Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Parmak İzi Çalışmıyor

iPhone Parmak İzi Çalışmıyor

Iphone Parmak İzi Çalışmıyor

iPhone parmak izi çalışmıyor ; sorunu hemen hemen tüm iPhone modellerinde ortaya çıkabilecek arızalardan biri olarak kabul edilir. Farklı nedenlerden dolayı zaman içinde başarısız olabilecek bu parçalar işlevlerini kaybedebilir.

Özellikle, parmak izi okuyucu ani ve şiddetli darbeler nedeniyle hasar görebilir. Peki, birçok iPhone kullanıcısının sahip olabileceği bu arıza, ana nedenler nelerdir ve çözümler nelerdir? İsterseniz, Apple kullanıcıları tarafından merak edilen tüm bu soruların cevaplarını ayrıntılı olarak inceleyelim.

iPhone Parmak İzi Çalışmıyor Sorunu Neden Olur?

iPhone parmak izi çalışmıyor ; sorunu en yaygın arızalardan biri olarak kabul edilir. Donanım ve çeşitli yazılım nedenleriyle de ortaya çıkan bu arızalar, kullanıcıları çok zor bir durumda bırakabilir. İşte bu arızanın tüm nedenleri …

  • Telefonun düşmesi sonucu parmak izi okuyucusu hasar görebilir.
  • Bu sorun, ekran değiştirme sırasında esnek kırılmanın bir sonucu olarak ortaya çıkabilir.
  • Parmak izi okuyucu, herhangi bir nedenden dolayı ev anahtarındaki oksidasyonun bir sonucu olarak çalışmayabilir.
  • Bu sorun, çeşitli yazılım sorunları nedeniyle oluşabilir.
  • Parmak izi özelliği, ev düğmesinin darbeleri nedeniyle zaman içinde işlevini kaybedebilir.

Hangi Cihazlarda Tamir İşlemi Yapılabilir?

iPhone parmak izi çalışmıyor sorunu, genellikle eski nesil cihazlarda meydana gelebilmektedir. İşte tamir işleminin yapıldığı tüm cihazlar;

iPhone 5s Parmak İzi Tamiri

iPhone 5S parmak izi onarımı tesisimizde yapılabilir. Deneyimli ekibimizle yürütülen bu süreç kapsamında müşterilerimize 3 ay garanti sunulmaktadır. Bizi arayabilir ve onarım süreci süresi ve diğer önemli detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Telefon İlk Aramada Meşgule Düşüyor

iPhone 6 Parmak İzi Tamiri – iPhone 6Ss Parmak İzi Tamiri

iPhone 6 parmak izi onarımı ve iPhone 6s parmak izi onarımı, işimizdeki profesyonel ekibimiz tarafından mümkün olan en kısa sürede yapılabilir. Diğer cihazlarda olduğu gibi, müşterilerimize 3 aylık bir garanti sunulmaktadır. İPhone 6 parmak izi okuyucu fiyat detayları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

iPhone 7 Parmak İzi Tamiri

Diğer iPhone modellerinde olduğu gibi, tesisimizde iPhone 7 parmak izi onarımı yapılabilir. 3 aylık garanti kapsamında yapılan bu işlemler en kısa sürede tamamlanır.

IOS 13 Parmak İzi Sorunu

İOS 13 güncellemesine sahip bazı cihazlarda parmak izi sorunu da oluşabilir. Yazılım nedenleriyle ortaya çıkan bu arıza, cihazı tekrar güncelleyerek ortadan kaldırılacaktır.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Parmak İzi Çalışmayan iPhone Alınır mı?

Parmak izleriyle çalışmayan bir iPhone’un satın alınıp alınmayacağı sorusu son zamanlarda oldukça sık soruldu ve araştırıldı. Bu arızaların onarım maliyetleri diğer arızalara göre çok düşük olduğundan, bu cihazlar kolayca ve güvenli bir şekilde tercih edilebilir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone parmak izi çalışmıyor tamiri ne kadar , iphone parmak izi çalışmıyor garantiye girer mi , iphone parmak izi sorunu , iphone parmak okuma sorunu , iphone yere düştü parmak izi çalışmıyor , iphone parmak izi çalışmıyor , iphone parmak izi kabul etmiyor.