iPhone Safari Arama Geçmişi Silme
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 261 Görüntülenme

iPhone Safari Arama Geçmişi Silme

iPhone Safari Arama Geçmişi Silme iPhone ve iPad cihazlarınızda tarayıcınızın Safari tarayıcısının geçmişini göstermemesini istiyorsanız, lütfen ayrıntıları okuyun. Bilgisayarlarımızda, tabletlerimizde veya telefonlarımızda kullanılan tarayıcılar talebe göre değişir. Bazı kullanıcılar Google chrome tarayıcısını tercih ederken, Diğerleri Mozilla tarayıcısını tercih eder. Bunların sayısını artırabiliriz.

Bilindiği gibi, iphone ve ipad cihazlarının kendi tarayıcıları vardır. Eğer Safari yoluyla gelmesi gibi biz aramaları sağlamak edebiliyoruz. Buna ek olarak, indirmek istediğiniz bir tarayıcı varsa, mevcut tarayıcıyı Apple store üzerinden telefonunuza indirmek mümkündür. Ancak iPhone ve iPad’i kullanan çoğu kişi safari tarayıcısını tercih ediyor. Safari’yi kullanmak istemeyenler, arama geçmişini silmedikleri için ekstra tarayıcıyı indirebilirler. Biz iyice nerede safari alanında arama geçmişini silmek için inceledik nedeni budur.

iPhone Safari Geçmişi Görme

iPhone safari geçmişini silmek için, nerede iPhone safari geçmişini silmek için, safari arama geçmişini silmek için, Safari arama geçmişini silmek için nasıl bulamıyorum, ipad safari geçmişini silmek için nasıl, benim iphone safari geçmişini silme görünmüyor. Yeni satın aldığınız telefonun arama geçmişini silmek isterseniz, bu işlemleri tarayıcının içinde sağlayamazsınız. Veya ilgili ayar Safari’nin kendisinde değil, telefonun bölmesinde.

iPhone Safari Geçmişi Silme

Safari verilerini silmek için, telefonunuzun ana ekranındaki Ayarlar alanına geliyoruz. Safari tarayıcısının adını bulup bu alana giriş yapıyoruz.

 • Gelen ekranda safari ile ilgili yapacağınız tüm ayarları görebilmeniz mümkündür.
 • İşlemlerin devreye koyulabilmesi için ise sayfayı az aşağıya doğru kaydırıyoruz.
 • Tarihçeyi ve Web Site Verilerini Sil demenizle birlikte safari tarayıcınızdaki arama geçmişinin de silindiğini görebilirsiniz.

Verileri belirtilen şekilde silebilirken, yalnızca arka planda açık olan sayfaların kapatılmasını isteyebilirsiniz. İçinde safari tarayıcısının altında bir dizüstü bilgisayar simgesi var. Üzerine tıklarsanız, X’i tıklatarak arka planda açık olan sayfaları kapatabilirsiniz.

iphone safari geçmişi silme

Safari tarayıcısındaki farklı sorunları merak ediyorsanız, bunları yorumlar alanında belirtmek yeterli olacaktır. Biz size yorum bölümünden cevap verecektir bilmek istiyorum. iPhone Safari Arama Geçmişi Silme

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

 

Ayrıca Bkz. “Bize Ulaşmak İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir