Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Power Tuşu Tamiri

iPhone Power Tuşu Tamiri

Iphone Power Tuşu Tamiri

iPhone Power Tuşu Tamiri; iPhone  akıllı telefonlarla sık sık karşılaştığımız problemlerden biri, güç düğmesinin arızalanmasıdır. Böyle bir sorunla karşılaşılırsa, profesyonel APPLE teknisyenleri ilgili anahtarı değiştirmelidir. Bu makalede, Cep Hastanesinde güç anahtarı değişikliğinin nasıl yapıldığı ve açma / kapama anahtarının başarısız olmasının nedenleri hakkında bilgilendirileceksiniz.

iPhone Power Tuşu Tamiri; Son senelerde, dokunmatik ekranlı telefonlar akıllı dokunmatik telefonlarla değiştirildi. Bununla beraber, telefon dokunmaya duyarlı olsa da, telefonu açmak ve kapamak için kullanılan güç düğmesi fizikseldir. Telefonun güç düğmesi bozulursa ne olur? Birçok kişi, güç düğmesi bozulduğunda telefonun artık telefonu kullanamayacağını düşünüyor. Ancak telefonun güç düğmesi onarımı ile telefonunuzu güç düğmesinin bozulmasıyla yeniden kullanabilirsiniz. Güç düğmesi kırık veya kırık ise, telefonunuza bize getirmek ve biz bu sorun sizi kurtaracak.

Her Telefonun Power Tuşu Bozulabilir

Telefon, en ufak bir durumdan etkilenebilen ve bozulabilen bir cihazdır. Özellikle güç düğmesinin arızalanması oldukça yaygın bir durumdur. Telefon su ile temas ettiğinde, telefon şok olduğunda ve telefonun içerisine toz girdiğinde güç düğmesi arızalanabilir.

Bununla beraber, telefon açma / kapatma tuşu onarımı ile böyle bir sorunla karşılaştığımızda, anında bir çözüm buluyoruz. Güç düşüşünün başarısızlığı, telefonun sonu manasına gelmez, sizi bu beladan kurtarmak için telefonunuzu bize getirin. ve Teknik servisimizde tamir edilmesini bekleyin ve sonucu görün.

iPhone Power Tuşu Neden Bozulur

iPhone güç düğmesinin işlevini kaybetmesinin ana sebebi, sıvı / nem teması sonucu güç düğmesi soketinin oksidasyonudur. Tabii ki, düğmeye aşırı bir biçimde basmak ve tuşa girmek (çökmek), darbelerin bir sonucu olarak soketin kırılması, kir, toz ve anahtara giren benzer parçacıklar arızalara neden olabilir. Bu tür sorunlarla karşılaşıldığında, kullanıcılar tarafından en fazla aranan kelimeler şunlardır;

Phone power tuşu fiyatı nedir ?
iPhone power tuşu tamiri nasıl yapılır ?
iPhone kilit tuşu içine göçtü ne yapmalıyım ?
iPhone açma kapama tuşu içine girdi çözüm yolu nedir ?’dir. Bu makalemiz aracılığı ile sorularınızı cevaplamaya çalıştık. Aklınıza takılanlar olursa eğer hemen aşağıda bulunan yorum alanından yazabilir ya da iletişim numaralarımızdan servisimizi arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Hoparlöre Su Kaçtı

Arıza Nedenleri?

Güç düğmesinin kapatılması pek çok farklı nedenden dolayı hasar görebilir. Bunun bir örneği, telefonun güç tuşuna düştüğünde kullanılamaz hale getirilmesidir.
Su hasarı tekrar güç düğmesini bozabilir ve değiştirilmesi gerekebilir.
Her iki durumda da, hizmetimizde ücretsiz bir hasar değerlendirmesine sahip olabilir ve ardından telefonunuzun onarılması için gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.

Kapanma güç anahtarı onarımı, 2005 veya 2010’un ilk telefon modellerinden iPhone 8 ve iPhone 8 Plus veya Galaxy Note 10 gibi yeni modellere çeşitli telefonlarda uygulanır. İşlem sırasında bilgileriniz, verileriniz, uygulamalarınız veya fotoğraflarınız silinmez. WhatsApp çağrılarınız kaybolmayacak. Onarımlar daima garanti edilemez. Bu gibi durumlarda ucuz güç anahtarı onarımı için bize ulaşabilirsiniz.

iPhone Power Tuşu Tamiri Nasıl Yapılır?

Telefonun güç düğmesi bozulduğunda, tek seçenek güç düğmesini değiştirmektir. Bu yüzden telefon açma / kapatma tuşunu tamir ederken, telefonunuzun güç düğmesini değiştiriyoruz. Telefonunuzun güç düğmesini değiştirirken, yükleyeceğimiz parçanın orijinal olduğundan emin oluruz. Telefonunuzun güç düğmesi, işlerinde profesyonel olan tecrübeli çalışanlarımız tarafından onarılır. Hiçbir şekilde biz acemi insanlar için telefonunuzu işe vardır.

Telefonunuz bozuksa, firmamıza gelip bizden yardım alabilirsiniz. Deneyimli çalışanlarımız telefonunuzun güç düğmesinin bozulduğunu tespit ettikten sonra, parça değişimi için sizden bir imza alacak ve hemen tamir etmeye başlayacaklar. İletişim numaranızı arayarak telefonunuzun açma / kapatma tuşunu tamir ettikten sonra, telefonunuzun arızasının çözüldüğünü bildirmemiz için bize verdiniz. İstediğiniz gibi el-teslim telefon alabilir, biz de kargo göndermek. Telefonunuz bozulduğunda size hizmet etmekten mutluluk duyacağız.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ;iphone power tuşu tamiri fiyat , iphone güç tuşu tamiri , iphone se power tuşu tamiri , iphone 6 power tuşu tamiri , iphone 4s power tuşu tamiri , iphone 4 power tuşu tamiri , iphone 6 plus power tuşu tamiri , iphone 5 güç tuşu tamiri , iphone 6 power tuşu tamir fiyatı , iphone power tuşu , iphone 6s power tuşu , iphone power tuşu çalışmıyor , iphone 5 power tuşu tamir fiyatı , iphone 5s power tuşu tamir fiyatı , iphone 7 power tuşu tamir fiyatı , tablet power tuşu tamiri , power tuşu tamiri.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.