IPHONE 6 EKRAN CAM DEĞİŞİMİ FİYATI – 129 TL

Teknik Servis'imizde profesyonel ekipman ile iphone 6 ekran cam değişimi yapılmaktadır.

iphone 6 ekran cam degisimi fiyati

Cep Hastanesi olarak Türkiye'de iphone 6 ekran cam değişimi Yapan ilk Firmayız.

 • iPhone 6 Telefonu'nuz Düştü ve Camı mı Çatladı?
 • Telefonu'nuzda Görüntü var ve kullanabiliyorsanız,
 • Komple ekran değişimi yaptırıp yüksek fiyatlar ödemeyin!
 • Servisimiz'de;

iphone 6 ekran cam değişimi sadece 129TL

2-3 SAAT İÇERSİNDE SORUN'UNUZU ÇÖZÜYORUZ.

 • Profesyönel ekipman ve yurtdışın'dan özel getirdiğimiz presleme makinaları ile kırık olan ön cam'ı kolayca söküyoruz.
 • Sonrasında ; Sağlam olan ekran özel solüsyonlarla temizlenir.Stoklarımızda bulunan orjinal '' GORİLLA GLASS '' Ön camın üzerine ekran ve camın birleşmesini sağlamak için kullanılan ısı yalıtımlı OCA maddesini uygulanır.
 • Son olarak ekran fabrikalarında kullanılan oca laminatör makinalarımız yardımı ile boşluk, hava ve toz kalmayacak şekilde presleme ve vakumlama yapıyoruz.
 • Ortalama 2 saat süren iphone 6 ekran cam değişimi işlemi sonrası telefonu'nuz dokunmatik hassasiyet'i '' LCD '' ekranın canlılığı ve koyuluğu telefon'unuz ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz.Cam değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmekde olup Cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük etmektedir.

 Ön cam değişimi avantajları şunlardır;

 • Orijinal lcd ekranınız değişmez.
 • Dokunma hassasiyet kaybı yaşanmaz, orijinal dokunma paneliniz değişmez.
 • Ekran köşelerindeki plastik çerçeve değişir eskisi kirli ise yeni bir çerçeveniz olur.
 • Özel katı oca yapıştırıcılar kullanılır ekran zarar görmez.
 • İşlem özel makineler ile vakumlama teknolojisi kullanılarak yapılır.

iphone 6 ekran cam değişimi servisi
iphone 6 ekran cam değişimi servisi

Cep Hastanesi avantajları nelerdir ?

1- Firmamız 12 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,

2- Firmamızda kullanılan ürünler %100 orjinaldir,

3- Onarım işlemleri ve yedek parça 6 AY garanti belgelidir,( Kırılma hariç )

4- Yapılan işlemler sistem'imizde kayıt altına alınır,

5- Telefon'unuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz,

6- Şirketlere + %18 kdv'li resmi fatura kesilmek'tedir.

Cihazımı size nasıl ulaştıracağım ?

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek servis yoğunluğuna göre 2-3 saat süre içerisinde iphone 6 ekran cam değişimi yaptırarak teslim alabilir'siniz.

Türkiye'nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurtiçi kargo ile 311748961 kodumuzu, mng kargo ile 248789196 belirterek telefon'unuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz.Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.

Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıkdan sonra bize ulaşın kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilir'siniz.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Firmamız Pendik noktasından tüm Türkiye'ye hızlı ve eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Telefon'unuzdan alacağınız keyfi katlayın, işi uzmanına bırakın...

DİKKAT : Cihazınızda görüntü bozuk ise ekran değişimi olması gerekir Fiyatı: 260 TL

Adres: Çamçeşme Mah.Selamet Cad.No:24/A Pendik/Istanbul

Iphone 6 Cam Degisim Merkezi
iphone 6 Ekran Cam Degisimi Merkezi

Sorularınız için araya'bilir veya mesaj bırakabilirsiniz,

Teknisyen'lerimiz tarafından en kısa zamanda cevaplanacaktır.

iPhone 6 ekran değişimi videomuzu burdan izleyebilirsiniz

iPhone ön cam değişimi videomuz için tıklayınız.

Aralık 2017 - Apple iPhone  Güncel Fiyat Listesi

Güncel Cam ve Ekran değişimi fiyat listesi hemen aşağıda paylaşılmıştır.

2017 Apple iPhoneCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
 iPhone 4   99 TL
 iPhone 4s  99 TL
 iPhone 5 99 TL 150 TL
iPhone 5s 99 TL 150 TL
 iPhone 5c  150 TL
 iPhone SE  200 TL
 iPhone 6 129 TL 260 TL
 iPhone 6 Plus 199 TL 380 TL
 iPhone 6s 199 TL 450 TL
 iPhone 6s Plus 230 TL 600 TL
 iPhone 7 249 TL 700 TL
 iPhone 7 Plus 400 TL 1150 TL

İphone 6 Telefonlarınız Tüm Sorunlarında Artık Emin Ellerde

İphone 6 telefon modelleri Apple firmasının kullanıcılarına sunduğu en gelişmiş model'lerinden biri olarak yaygın olarak kullanılmakta. Grafik özellik'lerinin yanında zarif tasarım özellikleri ile iddialı bir çıkış yakalayan iphone 6 modeli ülkemizde yoğun bir şekilde ilgi görmeye devam ediyor. Büyük beklenti'lerle satın aldığımız iphone 6 cihazlarımıza ödediğimiz paranın karşılığını alabilmek, her türlü arıza ve sorunlarda uygun fiyatlı bir çözüm bulabilmek oldukça önemli. Biz de bu beklenti'lerinize cevap verecek bir iphone 6 ekran cam değişimi hizmeti ile müşterilerimizin memnuniyet'ini sağlamak için çalışıyoruz. iphone 6 ekran tamiri ve diğer telefon modelleri konusunda uzman teknisyen kadromuz tüm beklenti'lerinize hızlı çözümler üretiyor.

Cep Hastanesi Apple, Samsung, Sony ve LG başta olmak üzere yaygın kullanılan tüm telefon modelleri konusunda 12 yılı aşkın süredir hizmet sunmaktadır. İstanbul - Pendik bölgesindeki merkez ofisimize yurt içinden gelen farklı ihtiyaçlara kargo veya doğrudan ulaşım sayesinde kolayca çözümler üretmekten gurur duyuyoruz. iphone 6 ekran cam değişimi konusunda doğru hizmeti bulmakta zorlanıyorsanız ve neden firmamızı tercih etmeniz gerektiği konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız, size yaptığımız işlemlerden ve avantajlarımızdan kısaca söz etmek istiyoruz. Uzman teknisyen'lerimizin bize verdiği bu önemli bilgileri dikkate almalı ve doğru iphone 6 ekran cam değişimi ile ilgili seçim yaparken daha çok bilgiye sahip olmalısınız.

iphone 6 cam ne kadar ?
iphone 6 cam ne kadar ?

 • Ekran sorunları, şarj olmama problemleri, kasa değişimleri, cam ve dokunmatik sorunları gibi telefon'unuzun memnun olmadığınız tüm işlemlerinizde tecrübeli bir teknisyen kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Telefon'unuzun aldığı darbeler, yere düşürmeler ve bu gibi kazalar sonucu ortaya çıkan tüm hasarlarda gerekli çözümleri kısa bir süre içinde çözüyoruz.
 • Tamir ve değişim hizmetler'iniz orijinal/seri numaralı Apple ürünleri ile yapılmaktadır. Sizler bilinçli bir kullanıcı olarak iphone 6 ekran cam değişimi hizmeti ararken bu özelliğe mutlaka dikkat etmeli'siniz. Telefonlarınız teknoloji laboratuvarlarımızda özel araçlarımızla gerçekleştirilmektedir. Orijinal olmayan ürünler kullanan, yan sanayi parçalar ile telefon'unuza müdahale eden teknik servislerden uzak durmalısınız.
 • Firmamız iphone 6 ekran cam değişimi hizmetini bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Hem orijinal tamir ve değişim hizmetini, hem de uygun fiyatları firmamızda bulmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.
 • Iphone telefon kullanan müşterilerimize sunduğumuz hizmet için kayıt sistemi kullanır, ileride meydana gelebi'lecek sorunlarda hızlı çözümler üretiriz. Firmamızdaki kaydınız sayesinde telefon'unuza yapılmış işlemlerin bilgisine ulaşır size hızlı bir şekilde hizmet sunarız.
 • Yaptığımız tamir ve değişim işlemleri 6 ay boyunca garantili olacaktır. Profesyonel bir hizmet almanın mutluluğunu yaşamak için firmamızı tercih edin.

iphone 6 Cam Degisimi

Orijinal donanımı ile yeniden kullanabileceğiniz iphone 6 teknik ekib'imizde son derece titiz ve profesyonel bir çalışma sonrası iphone 6 ön cam değişimi imkanı tanımaktadır. İhtiyacınız halinde bağlantı adresimiz üzerinden iletişime geçerek problem'lerinizi stabil bir biçimde ortadan kaldıracağınız hizmet'lerimizde iphone 6 ön cam değişimi ihtiyaçlarınız güvenle ve itina ile kısa sürede karşılanacaktır. Ücretsiz kargo ile göndereceğiniz cep telefon'unuzda yapılacak teknik inceleme sonrası alacağınız hizmet ve hizmetin ücreti hakkında bilgi alabilir'siniz. Orijinal parçası ile değişim imkanında tercihinize göre yaptıracağınız veya yaptır'mayacağınız cep telefon'unuz için yapılacak teknik incele'meden hiçbir ücret talep edilme'yecektir. Şeffaflık esaslı hizmetler'imizde vermiş olduğumuz bilgiler sonrası vereceğiniz onaya istinaden iphone 6 ön cam değişimi yapılacak ve kısa sürede adresinize teslimi sağlanacaktır.

iphone 6 ekran cam değişimi

iphone camında meydana gelen her türlü arızaların gideril'mesi adına gerekli tüm işlemler yapılmaktadır.

[Toplam:3    Ortalama:5/5]

iPhone 6 Ekran Değişimi , iPhone 6 Ekran tamiri , iphone 6 ekranım kırıldı, en ucuz iphone 6 ekran fiyatı, iphone 6 camı çatladı, iphone 6 dokunmatik ekran değişimi, iphone 6 ekran fiyatı, iphone 6 ekran servisi, iphone 6 ekranı çatladı, iphone 6 ekranı kırıldı, iphone 6 tamir servisi, kadıköyde iphone 6 ekran değişimi, orjinal iphone 6 ekran değişimi, Pendik iphone 6 cam değişimi,

Price:149
Category: İphone     Product #: İphone 6
Regular price:249 ,TRY
(Sale ends 2018-08-22 !)      Available from: Cep Hastanesi Ltd.Şti
Condition: Good yes ! Order now!

İphone 6 ekran cam değişimi by apple

139 Yorum

 • Fatih Balas

  Merhabalar benim iPhone 6 nın camı kırıldı değişmesi gerekiyor. Birde telefon düşme sonucu köşelerinde ezilmeler oluştu bu ezilmeleri giderebiliyor musunuz. Teşekkürler.

  • cephastanesi

   Merhabalar; Cihazınızda görüntü var dokunmatik çalıyor ise cam değişimi olur.Ezilmeler içinde kasa değişimi olması gerekir.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • M okan

  iphone6 cam değişimi yaptırdım. Kaliteli, hassas & güvenilir işçilikleri var.

 • Aleyna güven

  merhabalar benim iphone 6 home tuşunun kenarinda kucuk catlak var servis benden 500 tl istedi o kucuk cizik icin ekran mi cam mi degismesi lazim bilgi verirseniz sevinirim size getirmeyi dusunuyorum

  • cephastanesi

   Merhabalar Aleyna hanım.Cihazınızın görüntü ve dokunmatiğinde problem yoksa cam değişimi yeterli olur.Güncel iphone 6 cam değişimi fiyatı 129 TL dir.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Beyza Aras

  iPhone 6 uzay grisi kullanıyorum camı kırıldı dokunmatikte bi sıkıntısı yok cam taktırmak için geleceğim fakat beyaz siyah ekran yerine beyaz takma şansınız var mı?

  • cephastanesi

   Merhabalar; Siyah yerine beyaz taktığımız takdirde home tuşunuz beyaz kalacaktır bilginize.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Ertuğrul ünal

  6s de fiyat neden faekediyo ekranlar aynı degil mi

 • IŞIL NUR

  ıPHONE 6 CAM KIRILDI FAKAT EKRAN DA ÇALIŞMIYOR SIKINTI NE OLABİLİR? YARDIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜR.

  • cephastanesi

   Merhabalar, Ekran çalışmıyor ise komple ekran değişimi olması gerekir.Detaylı bilgi için 0216 596 0532

 • Ramazan Salih Usta

  İphone 6 ekran var ama batarya degişim oldu ekran donuyor basmıyor basıyor kafasıa göre takılıyor ısınma oluyor ?

  • Teknisyen

   Merhabalar; Ramazan bey cihazınıza bakıp arıza tespiti yapmamız gerek.DETAY : 0216 596 0532

 • ÖMER FATİH ÜNAL

  iphone 6 ön cam kırıldı onun değişimi ve bataryasını yeni değiştirdim ama hala şarjı çabuk bitiyor ve ısınma problemi yapıyo konyadaki tamircim şarj entegresinde vardır sorun dedi onunla birlikte fiyatı nedir ögrenebilirmiyim

  • cephastanesi

   Merhabalar; Cihazınıza bakıp arıza tespiti yapmamız gerek.

 • Berkan Gençoğlu

  Merhabalar, iphone 6 ön cam kırıldı. Görüntü ya da dokunmatikte bir sorun yok. Ekranı taktığınızda kendi ekranı gibi biraz kavisli olacak mı?

  • Teknisyen

   Sizin Cihazınıza Cam Değişimi Olucak.Ekran Değişimi Olmayacak.Cam Değiştiği İçin Herhangi Bir Sıkıntı Olmaz

 • Serdar yigit

  Merhabalar appel 6 ekranım kırıldı komple degiştirmek istiyrm toplam ne kadar gider ekran degişinde parmak izi çalışmıyormuş merdiven altı yerlerde degişim olunca yardımcı olurmusunuz 5538708263

  • cephastanesi

   Merhabalar; Onarımını yaptığımız ekran ve cam değişimlerine Kırılma ve sıvı temas hariç 6 ay garanti belgesi veriyoruz.

 • Mahmut Develioğlu

  Iphone 6 cihazım şarjı anında %1e iniyor kendisi kapanıyor. Bunu ne kadara yaparsınız?

  • Teknisyen

   120 tl batarya değişimi gerekmektedir cihazınıza

 • Ökkeş SEÇİLMİŞ

  S.a
  iPhone 6 mın ekranı kırıldı size gönderip değişimini yaptırmayı düşünüyorum. Acaba ekran değişimi gerçekleşirken bataryayı da değiştirebilir misiniz ve ikisinin fiyatı ne kadar olur şimdiden sağolun teşekkürler

 • oktay kavas

  merhabalar.. iphone 6 telefonumun camında çatlak var normalde kullanabiliyorum ama bazen dokunmatikte sıkıntı oluyor basmıyor veya kendi kendine basıyor gibi. bir de beyaz bi nokta oluştu ölü piksel gibi. tamiri var mı varsa ne kadarı bulur acaba.. bu arada kasada da serviste az bi eğrilik olduğu söylendi ama ekran değişimine engel teşkil eder mi?

  • Teknisyen

   Merhaba; Komple ekran değişimi 260₺ kasa yamuk olduğu için ekran oturmaz kasa değişimi 600₺ dir.

 • oktay kavas

  merhabalar.. iphone 6 telefonumun camında çatlak var normalde kullanabiliyorum ama bazen dokunmatikte sıkıntı oluyor basmıyor veya kendi kendine basıyor gibi. bir de beyaz bi nokta oluştu ölü piksel gibi. tamiri var mı varsa ne kadarı bulur acaba..

  • Teknisyen

   Merhaba; Dokunmatikte sıkıntı olduğu için ekran değişimi 260₺ dir.

 • Oğuz karaslan

  Merabalar telefonumda hiçbirşey yokken bianda mesaj yazarken ( yghvb) harfleri basmamaya başladı. Ve bazen ekran kararıyor kullanırken veya kırpıyor siyah bişekilde tuş kilidini açıp kapıyorum ekran kararması düzeliyor. Sorun ne olabilir ? I phone 6 ücreti ne tutar ?

  • Teknisyen

   Merhaba, Ekran değişimi ücreti 260₺ dir.

 • Doguhan Saricam

  İphone 6 plus sadece on cam degisimi ucreti ne kadar?

  • Teknisyen

   Merhaba; Görüntüde ve dokunmatikte herhangi bir problem yok ise 200₺ cam değişimi.

 • Sema saraç

  Merhaba benim cam kırıldı ekranda çizgiler var bide tuş un üst tarafında siyahlık var dokunmatik çalışıyor tuş cam kırıklarından basamıyor hasarı ne kadar olır

  • cephastanesi

   Merhaba; Cihazınızın komple ekran değişimi olması gerek 280 TL ücret çıkar.

 • Mehmet

  İyi günler iphone 6 telefonumun ön camı kırıldı ekranı değiştirdim orjinal ekranı bende kaldı telefonsuz sadece ekranı göndersem ön cam değişimi yapılırmı

  • cephastanesi

   Tabi bizim test cihazlarımız mevcut.Sadece ekranı gönderebilirsiniz..

 • BERAT

  merhaba cihazımın ekranı orjinal değil daha önce değişmiş, bugün cihazın ekranı çatladı ama kullanıma engel teşkil etmiyor sadece dış camı çatladı. cam değişimi yapılabilir mi ekranı orjinal olmayan cihaza? fiyat ne tutar?

  • Teknisyen

   Merhaba; ekranı orjinal olmayan cihazların cam değişimi olmuyor malesef.

 • Ebubekir güzel

  Merhabalar iPhone 6 ekranımda kırılma ve darbe almadı ama ekranımda bazen kullanırken ekranda sarsıntı gidip gelmeler oluyor

  • Teknisyen

   Merhaba; Ebubekir bey cihazınızın görüntüde problem olduğu için komple ekran değişimi olması gerekiyor.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Feride bozoğlu

  Merhabalar beni ipohone 6 yere düşüp camı çatladı ve suya düştü bir sorum yok kullanıyorum ama arada kulaklık moduna giriyor ve ses gelmiyor

  • Teknisyen

   Merhaba ; Feride hanım malesef sıvı temaslı cihazlara bakmıyoruz.Teşekkürler

 • Emre turan

  Telefonumun ekranında ufak bi çatlak vardı değişmesi için normal bi telefoncuya götürdüm fakat cam değişimi yaparken iç ekranın çatladığını söyledi sizce bu normal bişey mi ? Sık rastlanan bi durum mu?

  • Teknisyen

   Merhabalar;Firmamızda 5 farklı makineden geçtikten sonra işlem tamamlandığı için bu tür sorunlar yaşamazsınız.Sık rastlanan bir durum değildir.Şuan da ekranda görüntü olmadığı için 280₺ komple ekran değişimi gereklidir. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Müjgan Aksoylu

  İphone 6Plus telefonumun ekranında ufak bir kırık mevcut ve dokunmatiği çalışmıyor. Ücretlendirme bilgisi alabilir miyim rica etsem?

  • Teknisyen

   Merhabalar;Komple ekran değişmesi gerekmekte 380₺ ücreti vardır. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Uğur Yigit

  Merhaba iPhone 6 kullanıyorum lcd ekran kendı kendıne tıtrıyor mesaj yazamıyorum harfler saçma sapan kendi kendıne çıkıyor başka uygulamaya gırıyor. Parmak okuyucu sıkıntız çalışıyor. On-of tuşu bıraz ıcerı kaçmış bu ikisinin fıyatı ne olur birde kredi kartı geçerlimi

  • Teknisyen

   Merhabalar;Komple ekran değişimi 280₺ dir ON-OFF tuşu ise 120₺ dir.Evet Tek çekim yapıyoruz. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Salih avcu

  İyi gunler iphone 6 nin home tusu calismiyor touch id ozelligi olan butonunuz mevcutmu fiyat nedir birde bir arkadasim yan sanayi yada touch id si olmayan telefonlari iphonun guvenlk gerekcesi ile kapattigi telefonun kullanilamadigi dogrumu

  • Teknisyen

   Merhabalar;Malesef biz orta tuşu değiştirdiğimizde touch id çalışmaz. Hayır telefonunuz kapanmaz. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Mehmet Özbay

  iPhone 6 ekran camı kırılmış ama kulanıma engel değildir fiyatı Melahat

  • Teknisyen

   Merhabalar;Ekranda görüntü var dokunmatiktede sıkıntı yok ise ve üzerindeki orjinal ekran ise 130 ₺ ye cam değişimi yapıyoruz. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • duygu anıl

  benm iphone 6ım var fakat hem camı kırık hemde ekranda görüntü yok ben hem değişim fiyatı öğrenmek hemde yerinizi öğenmek istiyorum şimdiden teşekkür ederim iyi günler

  • Teknisyen

   Merhabalar;Ekranın komple değişim ücreti 280 ₺ dir. İstanbul/Pendik teyiz. Açık adresimize Bize ulaşın kısmından bakabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • mesut üzümcü

  merhaba yurt dışından gelme iphone 6 cihazımn var.kendi kendine bazen bir yerlere giriyor büyüteç çıkıyor ekranda .dokunmatik kendiliğinden çalışıyor bazen .fiyat nedir

  • Teknisyen

   Merhabalar; Cihazınızın dokunmatiğinde problem olduğundan dolayı komple ekran değişimi olması gerek.Güncel fiyatı 280 TL dir.

 • ahmet ukup

  apple 6 ekran degişimi tek orjinal oldugunu nasıl anlarız orjinalmi
  telefonu sonuçta size yolluyoz nasıl güvenebilliriz

  • Teknisyen

   Cihazın görüntü kalitesi ekranın canlılığı ve dokunmatik hassasiyetinden anlayabilirsiniz.

 • Hüseyin Yılmaz

  Merhabalar. Iphone 6 kullanıyorum. 2 sene önce ekranı kırdım. Apple servisine göndermek yerine tamircide değiştirdim. Fakat ekranlar orjinal olmadığı için daha sonra iki kere daha ekran değiştirmek zorunda kaldım. Şu anda telefonumun ekranı kendi kendine bazı bölgelere dokunuyor ve kullanımı zorlaştırıyor. Ekranı tamamen değiştirmeniz mi gerekiyor? Sadece küçük bir noktada sıkıntı yaşanıyor. Ayrıca maliyeti ne kadardır?

  • Teknisyen

   Merhabalar; Cihazınızın dokunmatik kısmındda problem varsa komple ekran değişimi olması gerekir.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Egemen Çatır

  Merhaba Ön ekranın camı kırıldı fakat arka ekranda çok küçük boyutta bir sarımsı leke var . Sadece beyaz ekranda gözüküyor . Lcd de hasar var mıdır komple ekran değişimi mi yapılması gerekiyor .

  • Teknisyen

   Merhaba; İç ekranınızda hasar olabilir.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • doga kayili

  merhabalar iphone 6 gold var benim yere dusme sonucu lcd ekranim kirildi onun ustune bir kez daha dustu ekran tamamen gitti artik goruntulenemiyo

  • Teknisyen

   Merhabalar; Cihazınızda görüntü olmadığı için komple ekranınız değişmesi gerekiyor.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Muhammet cihat

  Merhabalar benim iphone 6 tlfnum darbe sonucu ikiye ayrildi cami sapasaglam cizik dahi yok kasasi egilmis vaziyette ikiye ayrilmasi haliyle ekranla kasa arasindaki kablolar kopuk bunun fiyati thmini nedir tskler.

  • Teknisyen

   Merhaba; Cizhanızda görüntü varmı?

   • Muhammet cihat

    Ekranla kasa birbirinden ayri vaziyette ekranda cizik dahi yok lcd de disardan bakildiginda sikinti gozukmuyor. Kasa egilmis ekranda goruntu olup olmadigini bilmiyorum cunku acmadim nasil olacaginida bilmiyorum.

 • İlknur erkoc

  Merhaba telefonum ıphone 6 ön alt sağ kısmında bır kırılma var bursada ikamet ediyorum bu konuda nasıl bır destek alabılırım fiyat ne olucaktır.

  • Teknisyen

   Merhabalar; İlknur hanım, iphone 6 cihazınızda görüntü var ve dokunmatik normal bi şekilde çalışıyorsa ön cam değişimi 129 TL dir.Yurtiçi kargo ile anlaşmamız mevcuttur ücretsiz şekilde gönderebilirsiniz.

 • Furkan özdemir

  İphone 6 kasası varmı nekadar

  • Teknisyen

   Merhabalar; 400₺ ücreti vardır.Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Samet

  Degistirdiginiz cam ile garantiye gonderdigim telefon icin apple servisi sorun cikar mi?

  • Teknisyen

   Merhabalar; Biz cam değiştirdiğimizde telefonunuzun garantisi var ise iptal olur.Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Onur İpekar

  Merhabalar, &s telefonumun ekranında ufak çaplı bir alan bir ton daha koyu görünüyor (gölgelenme sorunu bulunmakta) applen kendi servisinde bakıldığında orjinal ekran olmadığı için bu sorunu yaşadığımı belirttiler. Bu sorunun çözümü için ekranın mı değişmesi gerekmektedir ve şayet ekram değişimi yapıldığında ilerde benzer bir sorunla karşılaşmam değil mi?

  • Teknisyen

   Merhabalar; 280 ₺ ye ekran değişimi yeterli olur. Takılan ekranlarımız orjinal Apple ekranı olacağı için problem yaşamazsınız. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Oğuz Yıldırım

  Cumartesi günleri ofisinizde hizmet veriyomusunuz ?

  • Teknisyen

   Pazar hariç sabah 09:00 – 21:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.

 • Oğuz Yıldırım

  Merhaba iphone 6 telefonum yaklaşık 1.5-2 metreden düştü ekran tuzla buz oldu ancak dokunmatikte yada renk durumlarında hiçbir problem yok çatlak çizgilerinin üstüne basınca bile çalışıyor sadece cam değişimi için ne kadar ücret taleb ediyorsunuz

  • Teknisyen

   Merhabalar; iPhone 6 ön cam değişimi güncel fiyatı 129 TL dir.Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • suliman surosh

  Merhaba

  benim telefonumun dokunmatığı bazan çalışyor bazan de hiç çalişmiyor ekranda bi sorun yoktur.telefonum iphon 6 plus.
  bunu service fiyatı ne kader?

  • Teknisyen

   Merhaba; Dokunmatiğiniz çalışmıyorsa komple ekran değişimi olması gerekir.Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • admin

  Merhabalar, iPhone 6 camım kırıldı, değiştirmek istiyorum. Siz apple dan neredeyse 3 kat ucuza yapıyorsunuz. Kullandığınız ürün orjinal midir?

  • Teknisyen

   Merhabalar; Biz kırık olan cam ile sağlam olan ekranı ayırıp sadece ön camı değiştirdiğimiz için maliyet düşük oluyor bu doğal olarak fiyatlarımıza yansıyot.Kullandığımız ürünler orjinal olup kırılma ve sıvı temas hariç 6 ay garantilidir.

 • şerif ekinci

  Ipone 6s ekranı kırık ama dokunmatik çalışır durumda arka kapakla beraber değişim olsa ücret ne olur ?

  • Teknisyen

   Merhabalar; iPhone 6 s ön cam değişimi güncel fiyatı 199 TL dir.Kasa değişimi ise 500 TL’dir.Detay için 0216 596 0532

 • Sibel Çakır

  İPhone 6 telefonum yere düştü ekranda kırmızı çizgileri oluştu yarı dokunmatik çalışıyor cam sağlam fiyatı ne kadar olur bide yeriniz neresi nasıl ulaşabilirim.

  • Teknisyen

   Merhabalar; iPhone 6 cihazınızın LCD ekranı kırılmış komple değişimi olması gerekiyor.Güncel fiyatı 280 TL dir.Firmamıza getirebilir yada anlaşmalı yuriçi kargo yada mng kargo ile gönderebilirsiniz.

 • Bekir Gültekin

  Merhabalar i Phone 6 kullanıyorum kullanırken tel birden kapandı açmaya çalıştım olmadı biraz zaman gectikten sonra açıldı ancak sol üst kösede çok küçük bi siyahlık gördüm suan tele apple simgesi geliyor Ekran ışığı yanıyor açılmıyor sonra tel yeniden başlıyor yine aynı Arada herşey normal bi kaç dakika sonra yine aynısı oluyor problem ne olabilir. İyi çalışmalar.

  • Teknisyen

   Merhabalar; Bekir bey cihazınıza detaylı bakmamız gerek.

 • Aslı ece Akşahin

  iPhone 6s Plus ekran camı çatladı.şu anda ekranda bir sorun yok kullanıyorum.acaba ne kadar fiyat?

  • Teknisyen

   Merhabalar; iPhone 6 s plus ön cam değişimi güncel fiyatı 299 TL dir.Detay için 0216 596 0532 Arayabilirsiniz.

 • ömer

  Merhaba. ipone 6 plus garanti devam ediyor.Asıl problem ekran dokunmatiğinde problem var. ekranın alt kısmında ben dokunmadan kendi kendine uygulamaları açıyor , birilerini arıyor, sağ üst köşede ısınmadan dolayı sarı renkte lekeler oluştu , ısınmayı önleyen metal parçayı takmamışlar geçici olarak taktırdım. . telefona benden önce müdahale edilmiş garantiye gönderdiğimde söylediler. ne yapabiliriz ? ödeme ne kadar çıkar ?

  • Teknisyen

   Merhabalar; Cihazınızın komple ekran değişimi olması gerekiyor.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Bilal çiftçi

  Merhaba iphone 6s imin camı kırıldı dokunmatiginde herhangi bir problem yok şuan sorunsuz kullanıyorum istanbulda ikamet ediyorum cam değişimi güncel fiyatı ne kadardır ve cam değişikliği anlaşılırmı?

  • Teknisyen

   Merhabalar; iPhone 6S cam değişimi güncel fiyatı 199 TL dir.2-3 saat onarım süresi vardır.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Tarık

  Iphone 6ile 6s arasında ekran camında neden fiyat farkı var?

  • Teknisyen

   Merhabalar; Ekranları farklı olduğu için

 • Mehmet inan

  Merhaba 6 64 gb telefonumun ekran camı kırıldı kullanılabilir durumda fakat batarya olarak da sıkıntısı var garantisi duruyor apstore de yardımcı olurlar mı yoksa siz bana nasıl yardımcı olabilirsiniz fiyat olarak ne kadarı bulur ben Amasya’da n ulaşıyorum size cevabınızı bekliyorum saygılar

  • Teknisyen

   Merhabalar; İphone 6 cihazınızın görüntü ve dokunmatiğinde pronlem yok ise ön cam değişimi 129 tl dir.Batarya değişimi ücreti ise 120 TL dir.

 • Lokman Andiç

  Merhabalar,

  Iphone 6s cam değişim ücreti ne kadar?

  • Teknisyen

   Merhaba; İphone 6S cam değişimi 199 TL dir.

 • mustafa kelleci

  merhaba iphone 6 telefonumu düşürdüm ekranda kırılma var ısıkları var ama görüntü yok ekrana çizik çizik renkli ışıklar yanıyor dısardan arama geliyor ama açamıyorum

  • Teknisyen

   Merhabalar; Mustafa bey iphone 6 telefonunuzun lcd ekran zarar görmüş olup komple ekran değişimi olması gerekmektedir.iPhone 6 güncel ekran değişimi fiyatı 280 TL dir.Onarım süresi 1 saattir.

 • Edatezgel

  Merhaba telefonum yere düştü ve arka kamera camı çatladı, cam değişimi yapılıyo mu

  • Teknisyen

   Merhaba; iphone 6 kamera camı değişimi servisimizde yapılmaktadır.

 • Teknisyen

  Merhabalar; iPhone 6 cihazınızda görüntü var dokunmatiğiniz çalışıyor ise cam değişimi yeterli olur ücreti 129 TL dir.Kasa değişimi ise 280 TL orjinalinin fiyatıdır.

 • Yahya

  Merhaba iyi günler İphone 6 cihazımın ekranı kırıldı dokunmatiği çalışıyor görüntüde var ama ekran tuz buz oldu ön kameranın olduğu kısımda camda dökülme falan oldu ne yapılması gerekir kasanın üst tarafında da biraz göçük var bu engel yaratır mı?

 • Metehan

  Selam kolay gelsin benim iphone 6 ekranım biraz şişmiş yani çıkmış acaba nasıl yapabilirsiniz ve ne kadara yaparsınız? Teşekkürler

  • Teknisyen

   Merhabalar; Metehan bey cihazınıza baktıkdan sonra fiyat çıkarabiliriz Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Ali

  Merhaba kolay gelsin.
  iPhone 6’nın ön camı ön kameranın ordan çatladı dokunmatikte hiçbir sorun yok yalnız ön kamera bulanıklaştı sorunu nedir?

  • Teknisyen

   Merhabalar; Ali Bey iphone 6 cihazınızın ekranda ve dokunmatikde problem yoksa ön cam değişimi 129 TL dir.Ön kamera değişimi ise 90 TL dir.Teşekkürler

 • Ali Saatçi

  Merhabalar iphone 6 mın ön kamerası ve camı kırıldı kaça yaparsınız

  • Teknisyen

   Merhabalar; iPhone 6 ön kamera değişimi güncel fiyatı 90 TL dir.Ön cam değişimi ise 129 TL dir.

 • Okan öztürk

  Slm 6s ekran ışıkları yanmıyor yağmur da kullandım ondan sonra öldü

  • Teknisyen

   Merhabalar; Sıvı temaslı cihazlara bakmıyoruz.İlginiz için teşekkürler.

 • Yalcin Aykan

  Merhabaĺar,
  Ben yurtdisinda yasiyorum. 2 hafta Sonra Türkiyedeyim . Iphone 6 telefonumun caminda catlak var( Display saglam).Günübirlik istanbul gelme imkanim var. Daha önceden randevu almama gerek varmidir ve 129 tl. Sabit fiyatmidir?
  Cevabiniz icin simdiden tesekkürler.

  • Teknisyen

   Merhabalar; iphone 6 cam değişimi güncel ücreti 129 TL dir.Servis yoğunluğuna göre 2-3 saat işlem süresi vardır.

 • Cem Gülçağ

  Merhabalar, iPhone 6’mın camı kırık ve kullanırken mavi-mor arada kırmızı çizgiler çıkıyor acaba buna bir çözümünüz var mı? Var ise toplam fiyat ne kadar tutar?

  • Teknisyen

   Merhabalar; Cem bey iphone 6 cihazınızın lcd de problem olduğu için komple ekran değişimi olması gerek ücreti montaj dahil 280 TL dir.

 • Mehmet Ali ERDOĞAN

  Bende ıphone 6 gold renk mevcut arka lensi düştü yenisini takmaya kalkıştık ama tutmadı kasa kenarlarında da hasarlar mevcut kasa değişimi yapıyormusunuz yapıyorsanız ne kadar ve ne kadar sürede teslim alırım.

  • Teknisyen

   Merhabalar; iPhone 6 orjinal kasa değişimi güncel fiyatı 400 TL dir.1 Gün içinde teslim alırsınız.

 • İrem Akkapak

  Merhabalar , iPhone 6 nın üzerine cam bardak düştü ve ekran hasar aldı . Aynı Zamanda dokunmatik ve görüntü kaybı da mevcut . Ne yapmam gerekiyor ?

  • Teknisyen

   Merhabalar; İrem hanım iphone 6 telefonunuzda dokunmatik ve görüntüde hasar varsa komple ekran değişimi olması gerekir Detay için: 0216 596 0532 yada 0850 840 0532 numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 • Onur KAPLAN

  merhaba iphone 6 kullanıyorum daha önceden ekranım değişmişti şuan orjınal olmayan ekrana sahibim ve ekranım açılma yaptı ve ekranda yukarıdan aşagıya ınen çızgiler var ve ölü pixeller değişimi istiyorum fakat takıcagınız ekranın orjinalliginden ve aynı şekil açılma yapmasından korkuyorum beni bilgilendirebilir misiniz ?

  • Teknisyen

   Merhabalar; Onur bey Apple iphone 6 cihazınızın komple ekran değişimi olması gerekiyor Ücreti 280 TL.Firmamızda orjinal ürün kullanılmaktadır.Kırılma ve sıvı temas harici 6 ay garanti belgesi verilmektedir.Detaylı Bilgi için: 0216 596 0532

 • Ali Çelik

  CAm değişimi yapıldığında apple da garantisi kalkıyor değil mi

  • Teknisyen

   Merhabalar: Apple garantisi kalkıyor ancak 6 Ay Cep Hastanesi Firma garantisi veriyoruz.

 • Deniz Y

  iphone 6 darbeye bağlı olarak dokunma entegresi bozuldu ve telefonun dokunmatıgı calısmıyor ekranda falan hiç bir sıkıntı yok dokunma entegresi yapıldığı takdirde veya yapılma aşamasında telefonun kapanıp bir daha acılmayabilecegıni söylüyorlar ne yapmam gerek ?

  • Teknisyen

   Merhabalar; iPhone 6 telefonunuzda Ekranda kırılma yoksa dokunmatik entegresinde sıkıntı olabilir.Cihazınızı inceleyip arıza tespiti yapıldıkdan sonra size net bilgi verilir.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Tamer E.

  Kolay gelsin iphone 6 telefonum düşme sonucu ekran kırıldı normal kullanabiliyorum sadece ön cam değişimi yeterli olurmu ? ve kasasında ezikler mevcut toplam bi fiyat alabilirmiyim? Teşekkürler

  • Teknisyen

   Merhabalar iphone 6 ön cam değişimi 129 TL dir.Servis yoğunluğuna göre ortalama 2 saat onarım süresi vardır.iPhone 6 kasa fiyatı ise 400 TL dir.Detaylı Bilgi 0216 596 0532

 • Sena Taşpınar

  iphone 6 telefonumu 2 saat içinde tertemiz teslim ettiler.hız olsun yaptıkları işin kalitesi olsun herşey çok itinayla yapılıyor tamire ve ya alışveriş için geldiğinizde kendi dükkanınızdaymış kadar rahat olursunuz cep hastanesi çalışanlarına teşekkür ederim.

 • Ferit y.

  iphone 6s i yere düşürdüm ve ekranın da kırılmamalar oldu ancak dokunmatiğin de ve çalışmasında herhangi bir sorun yok, değişim süresi ve ücreti ne kadar olur, ayrıca her hangi bi sorunda sizin garanti durumunuz nedir ?

  • Teknisyen

   Merhaba; Iphone 6s ön cam değişimi ücreti 199₺ dir.Kırılma ve sıvı temas hariç 6 ay garantimiz mevcuttur.

 • gülden t.

  merhabalar iphone 6 cihazim cok ufak bir alanda yere dusmesine ragmen ekrani kirildi baya tuzla buz oldu ama suan kullanabiliyorum size getirsem ne kadar surede tamir edersiniz ?

  • Teknisyen

   Merhaba; İphone 6 cihazınızın ekran ve dokunmatik kullanımında problem yok ise ön cam değişimi 149₺ dir.Detaylı bilgi 0216 596 0532

 • Gizem

  Merhabalar iphone 6 camımda sol üst köşede kırık var ekranmı değişcek? dokunmatikmi telefonumu normal kullanabiliyorum

  • Teknisyen

   Merhabalar, Cihazınızın ön cam değişi olacak bilgi için 0216 596 0532 den iletişime geçebilirsiniz

 • Baran Tapur

  Merhaba, yurtdışından getirdiğim iphone 6 cep telefonumun düşme sonucu ekranı kırıldı.fakat telefonumu kullanabiliyorum görüntüsü normal sayfanızda okudugum kadarıyla sadece cam değişimi gerçekleştirebiliyorsunuz.Kullandığınız parçalar orjinalmi ve ne kadar zaman da telefonumun tamiri gerçekleşir.

  • Teknisyen

   Merhabalar; Baran Bey
   Iphone 6 cihazınızın sadece ön cam değişimi olması yeterlidir, ürünlerimiz orjinal 6 ay garanti belgelidir.(kırılma hariç) Firmamıza geldiğiniz takdirde değişim süresi yoğunluk durumuna göre 1-2 saattir.Dilerseniz anlaşmalı yurtiçi kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz cihazınız bize geldiği gün onarımı yapılıp kargoya verilir. Detaylı Bilgi 0216 596 0532

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Loading Facebook Comments ...