Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Müzik Atma

iPhone Müzik Atma

Iphone Müzik Atma

iPhone Müzik Atma, günlük yaşantımızda müzikleri severek dinliyoruz. Evde, işte ya da okulda müzik dinlemek bizler için artık bir hobi haline geldi. Tek tek müzikleri aramak yerine akıllı cep telefonlarımızda müzik arşivi oluşturarak parçaların dinlenmesini sağlıyoruz. iPhone cihazlarını kullanan kişiler nerede ne var ya da nasıl atılır tam manasıyla bilmeyebilir. Fakat iPhone cihazlarınızda ki müzik arşivlerinizi de genişletmek tamamen sizin elinizde olacak bir durumdur.

Bu sayede gönül rahatlığı ile istediğiniz müzikleri yükleyerek dinlemeye başlayacaksınız. Sevdiğiniz sanatçıların parçalarını aramak zorunda kalmayacaksınız. Hem bu durum uğraş hem de vakit kaybına neden olabilir. Bu yüzden en güzel çözüm yolları arasında iPhone cihazlarınıza müzik atmak olacaktır. Hangi türden müzikleri seviyor, severek dinlediğiniz sanatçılar kim bunları belirledikten sonra iPhone cihazlarınıza müzikleri yüklemeye de başlayabileceksiniz. iPhone cihazlarınızda en az resim atmak kadar müzik yüklemenin de sanıldığı kadar zor olmadığını göreceksiniz.

iPhone Müzik Atma nasıl oluyor diye merak edenler için detaylı bir şekilde anlatacağız. Bu sayede sizlerde deneyerek hızlı ve sorunsuz şekilde iPhone cihazlarınıza istediğiniz tarza uygun müzikleri atmaya başlayacaksınız. Ya da bilgisayarınızda yahut tabletlerinizde sevdiğiniz müzikleriniz olabilir. Onları da dilerseniz cihazlarınıza yüklemeye başlayabilirsiniz. iPhone’a baktığımız zaman diğer cihazlara oranla daha göze karmaşık şekilde gelebiliyor. Bu yüzden iPhone kullanıcıları da nasıl müzik atacakları konusunda endişe yaşıyor.

iPhone Müzik Atma Nasıl Olur ?

iPhone müzik atma için önünüze iki şık olacak. Ya iTunes!i açabilirsiniz ya da cihazınızın USB kablosunu bilgisayara takarak müzik yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Burada hangi yola başvuracağınız tamamen size kalmış bir durumdur. iTunes üzerinden müzik yüklemek isteyen kişiler varsa, zaten cihazınız anında tanıyacaktır. Cihazınız tanıdıysa görülüyor bu işlemin tamam olduğunu söyleyebiliriz. Ekranda iPhone düğmesine iTunes . Karşınıza bir pencere açılmaya başlanacaktır. Burada yapılması gereken ise Müzikleri ve videoları elle yönet sekmesine tıklamanız olacaktır. Bu işlemi yapmanızın ardından ise hemen uygulama bölümüne tıklayınız.

İlginizi Çekebilir: iPhone Resetleme

Iphone Müzik Atma
Iphone Müzik Atma

Sol bölümde aygıtlar sekmesi yer alıyor. Bu sekmeden de Müzikler yazan yere tıklamanız gerekiyor. Bu sayede iphone cihazınızda yer alan müzik dosyaları açılmaya başlanacaktır. Bu aşamadan sonra işiniz daha da kolaya dönüşmüş olacak. Çünkü hangi müzikleri istiyor olursanız olun istediğiniz parçaları seçerek itunes üzerinden cihazınıza aktarma işlemlerini gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

İstediğiniz müzikleri tek tek seçtikten sonra ise Eş zamanla butonuna basmaya başlayacaksınız. Eş zamanla butonuna bastıktan sonra tüm müzikler cihazınıza atılmış olacaktır. İphone müzik atma itunes üzerinden başarılı şekilde gerçekleşmiş olacaktır.

iPhone Müzik Aktarımı

iPhone müzik atma sırasında ekranda hata yazısı ibaresi karşınıza çıkabilir. Doğal olarak böyle bir hata ekranını gördüğünüz zaman bu nedir diye düşünebilirsiniz. Bu hatanın çıkma nedeni daha çok MP3 dosyasını düzgün şekilde indiremediğinizden kaynaklı olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü MP3 dosyası düzgün şekilde indirilemediği durumlarda müzik atma işlemleri başarılı şekilde devam edilmiyor. Böyle bir durumda müziklerin silinmesine yol açabilir.

Hatalı durumu düzeltmek adına aynı aşamaları yeniden düzenleyerek tekrar yüklemeye çalışmanız daha doğru bir çözüm gibi görülüyor. Bu sayede iPhone müzik atma işlemini sorunsuz şekilde gerçekleştirerek tamamlamış olursunuz. iPhone cihazlarınızın müzikler kitaplığında dinleyebileceğiniz birden farklı müzikleri bulabilirsiniz.

Söylemiş olduğumuz iTunes işlemin yanı sıra dilerseniz USB kablosunu bilgisayara bağlayarak da müzikleri atma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. iPhone kullanıcılarının kullandıkları USB kabloları da müzik atmak adına kullanılabiliyor. iTunes görüntülenmez ise diğer bir yol olan USB üzerinden müzik atmayı deneyebilirsiniz.