Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır

Iphone Cam Degisimi Nasil Yapilir

iPhone Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır , Akıllı cep telefonu kullanan herkes en az bir kez sahiptir. Telefonlar düştüğünde veya bir darbeye maruz kaldıklarında, ekran önce hasar görecek parçaların başında görünecektir. Kullanıcılar genellikle doğru olan yüksek ekran değiştirme maliyetinden şikayet ederler.

Çünkü ekran fiyatları genellikle telefonun akran değerinin yarısından fazlasıdır. Örneğin, İkinci El Samsung Galaxy S4 9500 cep telefonunun fiyatı 350 lira civarında ve telefon ekranı 280 TL’ye mal oluyor. Bir cep telefonu 1 kasa, 1 ekran ve 1 anakarttan oluşur. Bunlar en pahalı parçalar. Diğer parçalar ucuz ve önemsİzdİr. Bu yüzden böyle yüksek bir fiyata sahip olmak oldukça normaldir.

iPhone Cam Değişimi Fiyatı

Telefon camları günümüzde en az ekranlar kadar önem kazanmış durumda. Corning gibi markalar sırf bu iş için geliştirdikleri Gorilla Glass benzeri çözümleri her yıl güncelleyerek piyasaya sunmaya devam ediyorlar.Gelelim cam değişimine. Kimi zaman cep telefonları darbeye maruz kaldığı zaman dokunmatik cam üzerinde küçük çatlaklar meydana gelir. Bu çatlaklar, dokunmatik ekranın çalışmasına engel olmayabilir. Aşağıdaki şartları sağlayan Samsung ve Apple marka bazı cep telefonlarının cam değişimleri ekran değişimlerine oranla %50 – % 80 daha uygun maliyetlerle gerçekleştirilebilmektedir. iPhone 6 cihazının ekranı 350 TL’ye mal olurken, cam değişimi sadece 150 TL’ye gerçekleştirilebilmektedir.

Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılıyor ?

Cep Hastanesi’nde cam değişimi profesyonel teknisyenler tarafından orjinal ürün kullanılarak yapılır. Kırık olan Cam itinalı bir şekilde sökülerek yerine orjinali takılır.

  1. Cam değişimi süresi servisimizde ortalama 2 ila 3 saat arasında değişmektedir.
  2. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz 2 (iki) taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde cam değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz
  3. Cam değişimi öncesi ve sonrasında kesinlikle telefon sıfırlanmaz. Cihaza format atılmaz yani bilgileriniz silinmez. Her şey olduğu gibi kalır.
  4. Cam değiştirme işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  5. Kesinlikle cihazın cam performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  6. Cam görüntü kalitesi ilk günkü performansına geri döner.
  7. Cam kırılması, ön cam çatlaması gibi sorunlar ile tekrar karşılaşılmasını engellemek amacıyla telefona temperli kırılmaz cam koruyucu takılır.

Garanti kartınızın olması sebebi ile garanti süresi içerisinde cam ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır iphone ön cam değişimi fiyat, iphone ön cam değişimi yorum, iphone ön cam değişimi fiyatı, iphone ön cam değişimi apple, iphone ön cam değişimi ankara, iphone 6 cam değişimi orjinal, iphone 6 ön cam değişimi fiyatı, iphone 6s ön cam değişimi