Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Orta Home Tuşu Bozuldu İse Dikkat

iPhone Orta Home Tuşu Bozuldu İse Dikkat

Iphone Orta Home Tuşu Bozuldu

iPhone Orta Home Tuşu Bozuldu İse Dikkat, Çalışamaz durumda olan eski iPhone home tuşunuz telefonunuzdan çıkarılarak tamir edilebilme ihtimali varsa önce tamir edilir. Tamir edilemeyecek kadar umutsuz bir durumda ise iPhone home tuşu değiştirilerek yerine yenisi takılır. Home tuşu basma özelliğini tekrar kazanır.

iPhone Orta Home Tuşu Bozuldu

iPhone Orta Home Tuşu Bozuldu İse Dikkat değişim işlemi gerektiren bir sorundur.

Statik elektriğin içeri sızmadığı ve tamamen sterilize edilmiş, 7/ 24 güvenlik kameralarıyla izlenen özel bir ortamda değişimi gerçekleştirilmelidir. Ve her bozulma olayında olduğu gibi ne kadar erken müdahale edilirse telefonunuzun eski performansına kavuşması o denli hızlı olacaktır. Home tuşu değişimi işlemleri sırasında kullanıcıların aklını en fazla kurcalayan soru

”Bu değişim işlemi sırasında kayıtlı bilgilerim ne olacak, silinecekler mi?” sorusudur.

Hayır, tuş değişimi sırasında bilgileriniz herhangi bir şekilde silinmez, ortadan kaybolmazlar

Cihazınızın içinde bulunan bütün bilgiler korunur, değişim sonrasında eski yerlerinde bulunurlar.

iPhone Orta Home Tuşu Bozuldu Değişim süresi teknik servise bizzat yapacağınız başvurularda 30 dakika, kargo kullanım hizmetini tercih ettiğiniz durumlarda 3 (üç) iş günü kapsamında ücretsiz olarak adresinize teslim edilir. Değişim işleminin ardından orta tuş ilk kullanmaya başladığınız günlerdeki gibi sorunsuzca çalışır.

iPhone home tuşu değişimi kullanmakta olduğunuz telefonun modeline göre değişiklik göstermektedir. iPhone home tuşu değişim fiyatları tablosu modellerine göre aşağıda sıralanmıştır:

iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6S Plus: 150 tl

iPhone 6S, iPhone 6 Plus: 120 tl

iPhone 6: 100 tl

iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5: 70 tl

iPhone 4s, iPhone 4: 50 tl

iPhone Home Tuşu Değişimi

Değişim işleminiz sonrasında aldığınız hizmetten memnun olmama ya da tereddüt yaşama durumlarında ödediğiniz para tarafınıza iade edilir. iPhone orta home tuşu tamiri Yapılan hizmete onay verdiğiniz işlemlerde değişimi gerçekleştiren yetkili servisten 3 ay boyunca geçerliliğini koruyacak bir garanti kartı alırsınız.

Bu garanti kartı imzalı ve kaşeli olmak zorundadır. Bu kart yanınızda olduğu sürece 3 ay boyunca telefonunuz her bozulduğunda (kullanıcı tarafından yapıldığı tespit edilen hatalar dışında) ücretsiz olarak  teknik servis imkanından faydalanabilirsiniz.

iPhone Home Tuşu Değişimi Nasıl Yapılır ?

Başarısız iPhone ev anahtarı telefonunuzdan kaldırılır. tamir edilmeden önce tamir etmek mümkün ise. Çünkü iPhone her telefon için sadece bir parmak okuyucu üretti. Böylece parmak okuyucu ev anahtarı değişiminden sonra çalışmaz. Home tuşuna basarak döndürür. Kaldırılan iPhone orta anahtarı yeni orta anahtarla değiştirilir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Açma Kapatma Kilit Düğmesi Çalışmıyor

iPhone 7 Home Tuşu Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde iPhone 7 Home Tuşu Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.