Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Şarj Aleti Kablosu Temassızlık Yapıyor

iPhone Şarj Aleti Kablosu Temassızlık Yapıyor

Iphone Şarj Aleti Kablosu Temassızlık Yapıyor

iPhone Şarj Aleti Kablosu Temassızlık Yapıyor aslında çözüm oldukça basittir. İPhone şarj cihazı contactlessness takip edilmesi gereken bazı temel adımlar vardır. Cihazınızı farklı şarj cihazları ve farklı şarj kabloları ile test etme şansınız varsa, hemen yapın.

Bir çözümünüz olup olmadığına bakın ve son olarak iPhone’u yalnızca şarj kablosunu kullanarak PC’nize bağlayın ve temas devam ederse gözlemleyin. Sorun genellikle kablo veya iPhone’un şarj soketi ile oluşur.

Cep Hastanesi iPhone şarj soketi değiştirmenizi sağlar. Tamir süresi 45 dakika sürer ve bilgileriniz kaybolmaz veya işlem sırasında fotoğraflarınız silinir. Teknisyenlerimiz arızalı şarj soketini değiştirirken OEM (orijinal ekipman üreticisi) kaliteli yedek parçalar kullanırlar. Aşağıdaki tabloda iPhone şarj soketini değiştirmek için gerekli tüm fiyat bilgilerini bulabilirsiniz.

iPhone şarj kablosunda temassızlık var, ne yapmalıyım?

Bu sorun için önerdiğimiz çözüm çoğunuz için komik olabilir, ancak çalışması çok muhtemeldir. Kürdan yardımıyla, iPhone serisinin şarj soketinin yerini hassas bir diş fırçasıyla karıştırıp kürdan içeriden dışarı taşıyoruz.

Bu şekilde, şarj soketinde bir kütle haline gelen toz kalıntılarını çıkarırız. Bu nedenle, şarj cihazınıza taktığınızda, şarj edilmeyen, temas etmeyen iphone’unuz kutudan çıkar çıkmaz tanıyacak ve bağlandığı anda tanıyacaktır.

İlginizi Çekebilir: iPhone Ekran Kırıldı Ama Dokunmatiği Çalışıyor

Şarj Soketinde Temassızlık Neden Olur ?

Bunun birçok sebebi olabilir. En yaygın iki nedeni şunlardır:

  • iPhone şarj soketi tozlu, kirli veya yağlanmış olabilir.
  • Şarj soketinde bir arıza olabilir.

Cihaz tamamen şarj etmeyi durdurduysa, herhangi bir şekilde şarj olmuyor ve farklı bir şarj cihazıyla şarj olmuyorsunuz, ancak iphone’unuzun şarj bağlantı noktasının başarısız olması muhtemeldir. iPhone’unuz veya iPad’iniz bazen şarj oluyorsa, bazen şarj olmuyorsa veya dokunmuyorsa, kontamine olma olasılığı daha yüksektir .

Şarj Soketinde ki Temassızlık Nasıl Giderilir ?

Her şeyden önce, sorun tanımlanmalıdır. Yukarıdaki paragrafı okursanız, sorunun ne olduğu hakkında küçük bir fikir edinirsiniz.

Sorunun kaynağı ne olursa olsun,

  • Garantiniz varsa, bir Apple yetkili servisine başvurun
  • Bir garantiniz yoksa, Cep hastanesi iletişime geçmenizi öneririz.

Cep Hastanesi olarak  şarj soketinizin durumuna göre harekete geçeceğiz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone şarj kablosu temassızlık , iphone şarj aleti temassızlık , iphone şarj aleti kablosu tamiri , iphone şarj aleti kablosu temassızlık , iphone kablo temassızlık , şarj kablosu temassızlık yapıyor , apple şarj kablosu temassızlık ,şarj aleti kablosu çalışmıyor , şarj kablosu temassızlık , iphone şarj aleti kablosu çalışmıyor.