Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone Rehberden Birini Silemiyorum

iPhone Rehberden Birini Silemiyorum

Iphone Rehberden Birini Silemiyorum

iPhone Rehberden Birini Silemiyorum , iPhone kişilerinden birini silemiyorum. Kartviziti telefonunuzdan silin ve bu numaranın rehberliğinde tekrar görünmesini istemeyenler için aramayı tamamlayın.

Bir akraba ya da bir arkadaş ya da yeni bir iş ile birlikte yaşadığımızda birçok insan hayatımıza girer. Konuşup konuşuyoruz. Bu yüzden sürekli biriyle tanışma fırsatımız var. Yenidoğanla samimi bir anı yakaladığınız andan itibaren, burada numaralarını istiyoruz.

Gelecekte bunun nedeni, arabuluculuk gerek kalmadan aynı anda tekrar aramak istediğiniz veya mesajı arayabilirsiniz mümkündür. Bunu tanınmış bir kişiyle yapabilirsiniz ve bazen bilmediğiniz bir numarayı arayabilirsiniz, o zaman bunu biliyorsunuz çünkü görebilirsiniz. Böyle bir durumda, arayan numarasını hemen kişilerimize kaydediyoruz.

Rehberiniz sürekli açıklanabilir olsa da, belirli bir aşamadan sonra isteğinizi almak istiyoruz. Sildiğiniz kişiyle görüşüyor, tartışıyor, konuşuyor olabilirsiniz. Veya arama yapmamış olsanız bile kişileri silmek isteyebilirsiniz. Iphone, yeni kullanıcılar için dizindeki kişilerden biriyle silineceğinden ayarların nasıl ilerlediğini bilmiyorum.

İlginizi Çekebilir: iPhone Bildirim Sesi Gelmiyor

 iPhone Rehberden Birini Silemiyorum

iPhone Kişisini nasıl silebilirim, iphone numarasını nasıl silebilirim, iphone numarasını nasıl silebilirim, iphone Kişisini nasıl silebilirim? Biz kullandığınız telefonda kişileri silmek için ayarları etkinleştirmek için alınacak adımları çağrı var. Basit bir ayardan sonra, kişiler tamamen silinecektir.

iPhone Rehberden Numara Silme

Uzun zamandır kayıt yaptırdığınız bir kişiyi aramıyorsanız ve sizi aramıyorsa, o kişiyi rehberden çıkarmak istiyoruz. Numaranın dizinden silinmesi için, ayarların nerede olduğunu bilmek ve onlara hızlı bir işlem sağlamak istiyoruz.

 • iPhone telefonunuzun rehberinde bulunan bir numaranın silinebilmesi için öncelikle telefonun arama butonuna tıklıyoruz.
 • Oradan da ”Kişiler” yazan kısma geliyoruz.
 • Kişiler bölümünde silmek istediğiniz kişinin adını bulup üzerine gelip tıklıyoruz.
 • Beraberinde sağ üst alanda ”Düzenle” ikonu gelecektir.
 • Düzenle butonuna tıkladıktan sonra sayfayı aşağıya doğru çektiğimiz de ”Kişiyi sil” seçeneğinin olduğunu göreceksiniz.
 • Buraya tıklayıp kişiyi sil dediğiniz de kişi silinecektir.
 • Bazen kullanım sağlanan whatsapp, gmail hesaplarından dolayı numaralar bu alanlara senkronize edilebiliyor.
 • Onun için de yine ikin bilgilendirmesini bulup oradan silme ayalarını sağlayabilirsiniz.
 • Silme işlemleri devreye girmez ise telefonu bir kez kapatıp açtıktan sonra sorununuz giderilecektir.

iPhone rehberden birini silemiyorum diyenler için konunun incelemesini sağlayarak detaylı bir şekilde yazımıza aktardık. Dilerim faydalı bir yazı olmuştur sizler için.