[Toplam:48    Ortalama:4.5/5]

IPHONE 6 EKRAN CAM DEĞİŞİMİ FİYATI – 99 TL

iphone 6 ekran cam değişimi Teknik Servis’imizde profesyonel ekipman ile yapılmaktadır.

iphone 6 ekran cam değişimi
iphone 6 ekran cam değişimi

Cep Hastanesi olarak Türkiye’de iphone 6 ekran cam değişimi Yapan ilk Firmayız.

iPhone 6 Telefonu’nuz Düştü ve Camı mı Çatladı?

• Telefonu’nuzda Görüntü var ve kullanabiliyorsanız,

• Komple ekran değişimi yaptırıp yüksek fiyatlar ödemeyin!

Servisimiz’de;

iphone 6 ekran cam değişimi sadece 99 TL

2-3 SAAT İÇERSİNDE SORUN’UNUZU ÇÖZÜYORUZ.

Öncelikle Profesyönel ekipman ve yurtdışın’dan özel getirdiğimiz presleme makinaları ile kırık olan ön cam’ı kolayca söküyoruz.

Sonrasında ; Sağlam olan ekran özel solüsyonlarla temizlenip, Stoklarımızda bulunan orjinal ” GORİLLA GLASS ” Ön camın üzerine ekran ve cam‘ın birleşmesini sağlamak için kullanılan ısı yalıtımlı OCA maddesini uygulanır.

Son olarak ekran fabrikalarında kullanılan oca laminatör makinalarımız yardımı ile boşluk, hava ve toz kalmayacak şekilde presleme ve vakumlama yapılır.

Ortalama 2 saat süren iphone 6 ekran cam değişimi işlemi sonrası telefonu’nuz dokunmatik hassasiyet’i ” LCD ” ekranın canlılığı ve koyuluğu telefon’unuz ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz.Cam değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmekde olup Cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük etmektedir.

 Ön cam değişimi avantajları şunlardır;

 • Orijinal lcd ekranınız değişmez.
 • Dokunma hassasiyet kaybı yaşanmaz, orijinal dokunma paneliniz değişmez.
 • Ekran köşelerindeki plastik çerçeve değişir eskisi kirli ise yeni bir çerçeveniz olur.
 • Özel katı oca yapıştırıcılar kullanılır ekran zarar görmez.
 • İşlem özel makineler ile vakumlama teknolojisi kullanılarak yapılır.

Cep Hastanesi avantajları nelerdir?

• Firmamız 12 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,

• Firmamızda kullanılan ürünler %100 orjinaldir,

• Onarım işlemleri ve yedek parça 6 AY garanti belgelidir,

• Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,

Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz,

Cihazımı size nasıl ulaştıracağım ?

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 1-2 saat süre içerisinde iphone 6 ekran cam değişimi‘ni yaptırarak teslim alabilirsiniz.Türkiye’nin heryerinden kurumsal anlaşmalı yurtiçi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz.Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.

Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıkdan sonra bize ulaşın kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Adres: Çamçeşme Mah.Selamet Cad.No:24/A Pendik/Istanbul

iphone 6 ekran değişimi servisi
iphone 6 ekran değişimi servisi

Firmamız Pendik noktasından tüm Türkiye’ye hızlı ve eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Telefon’unuzdan alacağınız keyfi katlayın, işi uzmanına bırakın…

DİKKAT : Cihazınızda görüntü bozuk ise ekran değişimi olması gerekir Fiyatı: 220 TL

iPhone 6 ekran değişimi videomuzu burdan izleyebilirsiniz

iPhone ön cam değişimi videomuz için tıklayınız.

Şubat 2018 – Apple iPhone  Güncel Fiyat Listesi

Güncel Cam ve Ekran değişimi fiyat listesi hemen aşağıda paylaşılmıştır.

2017 Apple iPhone Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
 iPhone 4   99 TL
 iPhone 4s  99 TL
 iPhone 5  99 TL  150 TL
iPhone 5s  99 TL  150 TL
 iPhone 5c  150 TL
 iPhone SE  200 TL
 iPhone 6  99 TL  220 TL
 iPhone 6 Plus  149 TL  280 TL
 iPhone 6s  149 TL  450 TL
 iPhone 6s Plus  199 TL  500 TL
 iPhone 7  199 TL  500 TL
 iPhone 7 Plus  400 TL  1150 TL

iphone 6 Ekran ve Cam Değişimi Hakkında ?

Ekranı zarar gören, ön camı çatlayan ya da kırılan iphone 6 ekran değişimi için yalnızca hasar gören parçanın değişimi yapılır. Tüm ekran yerine sadece cam değişmesi maliyeti düşürür ve telefonunuzun orjinal kalmasını sağlar.

iphone 6 ekran değişimi cihazınızın camı kırıldığında ya da çatladığında yapmanız gereken telefonunuzu en kısa sürede bizlere ulaştırmaktır. İstanbul’da ikamet eden kişiler iphone 6 ekran cam değişimi için telefonunu gün içerisinde şubemize getirebilirler. Şehir dışında yaşayan kişiler de ücretsiz Yurtiçi Kargo ile telefonlarını bize ulaştırabilirler.

Telefonun düşmesi ya da bir yere çarpması sonucunda ön camının kırılması, görüntüde sorun olmamasına rağmen kullanımı oldukça zorlaştırır. Profesyonel ekibimiz kısa zaman içinde cihazın onarımını gerçekleştirir. Bunun için ekranın tamamen değişmesi yerine yalnızca hasarlı parça değiştirilir. Böylece masrafın düşük seviyede tutulması sağlanır.

iphone 6 ekran değişimi 220 TL’ye cam değişimi 99 TL’ye yapılmaktadır. Uzman personelimiz sayesinde tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Firmamız 12 senedir bakım, onarım ve değişimi hizmetleri veriyor. Değişim esnasında kullanılan tüm parçalar %100 orijinal parçalardır. Kaliteli hizmeti uygun fiyata sağlayan firmamız, müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmalarına devam etmektedir.

Gün içinde telefonunuzu iphone 6 ekran değişimi İstanbul Pendik’te yer alan şubemize getirip 2 saat içinde almanız mümkün. İşlem sonrasında cihazda kötü bir görüntü oluşmaz. Dışarıdan parça değiştiği bile anlaşılmamaktadır. Yapılan işlemde telefonun orijinal LCD ekranı değiştirilmez. Bu sayede cihazın renklerinde ve parlaklığında bir değişiklik olmaz. Dokunma panelinin orijinali değişmez. Böylece dokunmatik ekranla ilgili bir sorun oluşmaz. İşlemden sonra telefonun eskiyen çerçevesi de değişir. Tüm onarım işlemleri oldukça titiz bir çalışmayla ve bu iş için özel olarak tasarlanan makinelerle yapılmaktadır.

Hangi Sorunlarda iPhone 6 Ekran Değişimi Yapılması Gerekir ?

iPhone 6 ekranlarının çatlama ve kırılma sebeplerinin başlangıcında yere düşme, sert bir zemine çarpma ve üzerine baskı yapılması olduğunu söylemiştik. Bütün bunlarla beraber telefonun gece şarjda bırakılması, aşırı kullanım sonucu ekranın da ısınarak en ufak bir darbede kırılması da eklenebilmektedir. Peki hangi durumlarda iPhone 6 ekran değişimi yapılması gerekir ?

 • Ekran kırılması ve çatlamasın da,
 • Ekranın renk değiştirmesi (kahverengi, sarı ve benzeri),
 • Alınan darbeler sonucu piksel hataları ile karşılaşılması,
 • Dokunmatik alanın tamamının veya bir kısmının çalışmaması,
 • Ekranın açılmaması ve görüntünün hiç bir şekilde gelmemesi,
 • Ekranda renk geçişlerinin yaşanması durumlarında cihazınızın ekranının değiştirilmesi gerekmektedir.

iPhone 6 Cep Telefonu Tamiri Hakkında ?

Teknik servisimizde sadece iphone 6 ekran değişimi değil aynı zamanda iphone 6 cep telefonunuzda yaşamış olduğunuz bütün problemler çözüme kavuşturulmakta yani onarım yahut parça değişim işlemleri de gerçekleştirilmektedir. APPLE teknisyenlerimiz, iphone 6 ekran değişimi ve cep telefonu tamirinde Türkiye rekorunu elinde bulunduran ve bu rekoru tescilleyen teknisyenlerdir. Şimdi isterseniz ekran değişimi haricinde yaşanmış olan sorunlar ve çözüm yolları hakkında detaylı bilgi paylaşımı deneyelim.

iphone 6 Batarya Değişimi:  iphone 6 bataryası zamanla kullanım ömrünü tüketebilir. Bununla birlikte batarya şişmesi durumları ile karşı karşıya kalınabilir. Yapılması gereken işlem ise bataryanın değişimidir. Değişim işlemi gerçekleştirildikten sonrasında telefonunuz ilk günkü kullanım ömrüne geri rotatif.

iphone 6 Kamera Değişimi:  iphone 6 ön ya da arka kamerası zaman içinde aşırı kullanımdan dolayı eski kalitede çekim yapmayabilir. Bununla beraber alınan bir darbe sonucu çalışma aksamı bozulabilir. Bu şekilde bir konum yaşanmış olduğunda değişim işlemi gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

iphone 6 Şarj Soketi Değişimi:  iphone 6 şarj soketi oksitlenme veya alınan bir darbe sonucu çalışmayabilir. Bu şekilde bir durumda yapılması ihtiyaç duyulan işlem şarj soketi değişimidir. Ancak bazı durumlarda şarj soketi entegresinde yaşanan sorun cihazın şarj olmamasına sebep olabilmektedir. Bu şekilde bir durumda ise şarj entegresi değişimi yapılması gerekir.

iphone 6 Kasa Değişimi:  iphone 6 cep telefonunun kasası zamanla çizilebilir, alınan darbe sonucunda zarar görebilir. Bu tarz problemler ile karşı karşıya kalındığında çözüm yolu kasa değişimi işleminin gerçekleştirilmesidir.

iphone 6 ekran değişimi ve cep telefonu tamiri hakkında aklınıza takılan bütün soruları dilerseniz teknik servisimizi arayarak isterseniz derhal altta bulunan yorum alanından sorabilir ve uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca detayları ile beraber cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone 6 Ekran Değişimi , iPhone 6 Ekran tamiri , iphone 6 ekranım kırıldı, en ucuz iphone 6 ekran fiyatı, iphone 6 camı çatladı, iphone 6 dokunmatik ekran değişimi, iphone 6 ekran fiyatı, iphone 6 ekran servisi, iphone 6 ekranı çatladı, iphone 6 ekranı kırıldı, iphone 6 tamir servisi, kadıköyde iphone 6 ekran değişimi, orjinal iphone 6 ekran değişimi, Pendik iphone 6 cam değişimi,
Yayımlanma Tarihi :

153 Yorum

 • Teknisyen

  Ekranı zarar gören, ön camı çatlayan ya da kırılan iphone 6 ekran değişimi için yalnızca hasar gören parçanın değişimi yapılır. Tüm ekran yerine sadece cam değişmesi maliyeti düşürür ve telefonunuzun orjinal kalmasını sağlar.

 • Oğuzhan akbulut

  Gün içinde gelirsek aynı gün cihazı alabiliyormuyuz ayrıca kasa değişimi yapabiliyormusuz

  • Teknisyen

   Merhabalar Oğuzhan Bey ; cihazınızı 1-2 saat içerisinde teslim alabiliyorsunuz. Kasa değişimi de yapıyoruz.

 • Semih Gökçe

  merhabalar ıphone 6 ekranı orjinal mi yan sanayi mi takıyorsunuz? ve ekran siparişi versem ne kadara mal olur? kolay gelsin.

  • Teknisyen

   merhaba elimizde orjinalde var ,a kalite ekran da var sizin isteginize göre takıyoruz fiyat bilgisi için arayınız.0216 596 05 32

 • Özgür güzel

  İphone 6 ön kamera sımsıyah ne kadara olur

  • Teknisyen

   Merhabalar; iPhone 6 ön kamera fiyatı 75 tl dir.

   • Özgür güzel

    Yapılırmı

 • Mustafa kaplan

  6s cam sağ alt köşeden kırıldı telefonun garantisi var değişim sonrası garanti bozulur mu

  • cephastanesi

   Merhabalar cihazınız söküleceği için garantisi bozulur.

 • İlhan guzel

  iPhone 6 cihazimda ekranda kirlenme oluyor.bazen donuyor hiç bir işlem yapılmıyor caminda bir hasar yok.telefoncu dokunmatik değişmesi gerekir dedi.kullanacaginiz urun orjinal mi oluyor.ekran degisimi mi yapilmasi gerekir.tesekkurler..

  • cephastanesi

   Merhabalar; cihazınızın dokunmatiğinde problem olduğu için komple ekran değişimi olması gerekiyor.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • alper tosya

  ıphone 6 telefonumun sarjı cok hızlı bı sekılde bıtıyor batarya degıstı ama sorun cozulmedı uygulamalar fazla dendı onları da sıldım yıne degısmedı yardımcı olabılırmısınız ankaradan yazıyorum sarj entegresı olabılırmı?sarj oluyor %100 ama hızlı sekılde bıtıyor

  • cephastanesi

   Merhabalar ; Cihazınızın u2 şarj entegresi bozuk olabilir arıza tespiti yapıldıkdan sonra fiyat verilir.Onayınızla birlikte onarımı yapılır.

 • esra

  Merhaba benim telefonun kırıldı üst kamera kısmı bir süre öyle kullandıktan sonra ekranda görüntü gitti ekranı yoksa canını demesi gerekiyor

  • cephastanesi

   Merhabalar; Cihazınızın görüntüsü gittiği için komple ekranınız değişmesi gerek.

 • osman

  iphone 6 telefonuma pil değişimi sırasında zarar verdim telefon açılmıyor yapabilirmisiniz ?

  • cephastanesi

   Merhabalar öncelikle cihazınıza bakıp arıza tespiti yapmamız gerek.Detay için 0216 596 0532

 • şamil

  I phone 6 model telefonumun ekranı kırıldı, dokunmatik çalışıyor ancak ekran ara sıra kararıp donuyor, sürekli gelip gidiyor. Onarım ücreti ne kadar tutar ?

  • cephastanesi

   Merhabalar ; Cihazınızın görüntüsünde problem var ise komple ekran değişimi olması gerekir.Güncel fiyatı 220 TL dir.

 • Ufuk can yuvka

  Cihazım iphone 6 uzay grisi kasada ufak darbeler var kasa değişimi ne kadar

  • cephastanesi

   Merhabalar; Kasa değişiminde fiyat için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Fatih Balas

  Merhabalar benim iPhone 6 nın camı kırıldı değişmesi gerekiyor. Birde telefon düşme sonucu köşelerinde ezilmeler oluştu bu ezilmeleri giderebiliyor musunuz. Teşekkürler.

  • cephastanesi

   Merhabalar; Cihazınızda görüntü var dokunmatik çalıyor ise cam değişimi olur.Ezilmeler içinde kasa değişimi olması gerekir.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • M okan

  iphone6 cam değişimi yaptırdım. Kaliteli, hassas & güvenilir işçilikleri var.

 • Aleyna güven

  merhabalar benim iphone 6 home tuşunun kenarinda kucuk catlak var servis benden 500 tl istedi o kucuk cizik icin ekran mi cam mi degismesi lazim bilgi verirseniz sevinirim size getirmeyi dusunuyorum

  • cephastanesi

   Merhabalar Aleyna hanım.Cihazınızın görüntü ve dokunmatiğinde problem yoksa cam değişimi yeterli olur.Güncel iphone 6 cam değişimi fiyatı 119 TL dir.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Beyza Aras

  iPhone 6 uzay grisi kullanıyorum camı kırıldı dokunmatikte bi sıkıntısı yok cam taktırmak için geleceğim fakat beyaz siyah ekran yerine beyaz takma şansınız var mı?

  • cephastanesi

   Merhabalar; Siyah yerine beyaz taktığımız takdirde home tuşunuz beyaz kalacaktır bilginize.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Ertuğrul ünal

  6s de fiyat neden faekediyo ekranlar aynı degil mi

 • IŞIL NUR

  ıPHONE 6 CAM KIRILDI FAKAT EKRAN DA ÇALIŞMIYOR SIKINTI NE OLABİLİR? YARDIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜR.

  • cephastanesi

   Merhabalar, Ekran çalışmıyor ise komple ekran değişimi olması gerekir.Detaylı bilgi için 0216 596 0532

 • Ramazan Salih Usta

  İphone 6 ekran var ama batarya degişim oldu ekran donuyor basmıyor basıyor kafasıa göre takılıyor ısınma oluyor ?

  • Teknisyen

   Merhabalar; Ramazan bey cihazınıza bakıp arıza tespiti yapmamız gerek.DETAY : 0216 596 0532

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir