iPhone Nand Hafıza Entegresi

iPhone Nand Hafıza Entegresi Değişimi Fiyatı

iPhone Nand Hafıza Entegresi Değişimi Çeşitli nedenlerle veya çakıştığı için düşük kapasiteli bir iPhone satın almış olabilirsiniz. Bir süre sonra, bellek doluyor, ne fotoğraf çekebiliyor ya da uygulama yükleyebiliyorsunuz. Bu çok can sıkıcı olabilir. iphone’ların bilgisayarlarda olduğu gibi bir bellek birimi vardır ve bir anakart teknisyeni ile değiştirilebilir. iPhone donanım bellek yükseltme hizmetimizde yapılır.

iPhone belleğimi nasıl boşaltırım? Depolama alanını nasıl artırabilirim? Neden benim iPhone bellek boş ama dolu? iPhone 128gb nasıl yapabilirim? NAND değiştirerek sorularınıza çözüm üretiyoruz.

Nand (Hafıza) Entegresi Nedir ?

Bellek entegre (Nand flash bellek) veri depolamak için çok güç gerektirmeyen bir depolama teknolojisidir. Nand flash teknolojisinin geliştirilmesinin önemli bir amacı, bit başına maliyeti düşürmek ve maksimum çip kapasitesini arttırmaktı, böylece sabit diskler gibi büyük ve pahalı bellek birimlerinden kaçınmaktı.

iPhone Nand Hafıza Entegresi Değişimi
iPhone Nand Hafıza Entegresi Değişimi

Nand flash, büyük dosyaların sıklıkla yüklendiği ve değiştirildiği cihazlarda kendini buldu. MP3 çalarlar, dijital kameralar ve USB flash sürücüler Nand teknolojisini kullanır. iPhone’lara entegre edilen bellek, verilerin depolandığı birimdir. Fotoğraflarınız, videolarınız, notlarınız ve diğer veriler bu parçaya kaydedilir.

iPhone Hafıza Arttırmanın Ekonomik Avantajı Nedir ?

Cihazınızın belleğini çok daha uygun bir fiyata yükseltiyoruz. Örneğin, iPhone 7 32GB Cihazının mevcut fiyatı 4400TL ve 128GB modeli 5500TL. Fark 1000 TL. Telefonunuzu ikinci el hafıza olarak satacağınızı düşünüyorsanız, bu fark 2 bin, 3 bin TL’ye ulaşıyor. Hafızanızı yükselttiğinizde, bu sayılardan daha az ödeme yaparsınız ve aynı zamanda paradan tasarruf edersiniz.

Nand Değişiminde Sıkça Sorulan Sorular ?

 • İşlemin bir riski var mıdır? – Kesinlikle bir risk söz konusu değildir, eğer bir risk var ise tamamen bizim sorumluluğumuz kapsamındadır.
 • Veri kaybı olur mu? – İşlem öncesi yedek almadıysanız biz kendi bilgisayarımıza yedek alırız, bu sayede veri kaybı olmaz.
 • Neden diğer servisler bu işlemi yapamıyor?– Bu işlem ekipman ve deneyim gerektirmektedir. Aylar süren alt yapı ve hazırlık çalışmalarımız sonunda anakart teknisyenlerimiz işlem hakkında uzmanlaşmıştır. En son teknoloji ekipmanları kullanarak kendimizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz.
 • Hafıza yükselirse iPhone’um hızlanır mı? – Hafızanın boş olması biraz hız kazanmaya sebep olur ama aşırı bir hızlanma olmaz. Eskisi gibi kullanmaya devam edersiniz.
 • iPhone’umun garantisi var, işlem sonrası garanti bozulur mu?– Evet, cihaz açılıp işlem göreceği için mevcut garantiniz var ise bozulacaktır.
 • Nand değişimi sonrası iCloud açılır mı? – Hayır, bu işlem iCloud ile alakalı değildir. iCloud kilidi var ise kalkmayacaktır.
 • Kullandığınız Nand markaları nedir? – Toshiba, Sandisk, SKhynix gibi orijinal markalar kullanıyoruz.
 • İşlemden sonra sürüm değişir mi? – Evet, nand değişimi sonrası en son sürüm yüklenir. İşlem sonrası yazılım yüklendiği için mecburen sürüm yükseltilir.
 • Bu işlem sonrası iTunes veya farklı bir yerde hata alır mıyız? Apple bunu engeller mi? – Hayır, bir iPhone cihazı satın aldıktan sonra hakları size aittir ve cihaz üzerinde donanımsal değişiklikler yapabilirsiniz. Apple bunu kısıtlayamaz.
 • Yapılan işleme garanti veriyor musunuz? 6 ay garanti veriyoruz.
 • Nand (Hafıza) Entegresi Nedir
iPhone Parmak İzi Ekleme

Hafıza Yükseltme  Fiyat Listesi 2020

Şimdi çektiğiniz bir fotoğrafın ve videonun boyutu son derece yüksek. Buna ek olarak, uygulamalar zamanla şişme dosyaları ile cihazınızın hafızasını devralacak. Kullanıcılar bu soru yüzünden telefonlarını satmak zorunda kalıyorlar. Genellikle daha düşük fiyatlı oldukları için göze hitap eden sınırlı belleğe sahip iPhone’lar, kullanıcıları aynı nedenle taciz ediyor.

iPhone Hafıza Yükseltme Fiyatları için tıklayınız

Bu işlemleri tamamen orijinal parçalar ve 6 AY Garanti ile gerçekleştiriyoruz, kesinlikle hiçbir alt endüstri veya çıkış parçası kullanılmıyor. Bu süreci sorunsuz hale getiren ve %100 müşteri memnuniyetine sahip olan tek hizmet biziz. CEP HASTANESİ size mutlu olmak ve tam olarak ilk gün gibi cihazınızın performansını almak için öncelik verir. Yaptığımız işi garanti ediyoruz, çünkü kullandığımız yedek parçalara ve teknik servisimize tam güveniyoruz. Tüm iPhone uyumlu cihazlarınızın belleğini yükseltebiliriz.

iPhone Modeli 32 GB’a Yükseltme 64 GB’a Yükseltme 128 GB’a Yükseltme
iPhone 6 350 TL 450 TL 550 TL
iPhone 6 Plus 350 TL 450 TL 550 TL
iPhone 6S 350 TL 450 TL 550 TL
iPhone 6S Plus 350 TL 450 TL 550 TL
iPhone 7 350 TL 450 TL 550 TL
iPhone 7 Plus 350 TL 450 TL 550 TL
iPhone 8
iPhone 8 Plus
iPhone X
iPhone XS
iPhone XS Max
iPhone 11
iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro Max


iPhone Nand Hafıza Entegresi Değişimi iPhone’da entegre bellek, seri numarası, ımeı numarası, bluetooth, wifi gibi önemli bilgilerin yazıldığı bölümdür. Bu parça başarısız olursa, iTunes ekranında 4013 gibi yaygın hatalar alabilirsiniz.

4013 hataları her zaman entegre bellek neden olmaz, ya da biz bu entegre değiştirdiğinizde her zaman düzeltilmez. Bu anakart teknisyeni tarafından belirlenecektir. ıPhone anakart onarımları yüksek bir başarı oranına sahiptir.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

5 Yorum

 • Bülent özyiğit

  Nand arizasi plan iPhone 7 cihazimi kullanamamaktayim.tamiri ettirmek istiyorum.isyeriniz nerededir nasil iletisime gecebilirim.telefonun numaranizi Rica ediyorum

  • Cep Hastanesi

   Merhabalar; 0216 596 0532 li numaradan bize ulaşabilirsiniz.

 • Piraga kobal

  İphone se hafıza yükseltme yapıyormusunuz

  • Cep Hastanesi

   merhaba efendim hafıza yükseltme işlemi yapıyoruz bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir