Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Orijinal Kulaklık Nasıl Anlaşılır

iPhone Orijinal Kulaklık Nasıl Anlaşılır

Iphone Orijinal Kulaklık Nasıl Anlaşılır

iPhone Orijinal Kulaklık Nasıl Anlasılır; Teknoloji pazarlarının raflarında onlarca farklı markanın iPhone şarj kabloları var. Bunların büyük bir bölümü orijinal ve sertifikalıdır. Ancak sahte kabloların sayısı hafife alınamayacak kadar yüksektir. Ancak yeni bir iPhone kulaklık satın alırken orijinal olup olmadığını nasıl anlarsınız?

iPhone Orijinal Kulaklık Nasıl Anlasılır; Web sayfasında yayını yapılan bir kılavuzda Apple, Apple sertifikalı aksesuarların satın alınması gerektiğini vurguluyor. Ayrıca, “Made for iPod / iPhone / iPad” logosu sertifikası dışındaki ürünlerin de dikkat edilmesi önerilir. Çünkü güvenilir olmayan kulaklıklar  pek çok farklı soruna yol açabilir.

Peki Müzik ve Ses Kontrolünü Nasıl Yapıyorum

AirPods, kulaklıklarından herhangi birini kulağımızdan çıkardığımızda sesin kesildiğini anlıyor. Ve kulağımıza geri koyduğumuzda devam ediyor. Birini çıkarırsak mümkündür. Tabii ki, bu noktada, cevap bekleyen şu soru var: Tek bir kulaklıkla müzik dinleyemez miyim? tabiyki dinleye bilirsiniz tek kulaklıgı şarj kutusuna koydugunuzda airpods unuz bunu anlar ve tek kulaklık çalıştırır.

Ancak bu konu da can sıkıcı olan şey, AirPod’larda ses seviyesini ve müziği değiştirmek için hiçbir düğme olmamasıdır. Şimdi cevap Siri. Ses seviyesini değiştirmek veya şarkıları değiştirmek için Siri’yi kullanmak benim için bir anlam ifade etmiyor.

Apple Ürününüzün Seri Numarasını Bulma

iPhone, iPad, iPod, HomePod, Mac veya diğer Apple ürünlerinin seri numarasını nasıl bulacağınızı öğrenin. Öncelikle burayı kontrol edin

Ürüne bağlı olarak seri numarasını şu konumlarda bulabilirsiniz:

  • Ürününüzün üstünde.
  • Ürününüz iTunes ile eşzamanlanıyorsa iTunes’da.
  • Mac’te, Apple menüsünden Bu Mac Hakkında’yı seçerek.
  • iPhone, iPad, iPod touch, iPod veya Apple Watch’ta Ayarlar > Genel > Hakkında bölümünde.

İlginizi Çekebilir: iPhone Uygulama Gizleme Nasıl Yapılır

Iphone Kulaklığının Yapabildiği Şeyler
Iphone Kulaklığının Yapabildiği Şeyler

iPhone Kulaklığının Yapabildiği Şeyler

Söylediğimiz gibi, bu kulaklıklar pek çok kullanıcı tarafından beğeniliyor (kişisel fikrimi ifade etmek mecburiyetinde kalsam bile, mobil cihazlar için en iyi kulaklıklar olduklarını söyleyebilirim).

Peki bu kulaklığın anlaşması ne? Eminim çoğunuz bu kulaklıkların neler yapabileceğini biliyorsunuzdur. Ancak bilmediğiniz ve öğrenirken kullanabileceğiniz güzel bir madde listemiz var. İşte iPhone kulaklığın yapabileceği  şeyler :  Şarkıyı Başlatmak/Duraklatmak; Nasıl Yapılır: Sadece ses açma ve kısma tuşlarının ortasındaki yassı kısma, yani merkezdeki butona basmak.

Bir Sonraki Şarkıya Geçmek; Nasıl Yapılır: Merkezdeki butona iki kez basmak (double-click olayı yani çift tıklama),  Bir Şarkıyı Baştan Başlatmak; Nasıl Yapılır: Merkez butona üç kez basmak ( bu da triple-click oluyor.)  Şarkıyı/Videoyu Hızlı Sardırma; Nasıl Yapılır: Merkez butona iki kez basın ve ikinci seferde birkaç saniye basılı tutun.  Şarkıyı/Videoyu Geri Sarma; Nasıl Yapılır: Merkez butona bu kez üç sefer basın ve üçüncü seferde birkaç saniye basılı tutun

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone orijinal kulaklık nasıl anlaşılır , iphone 6 orijinal kulaklık nasıl anlaşılır , iphone x orijinal kulaklık nasıl anlaşılır , iphone kulaklık orijinal mi nasıl anlaşılır , iphone bluetooth kulaklık orijinal nasıl anlaşılır , iphone kulaklık dönüştürücü orijinal nasıl anlaşılır , apple orijinal kulaklık nasıl anlaşılır , orijinal iphone 6s kulaklık nasıl anlaşılır , iphone orijinal kulaklık nereden anlaşılır , iphone kablolu kulaklık orijinal nasıl anlaşılır.