Iphone Şarj Soketi Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

iPhone Şarj Soketi Değişimi

iPhone Şarj Soketi Değişimi, Şarj soket hasarı, şarjın bağlantılarını takıp çıkarmanın bir sonucu olarak zaman içinde ortaya çıkabilecek bir arızadır. Şarj pimlerinin ezilmesi yada kirlenmesi bir oldukça soruna neden olacaktır. Müşterilerimizin onarım formlarında belirttiği şikayetler aşağıda listelenmiştir.

iPhone akıllı telefonunuz şarj olmuyorsa (almıyorsa), telefonu şarj aletine bağlasanız bile şarj görüntülenmez, sorun şarj soketinden oluşur. Çözüm şarj soketini değiştirmektir. Entegre şarj da kontrol edilmelidir.” iPhone şarj soketi değişiklik yapma ” fiyat listesi aşağıda paylaşılmıştır. Değişiklik yapma, deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca bir tek 30 dakika içinde gerçekleştirilir. Bu dehemmiyet 3 (üç) iş günü kullanırken ücretsiz nakliye hizmeti.

Şarj Soketinin Arızalı Mı Kontrol Edin

Telefonunuzda yukarıda belirtilen problemler varsa ve bunun şarj soketinden kaynaklandığından emin değilseniz, aşağıdaki talimatları deneyin.

 • Farklı bir şarj kablosu kullanın yada orijinal bir Apple ürünü olduğundan emin olun.
 • Farklı bir şarj adaptörü kullanın ve orijinal olduğundan emin olun.
 • Kablo ile bilgisayar bağlantısı yaparak şarj etmeye çalışın.
 • Telefonunuzun şarj portunu dikkatlice yada büyüteçle denetim edin, ezikleri bulun.

Telefonun şarj soketini bir çift cımbızla ve kablo uçlarıyla paklayın. Şarj kızağında aşırı toz birikebilir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Kamerası Bulanık Çekiyor

iPhone şarj olmuyor sebebi nedir

IPhone cihazlarını şarj etmenin temel nedeni şarj cihazının veya kablonun arızalanmasıdır. Bu nedenle, lütfen önce telefonunuzun farklı bir şarj cihazı ve kablo ile şarj olup olmadığını kontrol edin.

Ancak, giysi pamuk veya toz parçaları şarj soketine girmiş olabilir. Şarj soketinin iç kısmını şarj soketine zarar vermeden bir kürdan ile temizleyin. Her iki önerimiz de sorununuzu çözmezse, sorun şarj soketinin arızalanmasından kaynaklanır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone şarj soketi değişimi garantiye girer mi , iphone şarj soketi değişimi apple , iphone şarj soketi değişimi ankara , iphone şarj soketi değişimi izmir , iphone 7 şarj soketi değişimi , iphone 6 şarj soketi değişimi , iphone 5s şarj soketi değişimi , iphone x şarj soketi değişimi

iPhone Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone şarj soketi değişiklik yapma alanında, cihazınıza özgü özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanarak ustalaşmış APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Şarj soketinin değiştirildiği teknik servis odamız periyodik olarak sterilize edilir ve statik elektrikten arındırılır. Bununla beraber, 7/24 güvenlik kameraları ile gözetim altında tutulur ve servisimiz aygıt güvenliği için sigortalanır.

 • Orijinal Ürün iPhone şarj soketini değiştirirken kullanılır.
 • Cihazınız değiştirildikten sonrasında sorunsuz şarj etmeye devam edecektir.
 • Telefonu arzu ettiğiniz kadar denetim etme ve herhangi bir şüphenin geri ödenmesini alma hakkına sahipsiniz.

iPhone şarj soketi değiştirildikten sonrasında, telefonunuz bir Cep Hastanesi onaylı (imzalı – damgalı) teknik servis garanti kartı ile 3 ay boyunca size teslim edilecektir. Bu şekilde, kullanıcı hatası dışındaki şarj soketi ile ilgili tüm teknik problemler Apple teknisyenlerimiz tarafınca ücretsiz olarak çözülür.

Zaman içinde tıkanma ve şarj bağlantıları sökmeyi sonucu oluşabilecek bir arıza yuva hasar şarj oluyor. Şarj pimlerinin ezilmesi veya kirlenmesi sonucunda birçok sorunla karşılaşacaksınız. Müşterilerimizin onarım formlarındaki şikayetleri aşağıda listelenmiştir.

 • iPhone şarj bitti şimdi şarj olmuyor açılmıyor.
 • Şarj sorunum var iPhone şarj olmuyor.
 • iPhone şarj soketim sorunlu, bazen şarj oluyor bazen olmuyor.
 • Telefonumun şarj girişinde ezik var.
 • iPhone şarj giriş yeri bozuldu.
 • Şarj soketine kabloyu taktığım zaman şarj olmuyor.
 • iPhone şarj olurken çok ısınıyor.
 • iPhone telefonumun şarj yuvası sorunlu.