Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Şarj Aletini Kabul Etmiyor

iPhone Şarj Aletini Kabul Etmiyor

Iphone-Sarj-Aletini-Kabul-Etmiyor

iPhone Şarj Aletini Kabul Etmiyor , Hangi marka akıllı telefon kullanıcısı olursa olsun yaygın sorunların başında telefonu kullanıyor, pil kullanım süresi geliyor diyorum, Yanlış dedim. Özellikle Tatil sıcağında tam pil kullanım süresi azaltılabilmektedir. Bazen, telefonun aniden şarj olmaması veya açılmaması oldukça can sıkıcı olabilir. Bir akıllı telefonun pil ömrü, sürekli yeniden doldurulup boşaltıldıktan sonra belirli bir süre sonra eskisi kadar uzun sürmez. Bu durumda pil değişimi bir çözüm gibi görünse de, bazı kontroller yapıldıktan sonra karar verilmesi faydalı olacaktır.

iPhone Şarj Aleti Neden Kabul Etmiyor ?

iPhone Şarj Aletini Kabul Etmiyor Deneyebileceğiniz yöntemlere geçmeden önce, telefonunuzu teşhis etmenizi kolaylaştıracak bir uygulamadan bahsedelim. Uygulama Android mevcut olduğundan, iPhone kullanıcıları doğrudan yöntemlere geçebilir. Android kullanıcıları da aşağıda vereceğimiz linkten uygulamayı indirebilirler. Aynı şekilde telefon kapalıysa, şarj olmuyor ve açılmıyorsa yine yöntemlere direkt geçiş yapabilirsiniz.

iPhone Şarj Aletini Kabul Etmiyor

iPhone şarj cihazını kabul etmiyorsa ve cihaz artık şarj olmuyorsa, iPhone şarj soketini değiştirmeniz gerekebilir. Cep Hastanesi olarak deneyimli Pendik iPhone hizmeti, müşterilerimize hızlı ve güvenilir iPhone şarj soketi değişiklikleri yapıyoruz.

Değişim Yapmadan Önce

iPhone farklı şarj cihazları kullandınız mı? Artık bu sorun hakkında bilgi almaya çalıştığınıza göre, muhtemelen denediniz. Sonra iPhone şarj soketiniz arızalı. Başarısızlık genellikle bükülmüş bir pim, ıslak bir şarj yuvası veya şarj entegralindeki bir arızadan kaynaklanabilir. Hepsini değiştirip onarıyoruz.

Tamir İşlemi

Çoğu iPhone onarımında olduğu gibi, iPhone şarj soketi onarımı da deneyimli ellere bırakılmalıdır. Cep Hastanesi olarak, tüm iPhone şarj soketi değişimlerini profesyonel ekipman ve ekipmanlarla 60 ila 120 dakikada tamamlıyoruz.

Eğer kameranız çalışmıyor ise Cep Hastanesi Teknik Servisimize gelerek veya kargo gönderimi ile telefonunuz şubemize göndererek telefonunuzun kamerasını tamir yaptırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Geri Tuşu Uygulaması

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Tüm entegre değişim, şarj prizi tamiri veya benzeri işlemler öncesinde iPhone ileri teknoloji cihazlarla bir dizi teste götürüyoruz. Bu testlerle iPhone ile ilgili sorunun ne olduğunu, şarj cihazını kabul etmeme sorununu öğreniyoruz.

Ücretsiz Kargo

PTT Kargo anlaşmamız sayesinde sadece İstanbul değil tüm Türkiye illerinden gidişte ve dönüşte ücretsiz kargo imkanı sunuyoruz. Bunun için anlaşma numaramızı kullanmanız yeterlidir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone orijinal şarj aletini kabul etmiyor , iphone çakma şarj aleti kabul etmiyor , iphone şarj aleti kabul etmiyor , iphone şarj aletini tanımıyor , iphone şarj aletini okumuyor , iphone şarj aletini görmüyor , iphone şarj aletini desteklemiyor
iphone şarj aletini algılamıyor , iphone şarj aleti telefona girmiyor , iphone orijinal olmayan şarj aletini kabul etmiyor.