iPhone Resimleri Pc Atma
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone

iPhone Resimleri Pc Atma

iPhone Resimleri Pc Atma; iPhone’dan bilgisayara fotoğraf çekmek için çok basit bir yöntem var. Aynı zamanda iPhone’u önce kablo ile bilgisayara bağlamaktır. Bilgisayar ve iPhone eşleştirildikten sonra, iPhone’u Bilgisayarım klasöründe görebilirsiniz. Windows Gezgini üzerinden iPhone klasörüne girdikten sonra, Kopyala / Yapıştır yöntemi ile direk olarak fotoğraf çekebilirsiniz. Ancak, fotoğrafları kesme şansınız yok; sadece fotoğrafları kopyalayabilirsiniz.

iPhone Resimleri Pc Atma; itunes ve benzeri araçlar söz konusu olduğunda iPhone’daki fotoğrafları Windows bilgisayarlara en kolay şekilde nasıl aktarabilirim, kafası karışır ve bir dahaki sefere attığımız adımları unutabiliriz.

Aygıtınızı Bilgisayarınıza Bağlayıp Windows Fotoğraf Galerisi’ni Kullanarak Fotoğrafları PC’nize Aktarabilirsiniz

PC’nizde itunes’un en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun. Fotoğrafları bilgisayarınıza aktarmak için iTunes 12.5.1 veya sonraki bir sürümü yüklü olmalıdır. İPhone, iPad veya iPod touch’ınızı USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın. IOS cihazınızın kilidini açmak için parolanızı kullanmanız gerekebilir. Bu bilgisayara iOS cihazında güveniyor musunuz? Ayrıca soru karşılaşabilirsiniz. Güven veya devam etmesine izin ver’e dokunun. Hepsi bu…

iPhone’dan Bilgisayarıma Fotoğraf Atmak İstiyorum.

iPhone’dan PC’ye Fotoğraf Atmanın En Kolay Yolu Nedir?

Kullandığınız akıllı telefon bir iPhone olsa bile, fotoğraflarınızı yedeklemek daima akıllıca olacaktır. Mac bilgisayarların tam tersine, iPhone’dan Windows bilgisayara fotoğraf çekmek biraz daha zordur. Ancak endişelenmeyin, çünkü bu makalede, Windows İçe Aktarma Aracı, Windows Gezgini, iTunes, bulut depolama hizmetleri ve bazı üçüncü taraf yazılımları kullanarak iPhone’dan bilgisayara nasıl fotoğraf çekileceğini ekledik.

iPhone Resimleri Pc Atma

iPad ve iPhone’daki Fotoğraflar Windows’a En Kolay Şekilde Nasıl Aktarılır

Size iPad ve iPhone’daki resimlerı Windows’a aktarmanın en kolay yolunu anlattık. Videomuzda görebileceğiniz gibi, çok kolay ve hızlı bir işlem sayesinde Windows işletim sistemiyle istediğiniz görüntüyü Apple cihazınızdan bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Bu son derece kısa bir işlem için, Apple cihazınızı bilgisayara bağlayın ve ardından Windows resimler uygulamasını açın. Daha sonra “İçe Aktar” bölümünden almak istediğiniz görüntüleri ve konumu seçebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Apowersoft Telefon Yöneticisi’ni Kullanın

Apowersoft Phone Manager uzman bir cihaz yönetim aracıdır. Bu araç, iPhone’unuzdaki tüm verileri bilgisayarınız üzerinden kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca iPhone 4’ten bilgisayara fotoğraf çekmek için kolay bir yoldur. Lütfen aşağıda belirtilen adımları izleyin.

  • Uygulamayı indirin ve bilgisayarınıza yükleyin.
  • Yazılımı çalıştırın. iPhone’u USB kablo aracılığı ile bilgisayara bağlayın. Telefonunuzda çıkan pencerede “Güven” butonuna tıklayın.
  • Bağlantı sonrasında, “Resimler” ikonuna tıklayın. Aktarmak istediğiniz tüm fotoğrafları seçin ve “Dışa aktar” butonuna tıklayın.
iPhone Titreşim Çalışmıyor

Sadece birkaç dakika içerisinde, tüm bu resimler bilgisayarınıza aktarılacaktır. Buna ilave olarak, kuvvetli bir uygulama olarak pek çok faydalı özellik vardır:

  • Müzik, video, belge, uygulama, mesaj, rehber, kitaplar ve diğer dosyaları iPhone’dan bilgisayara ya da bilgisayar ortamından iPhone’a aktarmayı destekler.
  • Hem iOS hem de Android sistemlerle uyumludur.
  • Telefen ekranını bilgisayar ortamında gerçek zamanlı olarak görüntüler ve ekran görüntüsü alır.
  • Telefon verilerini yedekleyip geri yükler.

iPhone Resimleri Pc Atma

iPhone’numuzu Bilgisayarımıza Bağlamamız Gerekiyor

iTunes programını bilgisayarımıza yükledikten sonra, iPhone’umuzu USB kablosunu doğru bir biçimde kullanarak bilgisayara bağlamalıyız. Sırayla aşağıda belirtilen adımları yapalım. iPhone’umuzu bir USB kablosuyla bilgisayarımıza bağlayalım (orijinal kablo olmak mecburiyetinde değil, eşdeğer kablo). Ardından, telefonumuzun kilit ekranını açtığımızda, ” bilgisayarımıza güven? Bu bilgisayara güven”. Şimdi bunu şimdiye kadar yaptık. Bizim bilgisayar ortamında bizim iPhone sürücüleri yüklü ve başarı ile bizim bilgisayara bizim iPhone cep telefonu bağlı. Bağlantı başarılı olursa, bilgisayara tıkladığımızda, aygıtlar ve sürücüler bölümü klasik olarak açılır. C, D, DVD bölümünü burda göreceksiniz, telefonunuzun adını görürseniz, başarılı bir bağlantı sağladınız. Örneğin, iPhone telefonumun adı TaslıParis ve bunu bilgisayarımın aygıtlar ve sürücüler bölümünde görüyorum.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ;  iphone resimleri pc atma , bilgisayar iphone’daki fotoğrafları görmüyor , iPhone fotoğrafları bilgisayara aktarma , iPhone fotoğrafları bilgisayara aktarma programı , iPhone dan Bilgisayara Fotoğraf Atma 2020 , bilgisayardan iphone’a fotoğraf atma 2020 , iPhone dan bilgisayara fotoğraf aktarma , iTunes , pc iphone fotoğraf atma

iTunes? ile iPhone PC’ye Fotoğraf Nasıl Sync

Buradaki bu yöntem, muhtemelen tüm iPhone kullanıcılarının PC gerekli olan resmi Apple transfer aracının kullanılmasını gerektirir. Bu, Apple tarafından kullanıcıların tüm PC’yi iPhone ile alakalı sorunlar için yapması için sağlanan bir yöntemdir. iPhone fotoğrafları iTunes kullanarak PC’ye aktardığında, iTunes fotoğrafı bilgisayar ve iPhone arasında otomatik olarak senkronize eder, yani sadece telefonunuzda ancak PC’nizde fotoğrafları kopyalayın. Aşağıda PC kullanarak iPhone iPhone fotoğraf aktarmak için nasıl adımlar vardır.