Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone SE 2020 Parçalarını iPhone 8 İle Değiştirme

iPhone SE 2020 Parçalarını iPhone 8 İle Değiştirme

Iphone Se 2020 Parçalarını Iphone 8 İle Değiştirme

iPhone SE 2020 Parçalarını iPhone 8 İle Değiştirme başlık sizin için biraz farklı gelebilir. iPhone 8 Parçaları iPhone SE 2020 akıllı telefonlara nasıl takılabilir? Ama baktığınız zaman tam olarak budur. Daha önce iki telefonun iç tasarımını karşılaştıran bir videodan bahsetmiştik ve bu yönde paylaştık.

iPhone SE 2020 Parçalarını iPhone 8 İle Değiştirme bu video dışında iki telefonun iç tasarımının dış tasarıma benzediğini gösteren ikinci bir test yapıldı. Bu kez her iki telefon için iç tasarım değerlendirmesi ve parça değerlendirmesi yapıldı. Sonuçlar oldukça ilginç.

iPhone SE 2020 Parçaları  Parçaları Aynı mı?

iPhone 8 akıllı telefonlarda kullanılan parçaların ve iPhone SE 2020 akıllı telefonlarda kullanılan parçaların çok benzer olduğunu ve hattın bazı parçalarının aynı olduğunu açıkça gösteriyor.

Video, iki telefon arasında kamera değişikliklerinin yapılabileceğini ve en önemlisi ekran panellerinin aynı olduğunu gösteriyor. Artık kameraların iki telefon arasında değiştirilebileceği anlaşılabilir. Öyle ki kamera özellikleri farklı olsa da, sensor boyutlarının aynı olması yeterlidir.

Buradaki en çarpıcı ve şaşırtıcı kısım ekranlar. Her iki telefonun ekran paneli bir LCD kullanır ve aynı ekran panellerine sahiptir. Apple’ın ekran konusunda ne kadar hassas olduğunu biliyoruz. Marka, ekran dışarıdan değiştirildiğinde telefonun ekran özelliklerini sınırlama gibi adımlar atan bir şirkettir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Uzun Ekran Görüntüsü Alma

Parçalarını iPhone SE Parça Değiştirme

iPhone SE 2020 Parçalarını iPhone 8’e Takma Daha önce birçok kez bunun örneklerini gördük. İki telefonun aynı ekranlara sahip olması bu noktada bazı iddiaları güçlendiriyor. Son zamanlarda, iPhone 8 akıllı telefonların artan bölümlerinin iPhone SE 2020 modelinde kullanıldığı iddiaları ortaya çıktı.

Eğer ki sizinde iPhone SE ve iPhone 8 telefonunuzu var ise CEP HASTANESİ Teknik Servisimizde iPhone 8 parçlarını iPhone SE ile değiştirebiliriz.

Tabii ki olası bir durumdan bahsediyoruz. Apple, elinde kalan parçaları yeni akıllı telefonlarında kullanmış olabilir. İki telefon arasında önemli bir fark olmaması bunun bir göstergesidir. Yeni işlemciler tarafından değiştirilen akıllı telefonların piyasaya sürüldüğünü gördük. Böyle bir durum ortaya çıktı. Benzer videolar ve testler geldikçe, durum hakkında daha fazla bilgi edinme şansımız olacak.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iPhone Yetkili Servis , iPhone X Ekran Değişimi fiyatı , Apple Yetkili Servis , Apple ekran Değişimi , Apple onarım merkezi , iPhone Destek , iPhone 6 ekran değişimi , Apple Servis.