Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Servis Yok Nasıl Düzelir

iPhone Servis Yok Nasıl Düzelir

Iphone Servis Yok Nasıl Düzelir

iPhone Servis Yok Nasıl Düzelir; iPhone’da “hizmet yok” sorunu son dönemde ortaya çıkmaya başladı. Ne yazık ki, bu problemin çözümü, özellikle uçak kipinde ve iPhone’ların kaldırılması biraz zor. Ancak sizler için hazırladığımız iPhone “hizmetsiz” bir sorun çözümü olan rehberimizde bu meselenin kolayca üstesinden gelebilirsiniz.

iPhone Servis Yok Nasıl Düzelir; Rehberimize başlamadan önce iPhone’daki “Hizmet yok” sorununu çözmeniz durumunda, iPhone’unuzu iTunes veya iCloud üzerinden yedeklemenizi ya da telefonunuzdaki bilgileri bir yerde yedeklemenizi öneririz.

iPhone Servis Yok Sorunu Neden Olur

iPhone servisi en iyi cevaba sahip değil sorusunun kaynağının nasıl düzeltileceğini sormak için gerekli. Bu sorunun nedenlerini en iyi biçimde analiz edenler sorunu çözmek için yeterli zaman bulabilirler. Farklı modellerde olduğu gibi, iPhone 7’nin de bir servis sorunu yok;

  • Telefon kapsama alanı dışında
  • SIM kartla ilgili fiziksel bir sorun yaşamaktaysanız,
  • Operatör tarafından çeşitli engellemelerin yapılması,
  • Telefondaki operatör ayarlarını değiştirmek gibi sebeplerden kaynaklanmaktadır.

Bu sorunlardan biri meydana geldiğinde, insanlar problemi kendileri çözebilir ve bizim gibi profesyonel merkezlerden yardım alabilirler. Ancak, telefonun bu seçeneklerin dışında herhangi bir yerinde bir problem olursa, bu bölümün nitelikli bir ürünle değiştirilmesi gerekir.

Iphone Servis Yok Nasıl Düzelir

Kapsama Alanınızı Kontrol Edin

Hücresel şebeke kapsama alanında olduğunuzdan emin olun. Sonra şu adımları izleyin:

Hücresel verileri açmak veya kapamak için, Ayarlar’a gidin ve ardından Hücresel veya mobil veriler öğesine dokunun. iPad’inizi kullanıyorsanız, Ayarlar> Hücresel veriyolunu takip etmeniz gerekebilir.
Yurtdışına seyahat ediyorsanız, cihazınızın ülkelerarası dolaşım için ayarlandığından emin olun. Ayarlar> Hücresel> Hücresel Veri Seçenekleri> Uluslararası Dolaşım’a gidin.

İlginizi Çekebilir: iPhone 6s Ön Kamera Kaç Mp

iPhone’da “Servis Yok” Sorunu Nasıl Çözülür

iPhone kullanıcıları telefonlarını kendileri çözmek istediklerinde, nedeni öğrendikten sonra gerekli adımları atarlar. Ancak, bu sorun telefonlarda çözülmezse, şirketimizden yardım almaları gerekir. Şirketimiz, problemleri gidermek için çok kısa zamanda iPhone 5s servis problemine ve diğer modellere sahip değil. Şirketimizin uzman çalışanları gelen talepleri en iyi biçimde karşılarken haftanın her günü hizmet sunmaya devam ediyor. Bu işlemler kısa zamanda tamamlanırken, telefonlar tamamen ücretsiz olarak kullanıcılarına ulaştırılmaktadır.

Iphone Servis Yok Nasıl Düzelir

Operatör Ayarı Güncellemesi Olup Olmadığını Kontrol Edin

Bir operatör ayar güncellemesini manuel olarak kontrol etmek ve mevcutsa güncellemeyi kurmak için:

Cihazınızın bir Wi-Fi şebekesine veya hücresel şebekeye bağlı olduğundan emin olun.
Ayarlar> Genel> hakkında öğelerine dokunun. Mevcut bir güncelleme var ise, operatör ayarlarınızı güncelleme seçeneğini göreceksiniz.
Cihazınızdaki operatör ayarlarının sürümünü görmek için, Ayarlar> Genel> Hakkında öğelerine dokunun ve operatörün yanına bakın.
iPhone veya iPad’inize yeni bir SIM kart taktığınızda, yeni operatörünüzün operatör ayarlarını indirmeniz gerekir.

iPhone’unuzu Yeniden Başlatın

Yeniden başlatma, herhangi bir sorun giderme işlemini başlatmak için iyi bir yoldur ve probleminiz da bir istisna değildir. Bir yeniden başlatma iPhone’unuzun hafızasını temizlerse ve bir hata ağ ayarlarının sorunlu olmasına neden olursa, bu adımı yapmak sorunu çözebilir. Yeniden başlatmak kolaydır; Sadece şu adımları izleyin:

  • Sürgü görünene kadar üst (veya yan) düğmeyi basılı tutun.
  • Cihazınızı tamamen kapamak için kaydırıcıyı sürükleyin. * Cihaz kapandıktan sonra, Apple logosunu görene kadar üst (veya yan) düğmeyi tekrar basılı tutun.

Alternatif olarak, Ayarlar> Genel> Kapat seçeneğine gidebilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 5s servis yok nasıl düzelir , iphone 6 servis yok nasıl düzelir , iphone servis yok neden olur , iphone servis yok çözümü , iphone servis yok diyor nasıl düzelir , apple servis yok hatası , iphone servis yok tamiri , ıphone servis yok , iphone servis yok sorunu nasıl çözülür , iphone servis gerektiriyor , iphone telefonda servis yok nasıl düzelir , iphone servis yok hatası , iphone 5 servis yok nasıl düzelir , iphone 6s servis yok nasıl düzelir , iphone 7 servis yok tamiri , ıphone 7 servis yok , ıphone 7 plus servis yok , iphone 8 servis yok nasıl düzelir.