Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone Nand Hafıza Entegresi Değişimi Fiyatı

iPhone Nand Hafıza Entegresi Değişimi Fiyatı

Iphone Nand Hafıza Entegresi

iPhone nand hafıza entegresi değişimi, çeşitli nedenlerle veya çakıştığı için düşük kapasiteli bir iPhone satın almış olabilirsiniz. Bir süre sonra, bellek doluyor, ne fotoğraf çekebiliyor ya da uygulama yükleyebiliyorsunuz. Bu çok can sıkıcı olabilir. iphoneların bilgisayarlarda olduğu gibi bir bellek birimi vardır ve bir anakart teknisyeni ile değiştirilebilir. iPhone donanım bellek yükseltme hizmetimizde yapılır.

iPhone belleğimi nasıl boşaltırım? Depolama alanını nasıl artırabilirim? Neden benim iPhone bellek boş ama dolu? iPhone 128gb nasıl yapabilirim? NAND değiştirerek sorularınıza çözüm üretiyoruz.

NAND (Hafıza) Entegresi Nedir ?

Nand entegresi dediğimiz telefonların Anakart üzerinde yer alan önemli bir donanımdır. NAND entegresi verilerin depolandığı birimdir. Fotoğraflar, videolar, notlar ve diğer veriler bu parçaya kaydedilir. Bu donanımın işlevi telefonunuzdaki fotoğrafları, videoları, uygulamaları vb. kısacası cihazınızdaki tüm bilgilerin depolandığı yerdir. Bu nedenle NAND (hafıza) entegresi dediğimiz donanım çok önemlidir.

Iphone Nand Arızası Nedir

Telefon üretim sırasında NAND entegresi dediğimiz donanım takılır ve bunlar 16 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, olarak değişir. Bu nedenle yüksek GB’lı hafıza entegresi takıldığında telefonunun fiyatı da artar. Çoğu kullanıcın ucuz olduğu için az GB modelleri seçerler. Telefona gelen güncellemeler, çekmiş olduğunuz fotoğraflar veya videolar sonrasında hafızanız dolar ve artık telefonunuzu kullanamaz hale gelir. Cep Hastanesi teknik servisimizde yüksek GB hafıza entegresi takarak telefonunuzun hafızasını arttırabilirsiniz.

iPhone Hafıza Arttırmanın Ekonomik Avantajı Nedir ?

Cihazınızın belleğini çok daha uygun bir fiyata yükseltiyoruz. Örneğin, iPhone 7 32GB Cihazının mevcut fiyatı 4400TL ve 128GB modeli 5500TL. Fark 1000 TL. Telefonunuzu ikinci el hafıza olarak satacağınızı düşünüyorsanız, bu fark 2 bin, 3 bin TL’ye ulaşıyor. Hafızanızı yükselttiğinizde, bu sayılardan daha az ödeme yaparsınız ve aynı zamanda paradan tasarruf edersiniz.

İlginizi Çekebilir: Android Ses Sorunu Çözümü

Nand Değişiminde Sıkça Sorulan Sorular ?

 • İşlemin bir riski var mıdır? – Kesinlikle bir risk söz konusu değildir, eğer bir risk var ise tamamen bizim sorumluluğumuz kapsamındadır.
 • Veri kaybı olur mu? – İşlem öncesi yedek almadıysanız biz kendi bilgisayarımıza yedek alırız, bu sayede veri kaybı olmaz.
 • Neden diğer servisler bu işlemi yapamıyor?– Bu işlem ekipman ve deneyim gerektirmektedir. Aylar süren alt yapı ve hazırlık çalışmalarımız sonunda ANAKART teknisyenlerimiz işlem hakkında uzmanlaşmıştır. En son teknoloji ekipmanları kullanarak kendimizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz.
 • Hafıza yükselirse iPhonum hızlanır mı? – Hafızanın boş olması biraz hız kazanmaya sebep olur ama aşırı bir hızlanma olmaz. Eskisi gibi kullanmaya devam edersiniz.
 • iPhoneumun garantisi var, işlem sonrası garanti bozulur mu?– Evet, cihaz açılıp işlem göreceği için mevcut garantiniz var ise bozulacaktır.
 • NAND değişimi sonrası iCloud açılır mı? – Hayır, bu işlem iCloud ile alakalı değildir. iCloud kilidi var ise kalkmayacaktır.
 • Kullandığınız NAND markaları nedir? – Toshiba, Sandisk, SKhynix gibi orijinal markalar kullanıyoruz.
 • İşlemden sonra sürüm değişir mi? – Evet, nand değişimi sonrası en son sürüm yüklenir. İşlem sonrası yazılım yüklendiği için mecburen sürüm yükseltilir.
 • Bu işlem sonrası iTUNES veya farklı bir yerde hata alır mıyız? Apple bunu engeller mi? – Hayır, bir iPhone cihazı satın aldıktan sonra hakları size aittir ve cihaz üzerinde donanımsal değişiklikler yapabilirsiniz. Apple bunu kısıtlayamaz.
 • Yapılan işleme garanti veriyor musunuz? 3 ay garanti veriyoruz.
 • NAND (Hafıza) Entegresi Nedir

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone nand entegresi değişimi , iphone nand değişimi fiyatı , iphone 5s nand entegresi değişimi , iphone nand değişimi , iphone nand entegresi , iphone nand flash değişimi fiyatı , 5s nand entegresi , iphone 5s nand entegresi fiyatı , 5s nand entegresi

Hafıza Yükseltme  Fiyat Listesi 2021

Şimdi çektiğiniz bir fotoğrafın ve videonun boyutu son derece yüksek. Buna ek olarak, uygulamalar zamanla şişme dosyaları ile cihazınızın hafızasını devralacak. Kullanıcılar bu soru yüzünden telefonlarını satmak zorunda kalıyorlar. Genellikle daha düşük fiyatlı oldukları için göze hitap eden sınırlı belleğe sahip iPhone, kullanıcıları aynı nedenle taciz ediyor.

iPhone Hafıza Yükseltme Fiyatları için tıklayınız

Bu işlemleri tamamen orijinal parçalar ve 6 AY Garanti ile gerçekleştiriyoruz, kesinlikle hiçbir alt endüstri veya çıkış parçası kullanılmıyor. Bu süreci sorunsuz hale getiren ve %100 müşteri memnuniyetine sahip olan tek hizmet biziz. CEP HASTANESİ size mutlu olmak ve tam olarak ilk gün gibi cihazınızın performansını almak için öncelik verir. Yaptığımız işi garanti ediyoruz, çünkü kullandığımız yedek parçalara ve teknik servisimize tam güveniyoruz. Tüm iPhone uyumlu cihazlarınızın belleğini yükseltebiliriz.

iPhone Modeli64 GB’a Yükselt128 GB’a Yükselt256 GB’a Yükselt
iPhone 6 Hafıza950 TL1300 TLSorunuz
iPhone 6 Plus Hafıza950 TL1300 TLSorunuz
iPhone 6S Hafıza950 TL1300 TLSorunuz.
iPhone 6S Plus Hafıza950 TL1300 TLSorunuz.
iPhone 7 Hafıza950 TL1300 TLSorunuz.
iPhone 7 Plus Hafıza950 TL1300 TLSorunuz.
iPhone 8 HafızaSorunuz.1500 TLSorunuz.
iPhone 8 Plus HafızaSorunuz.1500 TLSorunuz.
iPhone X HafızaSorunuz.Sorunuz.Sorunuz.
iPhone XR HafızaSorunuz.1500 TLSorunuz.
iPhone XS Max HafızaSorunuz.Sorunuz.Sorunuz.
iPhone 11 HafızaSorunuz.Sorunuz.Sorunuz.
iPhone 11 Pro HafızaSorunuz.Sorunuz.Sorunuz.
iPhone 11 Pro Max HafızaSorunuzSorunuzSorunuz.

iPhone NAND Hafıza Entegresi Değişimi iPhone entegre bellek, seri numarası, imei numarası, bluetooth, Wİ-Fİ gibi önemli bilgilerin yazıldığı bölümdür. Bu parça başarısız olursa, iTUNES ekranında 4013 gibi yaygın hatalar alabilirsiniz.

4013 hataları her zaman entegre bellek neden olmaz, ya da biz bu entegre değiştirdiğinizde her zaman düzeltilmez. Bu ANAKART teknisyeni tarafından belirlenecektir. iPhone ANAKART onarımları yüksek bir başarı oranına sahiptir.