3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor?

iPhone telefonlarda doğal bir MP3 dönüştürücü bulunmamaktadır. Bundan dolayı üçüncü parti uygulamalardan destek almak gereklidir. Fakat iPhone telefonunuzda iTunes uygulamasından destek alabilirsiniz. Telefonunuz üzerinden Youtubedan herhangi bir müzik seçebilirsiniz. Sonra iTunes uygulamasını açın. Daha sonra üst kısımda yer alan Dosya< Dönüştür adımını izleyerek MP3 dönüştürücü özelliğini kullanarak istediğiniz sesi indirebilirsiniz.

Videoyu Mp3 e Çevirme Programı

iPhone telefonlarınızda yukarıda verdiğimiz yöntemler dahilinde MP3 dönüştürme işlemini başaramadıysanız konu ile alakalı firmamızdan destek talep edebilirsiniz. Firmamız telefon tamiri, onarım ve bakım, teknik servis vb. konular hakkında hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra Android ve İOS cihazlar ile ilgili takıldığınız her noktada sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışmaktayız. Uzun yıllardır hizmet veren firmamızın vermiş olduğu hizmet alanlarından biri de iPhone MP3 dönüştürme işlemidir.

Özellikle Android cihazlardan iPhone cihaza geçiş yapan kullanıcılar iPhone cihaza MP3 indirmek istediklerinde bu işlemi nasıl gerçekleştirecekleri hakkında yetersiz kalmaktadırlar. Biz iPhone kullanıcıları hakkında MP3 dönüştürme noktasında yukarıda birkaç yönteme değindik.

Fakat kullanıcılar bu yöntemleri kullanarak MP3 dönüştürme konusunda başarılı olamadıkları taktirde firmamız ile iletişime geçerek destek talep edebilirler. Firmamızda aktif olarak çalışma gösteren Apple teknisyenlerimiz iPhone cihazlarınız için MP3 dönüştürücü için yapılması gereken tüm aşamaları yerleştirip uygulamaktadır. Aynı zamanda dilediğiniz video ve müziği de indirmeniz konusunda yardımcı olmaktayız.