iPhone Sağ Hoparlöründen Ses Gelmiyor

iPhone Sağ Hoparlöründen Ses Gelmiyor

iPhone Sağ Hoparlöründen Ses Gelmiyor , Teknik servisimizin en sık sorulan soruları, telefonumun hoparlörünün sesi değildir. Bu yazıda, akıllı telefon konuşmacılarındaki bu sorunların nedenleri ve çözümleri uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından sizinle paylaşılacaktır.

Telefonun Sağ Hoparlöründen Neden Ses Gelmez

Eğer akıllı telefonunuzun hoparlörden ses duymak olmayabilir iki nedeni vardır. İlk olarak, toz, kir, elbise pamuk ve benzeri parçacıklar hoparlör deliklerini tıkar ve diğeri donanım problemleridir. Donanım sorunları, cihazın etkisinden kaynaklanır ve hoparlör soketinin kırılması / çatlaması, sıvı teması veya nem nedeniyle hoparlör soketinin oksidasyonuna neden olur.

iphone sağdan ses gelmiyor

İlk sorunun çözümü, gerekli temizlik prosedürlerinin teknisyenler tarafından yapılmasıdır. İkinci sorunun çözümü, hoparlör soketinin değiştirilmesidir. Değiştirme işlemi, cihazınıza özgü ekipmanı ve orijinal ürünü kullanarak gerekli teknik servis koşullarının yerine getirildiği teknik servis odasında nitelikli ve deneyimli telefon teknisyenleri tarafından yapılmalıdır.

Hoparlör Soketi Değişimi

Teknik servisimizde, hoparlör soketi değişimi uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipman kullanılarak yapılır. Teknik servisimize gelirseniz, hoparlör soketi değiştirme süresi 30 dakikadır ve ücretsiz nakliye hizmetimizi kullanırsanız 2 (3) iş günüdür.

 • Hoparlör soketi değiştikten sonra, diğer tarafın sesi sorunsuz gelir ve hoparlör sorunsuz çalışır.
 • Değişiklik işleminden sonra bilgileriniz silinmez.
 • Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda, 24/7 gözetim kameraları kontrol altında tutulur.
iCloud Fotoğraf Arşivi

Teknik servisimizdeki onarım servisinden sonra, cihazınız 6 aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde, kullanıcı hatası dışında karşılaştığınız herhangi bir teknik sorun ücretsiz olarak çözülür. Aşağıdaki örnek videoyu izleyerek teknik servisimizdeki onarım ve parça değişikliklerini izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone Sağ Hoparlöründen Ses Gelmiyor iphone 8 plus sol hoparlörden ses gelmiyor, iphone 7 hoparlörün birinden ses gelmiyor, iphone ahizeden ses gelmiyor, iphone hoparlör sesi az çıkıyor, iphone 8 plus hoparlörün birinden ses gelmiyor, iphone 8 hoparlörün birinden ses gelmiyor, iphone 7 hoparlör temizleme, iphone 7 plus sol hoparlör ses gelmiyor

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir