Iphone Şarj Aleti Kablosu Temassızlık Yapıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

iPhone Şarj Aleti Kablosu Temassızlık Yapıyor

iPhone Şarj Aleti Kablosu Temassızlık Yapıyor aslında çözüm oldukça basittir. İPhone şarj cihazı contactlessness takip edilmesi gereken bazı temel adımlar vardır. Cihazınızı farklı şarj cihazları ve farklı şarj kabloları ile test etme şansınız varsa, hemen yapın.

Bir çözümünüz olup olmadığına bakın ve son olarak iPhone’u yalnızca şarj kablosunu kullanarak PC’nize bağlayın ve temas devam ederse gözlemleyin. Sorun genellikle kablo veya iPhone’un şarj soketi ile oluşur.

Cep Hastanesi iPhone şarj soketi değiştirmenizi sağlar. Tamir süresi 45 dakika sürer ve bilgileriniz kaybolmaz veya işlem sırasında fotoğraflarınız silinir. Teknisyenlerimiz arızalı şarj soketini değiştirirken OEM (orijinal ekipman üreticisi) kaliteli yedek parçalar kullanırlar. Aşağıdaki tabloda iPhone şarj soketini değiştirmek için gerekli tüm fiyat bilgilerini bulabilirsiniz.

iPhone şarj kablosunda temassızlık var, ne yapmalıyım?

Bu sorun için önerdiğimiz çözüm çoğunuz için komik olabilir, ancak çalışması çok muhtemeldir. Kürdan yardımıyla, iPhone serisinin şarj soketinin yerini hassas bir diş fırçasıyla karıştırıp kürdan içeriden dışarı taşıyoruz.

Bu şekilde, şarj soketinde bir kütle haline gelen toz kalıntılarını çıkarırız. Bu nedenle, şarj cihazınıza taktığınızda, şarj edilmeyen, temas etmeyen iphone’unuz kutudan çıkar çıkmaz tanıyacak ve bağlandığı anda tanıyacaktır.

İlginizi Çekebilir: iPhone Ekran Kırıldı Ama Dokunmatiği Çalışıyor

Şarj Soketinde Temassızlık Neden Olur ?

Bunun birçok sebebi olabilir. En yaygın iki nedeni şunlardır:

  • iPhone şarj soketi tozlu, kirli veya yağlanmış olabilir.
  • Şarj soketinde bir arıza olabilir.

Cihaz tamamen şarj etmeyi durdurduysa, herhangi bir şekilde şarj olmuyor ve farklı bir şarj cihazıyla şarj olmuyorsunuz, ancak iphone’unuzun şarj bağlantı noktasının başarısız olması muhtemeldir. iPhone’unuz veya iPad’iniz bazen şarj oluyorsa, bazen şarj olmuyorsa veya dokunmuyorsa, kontamine olma olasılığı daha yüksektir .

Şarj Soketinde ki Temassızlık Nasıl Giderilir ?

Her şeyden önce, sorun tanımlanmalıdır. Yukarıdaki paragrafı okursanız, sorunun ne olduğu hakkında küçük bir fikir edinirsiniz.

Sorunun kaynağı ne olursa olsun,

  • Garantiniz varsa, bir Apple yetkili servisine başvurun
  • Bir garantiniz yoksa, Cep hastanesi iletişime geçmenizi öneririz.

Cep Hastanesi olarak  şarj soketinizin durumuna göre harekete geçeceğiz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone şarj kablosu temassızlık , iphone şarj aleti temassızlık , iphone şarj aleti kablosu tamiri , iphone şarj aleti kablosu temassızlık , iphone kablo temassızlık , şarj kablosu temassızlık yapıyor , apple şarj kablosu temassızlık ,şarj aleti kablosu çalışmıyor , şarj kablosu temassızlık , iphone şarj aleti kablosu çalışmıyor

iPhone Telefon Şarj Soketi Değişimi Fiyat Listesi

Cep Hastanesi , iPhone telefon şarj soketi değişimi, cihazınız için özel olarak üretilen ekipmanı kullanarak şarj sorunu çözümü alanında uzman deneyimli ve teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Yedek teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulur. Ayrıca sigortalıdır ve teknisyenlerimiz ek bir önlem olarak statik olmayan bileklikler giyerler.

iPhone Modeller Fiyatlar
iPhone XS Max Şarj Soketi Değişimi 350,00 ₺
iPhone XS Şarj Soketi Değişimi 350,00 ₺
iPhone XR Şarj Soketi Değişimi 350,00 ₺
iPhone X Şarj Soketi Değişimi 250,00 ₺
iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi 200,00 ₺
iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi 200,00 ₺
iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi 200,00 ₺
iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi 200,00 ₺
iPhone 6S Plus Şarj Soketi Değişimi 150,00 ₺
iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi 150,00 ₺
iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi 150,00 ₺
iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi 150,00 ₺
iPhone 5S Şarj Soketi Değişimi 100,00 ₺
iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi 100,00 ₺
iPhone 4S Şarj Soketi Değişimi 120,00 ₺
iPhone 4 Şarj Soketi Değişimi 120,00 ₺
  • iPhone Şarj soketi değiştirme süresi, hizmetimize geldiğinizde yaklaşık 45 dakikadır. Hizmetimize gelemiyorsanız, 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmetimizden ve 3 (üç) iş günü içinde şarj soketinin değiştirilmesinden de yararlanabilirsiniz.
  • Orijinal şarj soketi değiştirme aşamalarında kullanılır.
  • Şarj soketini değiştirdikten sonra, telefonunuz sorunsuz şarj etmeye devam edecektir.

Hizmetimizdeki tüm işlemler garantilidir. iPhone Şarj soketinin değiştirilmesinden sonra, telefonunuz Cep Hastanesi teknik servis garanti kartı ile 3 ay boyunca size teslim edilecektir. Garanti kartınızın yardımıyla, iPhone şarj soketi ile ilgili kullanıcı hatası haricinde teknik ve donanım sorunları ücretsiz olarak çözülür. iPhone Şarj Aleti Kablosu Temassızlık Yapıyor