Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone Şarj Oluyor Gözüküyor Ama Açılmıyor

iPhone Şarj Oluyor Gözüküyor Ama Açılmıyor

Iphone Şarj Oluyor Gözüküyor Ama Açılmıyor

iPhone Şarj Oluyor Gözüküyor Ama Açılmıyor , Akıllı cihazların bireylerin yaşamlarına girmesiyle, cihaz yelpazesi arasındaki en yaygın sorunlardan biri, şarj edilebilir bir durumda şarj olmamasıdır. Bu soruna neden olan birçok neden vardır.

iPhone’un şarj simgesi var ancak şarj olmuyor. Sadece kabloyu çıkarın ve cihaz açılmaz. Telefon takılı olduğunda iPhone 5S, iPhone 6s, iPhone 8, iPhone SE, iPhone X ve iPhone 7 Plus bir kablo ekli simgesi var. Pil simgesi görüntülenir. Ama dolu olduğuna dair bir işaret yok. Eğer telefon açılıp kapatıldığında açılmazsa, kesin nedenleri açıklayacağız.

iPhone 6 Şarj Oluyor Gözüküyor Ama Açılmıyor

Telefon şarj cihazını açmıyor mu? Bunun nedeni, telefonun hayatının sonuna ulaşmasıdır. Pilimin yeni olduğunu ya da fazla kullanmadığımı söyleyebilirsin! Bunun nedeni yan sanayi şarj cihazlarının kullanılmasıdır. Veya her ikisini yan sanayi ekipman ve yan sanayi kablo kullanın. Daha doğrusu kalitesiz kablo kullanımı nedeniyle. Bazı Kablolar 1 diyerek satılmaktadır. kalite. Ama yarısı doğruyu söylemiyor.

Şarj düzensiz olarak bataryaya zarar veriyor mu? Evet, bu bir sebep. Bununla birlikte, orijinal şarj cihazı ile şarj edilen cihazlar düzensiz olarak şarj edilirse, pil ömrü uzun vadede devam edecektir. Kısaca söylemek gerekirse, her pilin kendi şarj şekli vardır. Yani 2000 kez gibi varsayalım. Başka bir deyişle, düzensiz şarj, pilin daha fazla şarj edilmesine neden olur ve bu da daha kısa bir pil ömrüne neden olur.

İlginizi Çekebilir: S6 Edge Orjinal Batarya Fiyatı

Uzman APPLE teknisyenleri tarafından U2 Entegre değişim videosu Cep Hastanesi Youtube kanalımızda mevcuttur.

iPhone şarj entegresi değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

 1. Şarj entegresi değişim süresi servisimizde ortalama 1 saat, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderiminde ise 3 (üç) iş günüdür.
 2. U2 entegresi değişimi sonrasında telefonunuz sorunsuz bir şekilde şarj almaya devam etme ve açılmaktadır.
 3. Servisimizde orjinal ürün kullanılmaktadır.
 4. Değişim süreçlerinde kesinlikle telefonunuz sıfırlanmaz. Yani cihazınızı açtığınızda bilgileriniz olduğu gibi kalacaktır.

iPhone şarj entegresi değişimi sonrasında cihazınız Cep Hastanesi imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile sizlere teslim edilmektedir. Garanti süresi içerisinde şarj entegresi ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

iPhone Kapandı Açılmıyor Ne Yapmalıyım

Telefonu tamamen boşalttıktan sonra telefonu şarj ettiğimde telefonun artık şarj olmayacağını söyleyen var mı? Pilin belirli bir alanı artık mevcut değilse, tamamen boşalmış Pil şarj edilemez. Pil şok olana kadar. Şok pil de biraz idare eder. Son olarak, yüksek voltaj nedeniyle, telefonun dahili şarj devresi açık. Bu aynı zamanda alt Sanayi şarj daha görülür. Telefonu araç çakmağında şarj etmek veya herhangi bir cihazın USB portundan şarj etmek de olabilir.

Başka bir şarj cihazı deneyin. Bilgisayarın USB bağlantı noktasına bağlanmayı deneyin. Telefonunuz şarj sorunu önlemek için yeni veya eski olup olmadığını doldurmaz. Cihaz şarj edilmeden önce öneri şarj seviyesi %5. Telefon şarj olmazsa ve telefon açılmazsa, yukarıdaki öğeleri listelediğimiz nedenlerden biri, pilin değiştirilmesi veya entegre edilmesi gerekiyor. Ama çoğunlukla pil kaynaklı. İPhone iletişim için Apple Müşteri Hizmetleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

iPhone Şarj Olmama Nedenleri

Telefon şarj olmuyor: iPhone cihazlarında şarj edilmeyen soruna birkaç çözüm var. Sorun, şarj soketi veya şarj kablosundan kaynaklanıyorsa, sorun yeni bir şarj cihazı satın alarak çözülebilir. Bir yazılım hatası nedeniyle cihaz şarj olmazsa, sorunun nerede olduğunu görmek ve düzeltmek için bilgisayara bağlanabilir.

 • Cihazın şarj soketi ile alakalı olarak bir aksaklık yaşanması
 • Cihazın şarj kablosu ile alakalı olarak bir aksaklık yaşanması
 • Yazılımsal bir sorun ile karşı karşıya kalınması halinde cihazın bilgisayara bağlanarak sorunun tespiti
 • Şarj entegresi ile alakalı olarak bir aksaklık yaşanması gibi bir çok farklı neden yer almaktadır.

Şarj edilmemesi, şarj entegre edilmesinden kaynaklanıyorsa, cihazı düzeltmek için en yakın Apple teknik servisine götürmeniz gerekir. Bu, kullanıcının düzeltebileceği bir şey olmasa da, teknik servis kısa sürede çözülebilir.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iphone kapandı açılmıyor ne yapmalıyım, iphone açılmıyor kesin çözüm, iphone şarj olmuyor, iphone 6 açılmıyor elmada kalıyor, iphone 6 şarj oluyor gözüküyor ama açılmıyor, iphone şarj oluyor gösteriyor ama olmuyor telefon açılmıyor, açılmayan iphone yedekleme, iphone elma logosunda kilitlendi,