IPHONE 6 EKRAN CAM DEĞİŞİMİ FİYATI – 99 TL

iphone 6 ekran cam değişimi Teknik Servis’imizde profesyonel ekipman ile yapılmaktadır.

iPhone 6 Ekran Cam Değişimi
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi

Cep Hastanesi olarak Türkiye’de iphone 6 ekran cam değişimi Yapan ilk Firmayız.

iPhone 6 Telefonu’nuz Düştü ve Camı mı Çatladı?

• Telefonu’nuzda Görüntü var ve kullanabiliyorsanız,

• Komple ekran değişimi yaptırıp yüksek fiyatlar ödemeyin!

Servisimiz’de;


2 SAAT İÇERSİNDE SORUN’UNUZU ÇÖZÜYORUZ.

Öncelikle Profesyönel ekipman ve yurtdışın’dan özel getirdiğimiz presleme makinaları ile kırık olan ön cam’ı kolayca söküyoruz.

Sonrasında ; Sağlam olan ekran özel solüsyonlarla temizlenip, Stoklarımızda bulunan orjinal ” GORİLLA GLASS ” Ön camın üzerine ekran ve cam‘ın birleşmesini sağlamak için kullanılan ısı yalıtımlı OCA maddesini uygulanır.

Son olarak ekran fabrikalarında kullanılan oca laminatör makinalarımız yardımı ile boşluk, hava ve toz kalmayacak şekilde presleme ve vakumlama yapılır.

Ortalama 2 saat süren iphone 6 ekran cam değişimi işlemi sonrası telefonu’nuz dokunmatik hassasiyet’i ” LCD ” ekranın canlılığı ve koyuluğu telefon’unuz ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz.Cam değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmekde olup Cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük etmektedir.


 Ön cam değişimi avantajları şunlardır;

 • Orijinal lcd ekranınız değişmez.
 • Dokunma hassasiyet kaybı yaşanmaz, orijinal dokunma paneliniz değişmez.
 • Ekran köşelerindeki plastik çerçeve değişir eskisi kirli ise yeni bir çerçeveniz olur.
 • Özel katı oca yapıştırıcılar kullanılır ekran zarar görmez.
 • İşlem özel makineler ile vakumlama teknolojisi kullanılarak yapılır.

Cep Hastanesi avantajları nelerdir?

• Firmamız 12 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,

• Firmamızda kullanılan ürünler %100 orjinaldir,

• Onarım işlemleri ve yedek parça 6 AY garanti belgelidir,

• Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,

Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz,


Cihazımı size nasıl ulaştıracağım ?

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek 2 saat süre içerisinde iphone 6 ekran cam değişimi‘ni yaptırarak teslim alabilirsiniz.Türkiye’nin heryerinden kurumsal anlaşmalı yurtiçi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefonunuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz.Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.

Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıkdan sonra bize ulaşın kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Adres: Çamçeşme Mah.Selamet Cad.No:24/A Pendik/Istanbul

iphone 6 ekran değişimi servisi
iphone 6 ekran değişimi servisi

Firmamız Pendik noktasından tüm Türkiye’ye hızlı ve eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Telefon’unuzdan alacağınız keyfi katlayın, işi uzmanına bırakın…


DİKKAT : Cihazınızda görüntü bozuk ise ekran değişimi olması gerekir Fiyatı: 220 TL

iPhone 6 ekran değişimi videomuzu burdan izleyebilirsiniz

Mart 2018 – Apple iPhone  Güncel Fiyat Listesi

Güncel Cam ve Ekran değişimi fiyat listesi hemen aşağıda paylaşılmıştır.

2017 Apple iPhoneCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
 iPhone 4  99 TL
 iPhone 4s 99 TL
 iPhone 5 99 TL 150 TL
iPhone 5s 99 TL 150 TL
 iPhone 5c 150 TL
 iPhone SE 200 TL
 iPhone 6 99 TL 220 TL
 iPhone 6 Plus 149 TL 280 TL
 iPhone 6s 149 TL 450 TL
 iPhone 6s Plus 199 TL 500 TL
 iPhone 7 199 TL 500 TL
 iPhone 7 Plus 400 TL 1150 TL


iphone 6 Ekran ve Cam Değişimi Hakkında ?

Ekranı zarar gören, ön camı çatlayan ya da kırılan iphone 6 ekran değişimi için yalnızca hasar gören parçanın değişimi yapılır. Tüm ekran yerine sadece cam değişmesi maliyeti düşürür ve telefonunuzun orjinal kalmasını sağlar.

iphone 6 ekran değişimi cihazınızın camı kırıldığında ya da çatladığında yapmanız gereken telefonunuzu en kısa sürede bizlere ulaştırmaktır. İstanbul’da ikamet eden kişiler iphone 6 ekran cam değişimi için telefonunu gün içerisinde şubemize getirebilirler. Şehir dışında yaşayan kişiler de ücretsiz Yurtiçi Kargo ile telefonlarını bize ulaştırabilirler.

Telefonun düşmesi ya da bir yere çarpması sonucunda ön camının kırılması, görüntüde sorun olmamasına rağmen kullanımı oldukça zorlaştırır. Profesyonel ekibimiz kısa zaman içinde cihazın onarımını gerçekleştirir. Bunun için ekranın tamamen değişmesi yerine yalnızca hasarlı parça değiştirilir. Böylece masrafın düşük seviyede tutulması sağlanır.

iphone 6 ekran değişimi 220 TL’ye cam değişimi 99 TL’ye yapılmaktadır. Uzman personelimiz sayesinde tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Firmamız 12 senedir bakım, onarım ve değişimi hizmetleri veriyor. Değişim esnasında kullanılan tüm parçalar %100 orijinal parçalardır. Kaliteli hizmeti uygun fiyata sağlayan firmamız, müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmalarına devam etmektedir.

Gün içinde telefonunuzu iphone 6 ekran cam değişimi İstanbul Pendik’te yer alan şubemize getirip 2 saat içinde almanız mümkün. İşlem sonrasında cihazda kötü bir görüntü oluşmaz. Dışarıdan parça değiştiği bile anlaşılmamaktadır. Yapılan işlemde telefonun orijinal LCD ekranı değiştirilmez. Bu sayede cihazın renklerinde ve parlaklığında bir değişiklik olmaz. Dokunma panelinin orijinali değişmez. Böylece dokunmatik ekranla ilgili bir sorun oluşmaz. İşlemden sonra telefonun eskiyen çerçevesi de değişir. Tüm onarım işlemleri oldukça titiz bir çalışmayla ve bu iş için özel olarak tasarlanan makinelerle yapılmaktadır.


Hangi Sorunlarda iPhone 6 Ekran Değişimi Yapılması Gerekir ?

iPhone 6 ekranlarının çatlama ve kırılma sebeplerinin başlangıcında yere düşme, sert bir zemine çarpma ve üzerine baskı yapılması olduğunu söylemiştik. Bütün bunlarla beraber telefonun gece şarjda bırakılması, aşırı kullanım sonucu ekranın da ısınarak en ufak bir darbede kırılması da eklenebilmektedir. Peki hangi durumlarda iPhone 6 ekran cam değişimi yapılması gerekir ?

 • Ekran kırılması ve çatlamasın da,
 • Ekranın renk değiştirmesi (kahverengi, sarı ve benzeri),
 • Alınan darbeler sonucu piksel hataları ile karşılaşılması,
 • Dokunmatik alanın tamamının veya bir kısmının çalışmaması,
 • Ekranın açılmaması ve görüntünün hiç bir şekilde gelmemesi,
 • Ekranda renk geçişlerinin yaşanması durumlarında cihazınızın ekranının değiştirilmesi gerekmektedir.

iPhone 6 Cep Telefonu Tamiri Hakkında ?

Teknik servisimizde sadece iphone 6 ekran cam değişimi değil aynı zamanda iphone 6 cep telefonunuzda yaşamış olduğunuz bütün problemler çözüme kavuşturulmakta yani onarım yahut parça değişim işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Alanında teknik beceri ve deneyim gerektiren iPhone 6 ekran cam değişimi hizmeti teknik ekibimiz tarafından itinayla gerçekleştirilmektedir. Orijinal parça kullanımı, hızlı teslimat, müşteri memnuniyeti ve kalite parolasıyla hizmet veren teknik servisimizde ekran değişiminde uzmandır. 

iphone 6 Batarya Değişimi:  iphone 6 bataryası zamanla kullanım ömrünü tüketebilir. Bununla birlikte batarya şişmesi durumları ile karşı karşıya kalınabilir. Yapılması gereken işlem ise bataryanın değişimidir. Değişim işlemi gerçekleştirildikten sonrasında telefonunuz ilk günkü kullanım ömrüne geri rotatif.

iphone 6 Kamera Değişimi:  iphone 6 ön ya da arka kamerası zaman içinde aşırı kullanımdan dolayı eski kalitede çekim yapmayabilir. Bununla beraber alınan bir darbe sonucu çalışma aksamı bozulabilir. Bu şekilde bir konum yaşanmış olduğunda değişim işlemi gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

iphone 6 Şarj Soketi Değişimi:  iphone 6 şarj soketi oksitlenme veya alınan bir darbe sonucu çalışmayabilir. Bu şekilde bir durumda yapılması ihtiyaç duyulan işlem şarj soketi değişimidir. Ancak bazı durumlarda şarj soketi entegresinde yaşanan sorun cihazın şarj olmamasına sebep olabilmektedir. Bu şekilde bir durumda ise şarj entegresi değişimi yapılması gerekir.

iphone 6 Kasa Değişimi:  iphone 6 cep telefonunun kasası zamanla çizilebilir, alınan darbe sonucunda zarar görebilir. Bu tarz problemler ile karşı karşıya kalındığında çözüm yolu kasa değişimi işleminin gerçekleştirilmesidir.

iphone 6 ekran değişimi ve cep telefonu tamiri hakkında aklınıza takılan bütün soruları dilerseniz teknik servisimizi arayarak isterseniz derhal altta bulunan yorum alanından sorabilir ve uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca detayları ile beraber cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone 6 Ekran Değişimi , iPhone 6 Ekran tamiri , iphone 6 ekranım kırıldı, en ucuz iphone 6 ekran fiyatı, iphone 6 camı çatladı, iphone 6 dokunmatik ekran değişimi, iphone 6 ekran fiyatı, iphone 6 ekran servisi, iphone 6 ekranı çatladı, iphone 6 ekranı kırıldı, iphone 6 tamir servisi, kadıköyde iphone 6 ekran değişimi, orjinal iphone 6 ekran değişimi, Pendik iphone 6 cam değişimi,
[Toplam:66    Ortalama:4.5/5]

103 Yorum

 • Sena çiftçi

  Merhabalar ekran sol alt köşeden yayılarak çatladı ve neticesinde köşedeki camlar ufalanarak dökülmeye başladı. Fakat dokunmatikte, görüntü kalitesinde hiç bir problem yok bu durumda camın mı yoksa tamamen ekranın mı değişmesi gerekir? Ve bu arıza giderirken telefona format uyguluyormusunuz? Tekrar iCloud şifresi ister mi?

  • Teknisyen

   Merhabalar; Sena Hanım cihazınızın görüntü ve dokunmatiğinde problem yok ise sadece ön cam değişimi yeterli.Mekaniksel bir işlem yapılacağı içn içindeki bilgileriniz silinmez.Teşekkürler

 • Teknisyen

  Ekranı zarar gören, ön camı çatlayan ya da kırılan iphone 6 ekran değişimi için yalnızca hasar gören parçanın değişimi yapılır. Tüm ekran yerine sadece cam değişmesi maliyeti düşürür ve telefonunuzun orjinal kalmasını sağlar.

 • Oğuzhan akbulut

  Gün içinde gelirsek aynı gün cihazı alabiliyormuyuz ayrıca kasa değişimi yapabiliyormusuz

  • Teknisyen

   Merhabalar Oğuzhan Bey ; cihazınızı 1-2 saat içerisinde teslim alabiliyorsunuz. Kasa değişimi de yapıyoruz.

 • Semih Gökçe

  merhabalar ıphone 6 ekranı orjinal mi yan sanayi mi takıyorsunuz? ve ekran siparişi versem ne kadara mal olur? kolay gelsin.

  • Teknisyen

   merhaba elimizde orjinalde var ,a kalite ekran da var sizin isteginize göre takıyoruz fiyat bilgisi için arayınız.0216 596 05 32

 • Özgür güzel

  İphone 6 ön kamera sımsıyah ne kadara olur

  • Teknisyen

   Merhabalar; iPhone 6 ön kamera fiyatı 75 tl dir.

   • Özgür güzel

    Yapılırmı

 • Mustafa kaplan

  6s cam sağ alt köşeden kırıldı telefonun garantisi var değişim sonrası garanti bozulur mu

  • cephastanesi

   Merhabalar cihazınız söküleceği için garantisi bozulur.

 • İlhan guzel

  iPhone 6 cihazimda ekranda kirlenme oluyor.bazen donuyor hiç bir işlem yapılmıyor caminda bir hasar yok.telefoncu dokunmatik değişmesi gerekir dedi.kullanacaginiz urun orjinal mi oluyor.ekran degisimi mi yapilmasi gerekir.tesekkurler..

  • cephastanesi

   Merhabalar; cihazınızın dokunmatiğinde problem olduğu için komple ekran değişimi olması gerekiyor.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • alper tosya

  ıphone 6 telefonumun sarjı cok hızlı bı sekılde bıtıyor batarya degıstı ama sorun cozulmedı uygulamalar fazla dendı onları da sıldım yıne degısmedı yardımcı olabılırmısınız ankaradan yazıyorum sarj entegresı olabılırmı?sarj oluyor %100 ama hızlı sekılde bıtıyor

  • cephastanesi

   Merhabalar ; Cihazınızın u2 şarj entegresi bozuk olabilir arıza tespiti yapıldıkdan sonra fiyat verilir.Onayınızla birlikte onarımı yapılır.

 • esra

  Merhaba benim telefonun kırıldı üst kamera kısmı bir süre öyle kullandıktan sonra ekranda görüntü gitti ekranı yoksa canını demesi gerekiyor

  • cephastanesi

   Merhabalar; Cihazınızın görüntüsü gittiği için komple ekranınız değişmesi gerek.

 • osman

  iphone 6 telefonuma pil değişimi sırasında zarar verdim telefon açılmıyor yapabilirmisiniz ?

  • cephastanesi

   Merhabalar öncelikle cihazınıza bakıp arıza tespiti yapmamız gerek.Detay için 0216 596 0532

 • şamil

  I phone 6 model telefonumun ekranı kırıldı, dokunmatik çalışıyor ancak ekran ara sıra kararıp donuyor, sürekli gelip gidiyor. Onarım ücreti ne kadar tutar ?

  • cephastanesi

   Merhabalar ; Cihazınızın görüntüsünde problem var ise komple ekran değişimi olması gerekir.Güncel fiyatı 220 TL dir.

 • Ufuk can yuvka

  Cihazım iphone 6 uzay grisi kasada ufak darbeler var kasa değişimi ne kadar

  • cephastanesi

   Merhabalar; Kasa değişiminde fiyat için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Fatih Balas

  Merhabalar benim iPhone 6 nın camı kırıldı değişmesi gerekiyor. Birde telefon düşme sonucu köşelerinde ezilmeler oluştu bu ezilmeleri giderebiliyor musunuz. Teşekkürler.

  • cephastanesi

   Merhabalar; Cihazınızda görüntü var dokunmatik çalıyor ise cam değişimi olur.Ezilmeler içinde kasa değişimi olması gerekir.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • M okan

  iphone6 cam değişimi yaptırdım. Kaliteli, hassas & güvenilir işçilikleri var.

 • Aleyna güven

  merhabalar benim iphone 6 home tuşunun kenarinda kucuk catlak var servis benden 500 tl istedi o kucuk cizik icin ekran mi cam mi degismesi lazim bilgi verirseniz sevinirim size getirmeyi dusunuyorum

  • cephastanesi

   Merhabalar Aleyna hanım.Cihazınızın görüntü ve dokunmatiğinde problem yoksa cam değişimi yeterli olur.Güncel iphone 6 cam değişimi fiyatı 119 TL dir.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Beyza Aras

  iPhone 6 uzay grisi kullanıyorum camı kırıldı dokunmatikte bi sıkıntısı yok cam taktırmak için geleceğim fakat beyaz siyah ekran yerine beyaz takma şansınız var mı?

  • cephastanesi

   Merhabalar; Siyah yerine beyaz taktığımız takdirde home tuşunuz beyaz kalacaktır bilginize.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Ertuğrul ünal

  6s de fiyat neden faekediyo ekranlar aynı degil mi

 • IŞIL NUR

  ıPHONE 6 CAM KIRILDI FAKAT EKRAN DA ÇALIŞMIYOR SIKINTI NE OLABİLİR? YARDIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜR.

  • cephastanesi

   Merhabalar, Ekran çalışmıyor ise komple ekran değişimi olması gerekir.Detaylı bilgi için 0216 596 0532

 • Ramazan Salih Usta

  İphone 6 ekran var ama batarya degişim oldu ekran donuyor basmıyor basıyor kafasıa göre takılıyor ısınma oluyor ?

  • Teknisyen

   Merhabalar; Ramazan bey cihazınıza bakıp arıza tespiti yapmamız gerek.DETAY : 0216 596 0532

 • ÖMER FATİH ÜNAL

  iphone 6 ön cam kırıldı onun değişimi ve bataryasını yeni değiştirdim ama hala şarjı çabuk bitiyor ve ısınma problemi yapıyo konyadaki tamircim şarj entegresinde vardır sorun dedi onunla birlikte fiyatı nedir ögrenebilirmiyim

  • cephastanesi

   Merhabalar; Cihazınıza bakıp arıza tespiti yapmamız gerek.

 • Berkan Gençoğlu

  Merhabalar, iphone 6 ön cam kırıldı. Görüntü ya da dokunmatikte bir sorun yok. Ekranı taktığınızda kendi ekranı gibi biraz kavisli olacak mı?

  • Teknisyen

   Sizin Cihazınıza Cam Değişimi Olucak.Ekran Değişimi Olmayacak.Cam Değiştiği İçin Herhangi Bir Sıkıntı Olmaz

 • Serdar yigit

  Merhabalar appel 6 ekranım kırıldı komple degiştirmek istiyrm toplam ne kadar gider ekran degişinde parmak izi çalışmıyormuş merdiven altı yerlerde degişim olunca yardımcı olurmusunuz 5538708263

  • cephastanesi

   Merhabalar; Onarımını yaptığımız ekran ve cam değişimlerine Kırılma ve sıvı temas hariç 6 ay garanti belgesi veriyoruz.

 • Mahmut Develioğlu

  Iphone 6 cihazım şarjı anında %1e iniyor kendisi kapanıyor. Bunu ne kadara yaparsınız?

  • Teknisyen

   120 tl batarya değişimi gerekmektedir cihazınıza

 • Ökkeş SEÇİLMİŞ

  S.a
  iPhone 6 mın ekranı kırıldı size gönderip değişimini yaptırmayı düşünüyorum. Acaba ekran değişimi gerçekleşirken bataryayı da değiştirebilir misiniz ve ikisinin fiyatı ne kadar olur şimdiden sağolun teşekkürler

 • oktay kavas

  merhabalar.. iphone 6 telefonumun camında çatlak var normalde kullanabiliyorum ama bazen dokunmatikte sıkıntı oluyor basmıyor veya kendi kendine basıyor gibi. bir de beyaz bi nokta oluştu ölü piksel gibi. tamiri var mı varsa ne kadarı bulur acaba.. bu arada kasada da serviste az bi eğrilik olduğu söylendi ama ekran değişimine engel teşkil eder mi?

  • Teknisyen

   Merhaba; Komple ekran değişimi 220₺ kasa yamuk olduğu için ekran oturmaz kasa değişimi 400₺ dir.

 • oktay kavas

  merhabalar.. iphone 6 telefonumun camında çatlak var normalde kullanabiliyorum ama bazen dokunmatikte sıkıntı oluyor basmıyor veya kendi kendine basıyor gibi. bir de beyaz bi nokta oluştu ölü piksel gibi. tamiri var mı varsa ne kadarı bulur acaba..

  • Teknisyen

   Merhaba; Dokunmatikte sıkıntı olduğu için ekran değişimi 220₺ dir.

 • Oğuz karaslan

  Merabalar telefonumda hiçbirşey yokken bianda mesaj yazarken ( yghvb) harfleri basmamaya başladı. Ve bazen ekran kararıyor kullanırken veya kırpıyor siyah bişekilde tuş kilidini açıp kapıyorum ekran kararması düzeliyor. Sorun ne olabilir ? I phone 6 ücreti ne tutar ?

  • Teknisyen

   Merhaba, Ekran değişimi ücreti 220₺ dir.

 • Doguhan Saricam

  İphone 6 plus sadece on cam degisimi ucreti ne kadar?

  • Teknisyen

   Merhaba; Görüntüde ve dokunmatikte herhangi bir problem yok ise 149 ₺ cam değişimi.

 • Sema saraç

  Merhaba benim cam kırıldı ekranda çizgiler var bide tuş un üst tarafında siyahlık var dokunmatik çalışıyor tuş cam kırıklarından basamıyor hasarı ne kadar olır

  • cephastanesi

   Merhaba; Cihazınızın komple ekran değişimi olması gerek 220 TL ücret çıkar.

 • Mehmet

  İyi günler iphone 6 telefonumun ön camı kırıldı ekranı değiştirdim orjinal ekranı bende kaldı telefonsuz sadece ekranı göndersem ön cam değişimi yapılırmı

  • cephastanesi

   Tabi bizim test cihazlarımız mevcut.Sadece ekranı gönderebilirsiniz..

 • BERAT

  merhaba cihazımın ekranı orjinal değil daha önce değişmiş, bugün cihazın ekranı çatladı ama kullanıma engel teşkil etmiyor sadece dış camı çatladı. cam değişimi yapılabilir mi ekranı orjinal olmayan cihaza? fiyat ne tutar?

  • Teknisyen

   Merhaba; ekranı orjinal olmayan cihazların cam değişimi olmuyor malesef.

 • Ebubekir güzel

  Merhabalar iPhone 6 ekranımda kırılma ve darbe almadı ama ekranımda bazen kullanırken ekranda sarsıntı gidip gelmeler oluyor

  • Teknisyen

   Merhaba; Ebubekir bey cihazınızın görüntüde problem olduğu için komple ekran değişimi olması gerekiyor.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Feride bozoğlu

  Merhabalar beni ipohone 6 yere düşüp camı çatladı ve suya düştü bir sorum yok kullanıyorum ama arada kulaklık moduna giriyor ve ses gelmiyor

  • Teknisyen

   Merhaba ; Feride hanım malesef sıvı temaslı cihazlara bakmıyoruz.Teşekkürler

 • Emre turan

  Telefonumun ekranında ufak bi çatlak vardı değişmesi için normal bi telefoncuya götürdüm fakat cam değişimi yaparken iç ekranın çatladığını söyledi sizce bu normal bişey mi ? Sık rastlanan bi durum mu?

  • Teknisyen

   Merhabalar;Firmamızda 5 farklı makineden geçtikten sonra işlem tamamlandığı için bu tür sorunlar yaşamazsınız.Sık rastlanan bir durum değildir.Şuan da ekranda görüntü olmadığı için 220₺ komple ekran değişimi gereklidir. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Müjgan Aksoylu

  İphone 6Plus telefonumun ekranında ufak bir kırık mevcut ve dokunmatiği çalışmıyor. Ücretlendirme bilgisi alabilir miyim rica etsem?

  • Teknisyen

   Merhabalar;Komple ekran değişmesi gerekmekte 280₺ ücreti vardır. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Uğur Yigit

  Merhaba iPhone 6 kullanıyorum lcd ekran kendı kendıne tıtrıyor mesaj yazamıyorum harfler saçma sapan kendi kendıne çıkıyor başka uygulamaya gırıyor. Parmak okuyucu sıkıntız çalışıyor. On-of tuşu bıraz ıcerı kaçmış bu ikisinin fıyatı ne olur birde kredi kartı geçerlimi

  • Teknisyen

   Merhabalar;Komple ekran değişimi 220₺ dir ON-OFF tuşu ise 120₺ dir.Evet Tek çekim yapıyoruz. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Salih avcu

  İyi gunler iphone 6 nin home tusu calismiyor touch id ozelligi olan butonunuz mevcutmu fiyat nedir birde bir arkadasim yan sanayi yada touch id si olmayan telefonlari iphonun guvenlk gerekcesi ile kapattigi telefonun kullanilamadigi dogrumu

  • Teknisyen

   Merhabalar;Malesef biz orta tuşu değiştirdiğimizde touch id çalışmaz. Hayır telefonunuz kapanmaz. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Mehmet Özbay

  iPhone 6 ekran camı kırılmış ama kulanıma engel değildir fiyatı Melahat

  • Teknisyen

   Merhabalar;Ekranda görüntü var dokunmatiktede sıkıntı yok ise ve üzerindeki orjinal ekran ise 119 ₺ ye cam değişimi yapıyoruz. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • duygu anıl

  benm iphone 6ım var fakat hem camı kırık hemde ekranda görüntü yok ben hem değişim fiyatı öğrenmek hemde yerinizi öğenmek istiyorum şimdiden teşekkür ederim iyi günler

  • Teknisyen

   Merhabalar;Ekranın komple değişim ücreti 220 ₺ dir. İstanbul/Pendik deyiz. Açık adresimize Bize ulaşın kısmından bakabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • mesut üzümcü

  merhaba yurt dışından gelme iphone 6 cihazımn var.kendi kendine bazen bir yerlere giriyor büyüteç çıkıyor ekranda .dokunmatik kendiliğinden çalışıyor bazen .fiyat nedir

  • Teknisyen

   Merhabalar; Cihazınızın dokunmatiğinde problem olduğundan dolayı komple ekran değişimi olması gerek.Güncel fiyatı 220 TL dir.

 • ahmet ukup

  apple 6 ekran degişimi tek orjinal oldugunu nasıl anlarız orjinalmi
  telefonu sonuçta size yolluyoz nasıl güvenebilliriz

  • Teknisyen

   Cihazın görüntü kalitesi ekranın canlılığı ve dokunmatik hassasiyetinden anlayabilirsiniz.

 • Hüseyin Yılmaz

  Merhabalar. Iphone 6 kullanıyorum. 2 sene önce ekranı kırdım. Apple servisine göndermek yerine tamircide değiştirdim. Fakat ekranlar orjinal olmadığı için daha sonra iki kere daha ekran değiştirmek zorunda kaldım. Şu anda telefonumun ekranı kendi kendine bazı bölgelere dokunuyor ve kullanımı zorlaştırıyor. Ekranı tamamen değiştirmeniz mi gerekiyor? Sadece küçük bir noktada sıkıntı yaşanıyor. Ayrıca maliyeti ne kadardır?

  • Teknisyen

   Merhabalar; Cihazınızın dokunmatik kısmındda problem varsa komple ekran değişimi olması gerekir.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Egemen Çatır

  Merhaba Ön ekranın camı kırıldı fakat arka ekranda çok küçük boyutta bir sarımsı leke var . Sadece beyaz ekranda gözüküyor . Lcd de hasar var mıdır komple ekran değişimi mi yapılması gerekiyor .

  • Teknisyen

   Merhaba; İç ekranınızda hasar olabilir.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • doga kayili

  merhabalar iphone 6 gold var benim yere dusme sonucu lcd ekranim kirildi onun ustune bir kez daha dustu ekran tamamen gitti artik goruntulenemiyo

  • Teknisyen

   Merhabalar; Cihazınızda görüntü olmadığı için komple ekranınız değişmesi gerekiyor.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Muhammet cihat

  Merhabalar benim iphone 6 tlfnum darbe sonucu ikiye ayrildi cami sapasaglam cizik dahi yok kasasi egilmis vaziyette ikiye ayrilmasi haliyle ekranla kasa arasindaki kablolar kopuk bunun fiyati thmini nedir tskler.

  • Teknisyen

   Merhaba; Cizhanızda görüntü varmı?

   • Muhammet cihat

    Ekranla kasa birbirinden ayri vaziyette ekranda cizik dahi yok lcd de disardan bakildiginda sikinti gozukmuyor. Kasa egilmis ekranda goruntu olup olmadigini bilmiyorum cunku acmadim nasil olacaginida bilmiyorum.

 • İlknur erkoc

  Merhaba telefonum ıphone 6 ön alt sağ kısmında bır kırılma var bursada ikamet ediyorum bu konuda nasıl bır destek alabılırım fiyat ne olucaktır.

  • Teknisyen

   Merhabalar; İlknur hanım, iphone 6 cihazınızda görüntü var ve dokunmatik normal bi şekilde çalışıyorsa ön cam değişimi 119 TL dir.Yurtiçi kargo ile anlaşmamız mevcuttur ücretsiz şekilde gönderebilirsiniz.

 • Furkan özdemir

  İphone 6 kasası varmı nekadar

  • Teknisyen

   Merhabalar; 400₺ ücreti vardır.Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Samet

  Degistirdiginiz cam ile garantiye gonderdigim telefon icin apple servisi sorun cikar mi?

  • Teknisyen

   Merhabalar; Biz cam değiştirdiğimizde telefonunuzun garantisi var ise iptal olur.Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Onur İpekar

  Merhabalar, &s telefonumun ekranında ufak çaplı bir alan bir ton daha koyu görünüyor (gölgelenme sorunu bulunmakta) applen kendi servisinde bakıldığında orjinal ekran olmadığı için bu sorunu yaşadığımı belirttiler. Bu sorunun çözümü için ekranın mı değişmesi gerekmektedir ve şayet ekram değişimi yapıldığında ilerde benzer bir sorunla karşılaşmam değil mi?

  • Teknisyen

   Merhabalar; 220 ₺ ye ekran değişimi yeterli olur. Takılan ekranlarımız orjinal Apple ekranı olacağı için problem yaşamazsınız. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Gizem

  Merhabalar iphone 6 camımda sol üst köşede kırık var ekranmı değişcek? dokunmatikmi telefonumu normal kullanabiliyorum

  • Teknisyen

   Merhabalar, Cihazınızın ön cam değişi olacak bilgi için 0216 596 0532 den iletişime geçebilirsiniz

 • Baran Tapur

  Merhaba, yurtdışından getirdiğim iphone 6 cep telefonumun düşme sonucu ekranı kırıldı.fakat telefonumu kullanabiliyorum görüntüsü normal sayfanızda okudugum kadarıyla sadece cam değişimi gerçekleştirebiliyorsunuz.Kullandığınız parçalar orjinalmi ve ne kadar zaman da telefonumun tamiri gerçekleşir.

  • Teknisyen

   Merhabalar; Baran Bey
   Iphone 6 cihazınızın sadece ön cam değişimi olması yeterlidir, ürünlerimiz orjinal 6 ay garanti belgelidir.(kırılma hariç) Firmamıza geldiğiniz takdirde değişim süresi yoğunluk durumuna göre 1-2 saattir.Dilerseniz anlaşmalı yurtiçi kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz cihazınız bize geldiği gün onarımı yapılıp kargoya verilir. Detaylı Bilgi 0216 596 0532

 • cephastanesi

  KARGO HİZMETİMİZİN ( GÖNDERİRKEN ) ÜCRETSİZ OLDUĞU TÜRKİYE İLLERİ
  Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce.

  KARGO HİZMETİMİZİN ( GÖNDERİRKEN ) ÜCRETSİZ OLDUĞU İSTANBUL İLÇELERİ
  Adalar, Arnavutköy ,Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir