Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Safari Arama Motoru Değiştirme

iPhone Safari Arama Motoru Değiştirme

Iphone Safari Arama Motoru Değiştirme

iPhone Safari Arama Motoru Değiştirme Biz iPhone arama motoru ile ilgili ayarlarını değiştirmek için gerekli kontrolleri sağlayacaktır. Tarayıcı değişikliklerine ek olarak, tarayıcılardaki gelen arama motorları bizim için önemli olan ayrı bir özelliktir. Genel olarak, arama motorlarının tarayıcılarımızda istediğimiz yönde olmasını istiyoruz. Örneğin, çoğu kullanıcı Google arama motorunu severken, diğerleri farklı arama motorlarını tercih eder.

Telefonunuzun arama motoru bilginiz olmadan değiştiyse, Google’ı tekrar yapmayı deneyebilirsiniz. iPhone ve iPad için bu ayarı doğrudan kendi ayarlarınızda ayarlayabilirsiniz. Google tarayıcınızın arama motoru Yahoo veya farklı bir arama motoru haline gelmiş olabilir. Buna ek olarak, Google arama motorunu tekrar aynı şekilde istemiyor, başka bir arama motoru belirlemek sizin elinizde. Kullandığınız iPhone veya iPad cihazınıza aşina değilseniz, Safari tarayıcınız değil, tek tek alınacak eylemleri gözden geçireceğiz.

iPhone Safariyi Değiştirme

iPhone safari arama motoru nasıl değiştirilir, iPhone safari arama motoru google değil, Safari arama motorunu değiştirmek istemiyor, nerede safari arama motoru değişimi, iphone safari arama motoru farklı geliyor. Gelen arama motorunun Google’dan farklı olup olmadığı veya Google dışında bir arama motoru olarak güncellemek istiyorsanız, gerekli ayarları nasıl sağlayacağımızı göreceğiz.

iPhone Safari Arama Motoru Nasıl Değiştirilir

Önce telefonunuzun Ayarlar bölmesine girmenize izin veriyoruz. Oradan da safari adı altında bir sekme göreceksiniz. Bu seçeneği girdikten sonra safari ayarlarıyla ilgili ekran görüntülenir. Bu işlemden sonra, arama motoru üzerinde seçilirse, sayfanın üst kısmındaki arama motoru seçilir. iPhone Safari Arama Motoru Değiştirme

Üzerine tıklayarak, arama motorunun ne olarak ayarlandığını belirleyebilirsiniz. Arama motoru sağlanan ayarlarla hala değişmediyse, kapatmayı ve tekrar açmayı deneyebilirsiniz. Bu denemelerden sonra sorun tamamen çözülmelidir. Tüm bu adımlardan sonra safari tarayıcısı hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bize bir yorum gönderebilirsiniz.

Apple’ın iPhone ve iPad cihazları iOS sistemi ile kullanım kolaylığı ve Safari uygulamasında üçüncü taraf tarayıcıların kullanımını ortadan kaldıran etkileyici performans ile önceden yüklenmiş, Google üzerinden arama yapmak. Varsayılan arama motorunu değiştirmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyin.

Varsayılan olarak, Safari, farklı tarayıcılara gerek kalmadan ios’lu cihazlarda en güvenilir ve istikrarlı bir uygulamadır ve varsayılan arama motoruna birçok alternatif vardır. Yukarıdaki adımları izleyerek varsayılan arama motorunu değiştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Safari Arama Geçmişi Silme

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone safari search engine change , safari arama motoru değiştirme , iphone safari arama , iphone safari anasayfa değiştirme , iphone safari arama geçmişi.