iPHONE 6 EKRAN CAM DEĞİŞİMİ FİYATI – 110 TL

Teknik Servis'imizde profesyonel ekipman ile iphone 6 ekran cam değişimi yapılmaktadır.

iphone 6 ekran cam degisimi fiyati

Cep Hastanesi olarak Türkiye'de iphone 6 ekran cam değişimi Yapan ilk Firmayız.

 • iPhone 6 Telefonu'nuz Düştü ve Camı mı Çatladı?
 • Telefonu'nuzda Görüntü var ve kullanabiliyorsanız,
 • Komple ekran değişimi yaptırıp yüksek fiyatlar ödemeyin!
 • Servisimiz'de;

iphone 6 ekran cam değişimi sadece 110TL

2-3 SAAT İÇERSİNDE SORUN'UNUZU ÇÖZÜYORUZ.

 • Profesyönel ekipman ve yurtdışın'dan özel getirdiğimiz presleme makinaları ile kırık olan ön cam'ı kolayca söküyoruz.
 • Sonrasında ; Sağlam olan ekran özel solüsyonlarla temizlenir.Stoklarımızda bulunan orjinal '' GORİLLA GLASS '' Ön camın üzerine ekran ve camın birleşmesini sağlamak için kullanılan ısı yalıtımlı OCA maddesini uygulanır.
 • Son olarak ekran fabrikalarında kullanılan oca laminatör makinalarımız yardımı ile boşluk, hava ve toz kalmayacak şekilde presleme ve vakumlama yapıyoruz.
 • Ortalama 2 saat süren iphone 6 ekran cam değişimi işlemi sonrası telefonu'nuz dokunmatik hassasiyet'i '' LCD '' ekranın canlılığı ve koyuluğu telefon'unuz ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz.Cam değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmekde olup Cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük etmektedir.

 Ön cam değişimi avantajları şunlardır;

 • Orijinal lcd ekranınız değişmez.
 • Dokunma hassasiyet kaybı yaşanmaz, orijinal dokunma paneliniz değişmez.
 • Ekran köşelerindeki plastik çerçeve değişir eskisi kirli ise yeni bir çerçeveniz olur.
 • Özel katı oca yapıştırıcılar kullanılır ekran zarar görmez.
 • İşlem özel makineler ile vakumlama teknolojisi kullanılarak yapılır.

iphone 6 ekran cam değişimi servisi
iphone 6 ekran cam değişimi servisi

Cep Hastanesi avantajları nelerdir ?

1- Firmamız 12 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,

2- Firmamızda kullanılan ürünler %100 orjinaldir,

3- Onarım işlemleri ve yedek parça 6 AY garanti belgelidir,( Kırılma hariç )

4- Yapılan işlemler sistem'imizde kayıt altına alınır,

5- Telefon'unuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz,

6- Şirketlere + %18 kdv'li resmi fatura kesilmek'tedir.

Cihazımı size nasıl ulaştıracağım ?

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek servis yoğunluğuna göre 2-3 saat süre içerisinde iphone 6 ekran cam değişimi yaptırarak teslim alabilir'siniz.

Türkiye'nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurtiçi kargo ile 311748961 kodumuzu, mng kargo ile 248789196 belirterek telefon'unuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz.Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.

Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıkdan sonra bize ulaşın kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilir'siniz.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Firmamız Pendik noktasından tüm Türkiye'ye hızlı ve eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Telefon'unuzdan alacağınız keyfi katlayın, işi uzmanına bırakın...

DİKKAT : Cihazınızda görüntü bozuk ise ekran değişimi olması gerekir Fiyatı: 220 TL

Adres: Çamçeşme Mah.Selamet Cad.No:24/A Pendik/Istanbul

Iphone 6 Cam Degisim Merkezi
iphone 6 Ekran Cam Degisimi Merkezi

Sorularınız için araya'bilir veya mesaj bırakabilirsiniz,

Teknisyen'lerimiz tarafından en kısa zamanda cevaplanacaktır.

iPhone 6 ekran değişimi videomuzu burdan izleyebilirsiniz

iPhone ön cam değişimi videomuz için tıklayınız.

Aralık 2017 - Apple iPhone  Güncel Fiyat Listesi

Güncel Cam ve Ekran değişimi fiyat listesi hemen aşağıda paylaşılmıştır.

2017 Apple iPhone Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
 iPhone 4   99 TL
 iPhone 4s  99 TL
 iPhone 5  99 TL  150 TL
iPhone 5s  99 TL  150 TL
 iPhone 5c  150 TL
 iPhone SE  200 TL
 iPhone 6  129 TL  220 TL
 iPhone 6 Plus  149 TL  280 TL
 iPhone 6s  149 TL  450 TL
 iPhone 6s Plus  199 TL  600 TL
 iPhone 7  199 TL  700 TL
 iPhone 7 Plus  400 TL  1150 TL

İphone 6 Telefonlarınız Tüm Sorunlarında Artık Emin Ellerde

İphone 6 telefon modelleri Apple firmasının kullanıcılarına sunduğu en gelişmiş model'lerinden biri olarak yaygın olarak kullanılmakta. Grafik özellik'lerinin yanında zarif tasarım özellikleri ile iddialı bir çıkış yakalayan iphone 6 modeli ülkemizde yoğun bir şekilde ilgi görmeye devam ediyor. Büyük beklenti'lerle satın aldığımız iphone 6 cihazlarımıza ödediğimiz paranın karşılığını alabilmek, her türlü arıza ve sorunlarda uygun fiyatlı bir çözüm bulabilmek oldukça önemli.

Biz de bu beklenti'lerinize cevap verecek bir iphone 6 ekran cam değişimi hizmeti ile müşterilerimizin memnuniyet'ini sağlamak için çalışıyoruz. iphone 6 ekran tamiri ve diğer telefon modelleri konusunda uzman teknisyen kadromuz tüm beklenti'lerinize hızlı çözümler üretiyor.

Cep Hastanesi Apple, Samsung, Sony ve LG başta olmak üzere yaygın kullanılan tüm telefon modelleri konusunda 12 yılı aşkın süredir hizmet sunmaktadır. İstanbul - Pendik bölgesindeki merkez ofisimize yurt içinden gelen farklı ihtiyaçlara kargo veya doğrudan ulaşım sayesinde kolayca çözümler üretmekten gurur duyuyoruz.

iphone 6 ekran cam değişimi konusunda doğru hizmeti bulmakta zorlanıyorsanız ve neden firmamızı tercih etmeniz gerektiği konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız, size yaptığımız işlemlerden ve avantajlarımızdan kısaca söz etmek istiyoruz. Uzman teknisyen'lerimizin bize verdiği bu önemli bilgileri dikkate almalı ve doğru

iphone 6 ekran cam değişimi ile ilgili seçim yaparken daha çok bilgiye sahip olmalısınız.

iphone 6 cam ne kadar ?
iphone 6 cam ne kadar ?

 • Ekran sorunları, şarj olmama problemleri, kasa değişimleri, cam ve dokunmatik sorunları gibi telefon'unuzun memnun olmadığınız tüm işlemlerinizde tecrübeli bir teknisyen kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Telefon'unuzun aldığı darbeler, yere düşürmeler ve bu gibi kazalar sonucu ortaya çıkan tüm hasarlarda gerekli çözümleri kısa bir süre içinde çözüyoruz.
 • Tamir ve değişim hizmetler'iniz orijinal/seri numaralı Apple ürünleri ile yapılmaktadır. Sizler bilinçli bir kullanıcı olarak iphone 6 ekran cam değişimi hizmeti ararken bu özelliğe mutlaka dikkat etmeli'siniz. Telefonlarınız teknoloji laboratuvarlarımızda özel araçlarımızla gerçekleştirilmektedir. Orijinal olmayan ürünler kullanan, yan sanayi parçalar ile telefon'unuza müdahale eden teknik servislerden uzak durmalısınız.
 • Firmamız iphone 6 ekran cam değişimi hizmetini bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Hem orijinal tamir ve değişim hizmetini, hem de uygun fiyatları firmamızda bulmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.
 • Iphone telefon kullanan müşterilerimize sunduğumuz hizmet için kayıt sistemi kullanır, ileride meydana gelebi'lecek sorunlarda hızlı çözümler üretiriz. Firmamızdaki kaydınız sayesinde telefon'unuza yapılmış işlemlerin bilgisine ulaşır size hızlı bir şekilde hizmet sunarız.
 • Yaptığımız tamir ve değişim işlemleri 6 ay boyunca garantili olacaktır. Profesyonel bir hizmet almanın mutluluğunu yaşamak için firmamızı tercih edin.

iphone 6 Cam Degisimi

Orijinal donanımı ile yeniden kullanabileceğiniz iphone 6 teknik ekib'imizde son derece titiz ve profesyonel bir çalışma sonrası iphone 6 ön cam değişimi imkanı tanımaktadır. İhtiyacınız halinde bağlantı adresimiz üzerinden iletişime geçerek problem'lerinizi stabil bir biçimde ortadan kaldıracağınız hizmet'lerimizde iphone 6 ön cam değişimi ihtiyaçlarınız güvenle ve itina ile kısa sürede karşılanacaktır.

Ücretsiz kargo ile göndereceğiniz cep telefon'unuzda yapılacak teknik inceleme sonrası alacağınız hizmet ve hizmetin ücreti hakkında bilgi alabilir'siniz. Orijinal parçası ile değişim imkanında tercihinize göre yaptıracağınız veya yaptır'mayacağınız cep telefon'unuz için yapılacak teknik incele'meden hiçbir ücret talep edilme'yecektir.

Şeffaflık esaslı hizmetler'imizde vermiş olduğumuz bilgiler sonrası vereceğiniz onaya istinaden iphone 6 ön cam değişimi yapılacak ve kısa sürede adresinize teslimi sağlanacaktır.

iphone 6 ekran cam değişimi

iphone camında meydana gelen her türlü arızaların gideril'mesi adına gerekli tüm işlemler yapılmaktadır.

iPhone 6 Ekran Değişimi , iPhone 6 Ekran tamiri , iphone 6 ekranım kırıldı, en ucuz iphone 6 ekran fiyatı, iphone 6 camı çatladı, iphone 6 dokunmatik ekran değişimi, iphone 6 ekran fiyatı, iphone 6 ekran servisi, iphone 6 ekranı çatladı, iphone 6 ekranı kırıldı, iphone 6 tamir servisi, kadıköyde iphone 6 ekran değişimi, orjinal iphone 6 ekran değişimi, Pendik iphone 6 cam değişimi,
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi
 • Cep Hastanesi
5

Özet

İphone 6 telefon modelleri Apple firmasının kullanıcılarına sunduğu en gelişmiş model'lerinden biri olarak yaygın olarak kullanılmakta. Grafik özellik'lerinin yanında zarif tasarım özellikleri ile iddialı bir çıkış yakalayan iphone 6 modeli ülkemizde yoğun bir şekilde ilgi görmeye devam ediyor. Büyük beklenti'lerle satın aldığımız iphone 6 cihazlarımıza ödediğimiz paranın karşılığını alabilmek, her türlü arıza ve sorunlarda uygun fiyatlı bir çözüm bulabilmek oldukça önemli.

Sending
User Rating 0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)
Yayımlanma Tarihi :

154 Yorum

 • Ökkeş SEÇİLMİŞ

  S.a
  iPhone 6 mın ekranı kırıldı size gönderip değişimini yaptırmayı düşünüyorum. Acaba ekran değişimi gerçekleşirken bataryayı da değiştirebilir misiniz ve ikisinin fiyatı ne kadar olur şimdiden sağolun teşekkürler

 • oktay kavas

  merhabalar.. iphone 6 telefonumun camında çatlak var normalde kullanabiliyorum ama bazen dokunmatikte sıkıntı oluyor basmıyor veya kendi kendine basıyor gibi. bir de beyaz bi nokta oluştu ölü piksel gibi. tamiri var mı varsa ne kadarı bulur acaba.. bu arada kasada da serviste az bi eğrilik olduğu söylendi ama ekran değişimine engel teşkil eder mi?

  • Teknisyen

   Merhaba; Komple ekran değişimi 220₺ kasa yamuk olduğu için ekran oturmaz kasa değişimi 400₺ dir.

 • oktay kavas

  merhabalar.. iphone 6 telefonumun camında çatlak var normalde kullanabiliyorum ama bazen dokunmatikte sıkıntı oluyor basmıyor veya kendi kendine basıyor gibi. bir de beyaz bi nokta oluştu ölü piksel gibi. tamiri var mı varsa ne kadarı bulur acaba..

  • Teknisyen

   Merhaba; Dokunmatikte sıkıntı olduğu için ekran değişimi 220₺ dir.

 • Oğuz karaslan

  Merabalar telefonumda hiçbirşey yokken bianda mesaj yazarken ( yghvb) harfleri basmamaya başladı. Ve bazen ekran kararıyor kullanırken veya kırpıyor siyah bişekilde tuş kilidini açıp kapıyorum ekran kararması düzeliyor. Sorun ne olabilir ? I phone 6 ücreti ne tutar ?

  • Teknisyen

   Merhaba, Ekran değişimi ücreti 220₺ dir.

 • Doguhan Saricam

  İphone 6 plus sadece on cam degisimi ucreti ne kadar?

  • Teknisyen

   Merhaba; Görüntüde ve dokunmatikte herhangi bir problem yok ise 149 ₺ cam değişimi.

 • Sema saraç

  Merhaba benim cam kırıldı ekranda çizgiler var bide tuş un üst tarafında siyahlık var dokunmatik çalışıyor tuş cam kırıklarından basamıyor hasarı ne kadar olır

  • cephastanesi

   Merhaba; Cihazınızın komple ekran değişimi olması gerek 220 TL ücret çıkar.

 • Mehmet

  İyi günler iphone 6 telefonumun ön camı kırıldı ekranı değiştirdim orjinal ekranı bende kaldı telefonsuz sadece ekranı göndersem ön cam değişimi yapılırmı

  • cephastanesi

   Tabi bizim test cihazlarımız mevcut.Sadece ekranı gönderebilirsiniz..

 • BERAT

  merhaba cihazımın ekranı orjinal değil daha önce değişmiş, bugün cihazın ekranı çatladı ama kullanıma engel teşkil etmiyor sadece dış camı çatladı. cam değişimi yapılabilir mi ekranı orjinal olmayan cihaza? fiyat ne tutar?

  • Teknisyen

   Merhaba; ekranı orjinal olmayan cihazların cam değişimi olmuyor malesef.

 • Ebubekir güzel

  Merhabalar iPhone 6 ekranımda kırılma ve darbe almadı ama ekranımda bazen kullanırken ekranda sarsıntı gidip gelmeler oluyor

  • Teknisyen

   Merhaba; Ebubekir bey cihazınızın görüntüde problem olduğu için komple ekran değişimi olması gerekiyor.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Feride bozoğlu

  Merhabalar beni ipohone 6 yere düşüp camı çatladı ve suya düştü bir sorum yok kullanıyorum ama arada kulaklık moduna giriyor ve ses gelmiyor

  • Teknisyen

   Merhaba ; Feride hanım malesef sıvı temaslı cihazlara bakmıyoruz.Teşekkürler

 • Emre turan

  Telefonumun ekranında ufak bi çatlak vardı değişmesi için normal bi telefoncuya götürdüm fakat cam değişimi yaparken iç ekranın çatladığını söyledi sizce bu normal bişey mi ? Sık rastlanan bi durum mu?

  • Teknisyen

   Merhabalar;Firmamızda 5 farklı makineden geçtikten sonra işlem tamamlandığı için bu tür sorunlar yaşamazsınız.Sık rastlanan bir durum değildir.Şuan da ekranda görüntü olmadığı için 220₺ komple ekran değişimi gereklidir. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Müjgan Aksoylu

  İphone 6Plus telefonumun ekranında ufak bir kırık mevcut ve dokunmatiği çalışmıyor. Ücretlendirme bilgisi alabilir miyim rica etsem?

  • Teknisyen

   Merhabalar;Komple ekran değişmesi gerekmekte 280₺ ücreti vardır. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Uğur Yigit

  Merhaba iPhone 6 kullanıyorum lcd ekran kendı kendıne tıtrıyor mesaj yazamıyorum harfler saçma sapan kendi kendıne çıkıyor başka uygulamaya gırıyor. Parmak okuyucu sıkıntız çalışıyor. On-of tuşu bıraz ıcerı kaçmış bu ikisinin fıyatı ne olur birde kredi kartı geçerlimi

  • Teknisyen

   Merhabalar;Komple ekran değişimi 220₺ dir ON-OFF tuşu ise 120₺ dir.Evet Tek çekim yapıyoruz. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Salih avcu

  İyi gunler iphone 6 nin home tusu calismiyor touch id ozelligi olan butonunuz mevcutmu fiyat nedir birde bir arkadasim yan sanayi yada touch id si olmayan telefonlari iphonun guvenlk gerekcesi ile kapattigi telefonun kullanilamadigi dogrumu

  • Teknisyen

   Merhabalar;Malesef biz orta tuşu değiştirdiğimizde touch id çalışmaz. Hayır telefonunuz kapanmaz. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Mehmet Özbay

  iPhone 6 ekran camı kırılmış ama kulanıma engel değildir fiyatı Melahat

  • Teknisyen

   Merhabalar;Ekranda görüntü var dokunmatiktede sıkıntı yok ise ve üzerindeki orjinal ekran ise 119 ₺ ye cam değişimi yapıyoruz. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • duygu anıl

  benm iphone 6ım var fakat hem camı kırık hemde ekranda görüntü yok ben hem değişim fiyatı öğrenmek hemde yerinizi öğenmek istiyorum şimdiden teşekkür ederim iyi günler

  • Teknisyen

   Merhabalar;Ekranın komple değişim ücreti 220 ₺ dir. İstanbul/Pendik deyiz. Açık adresimize Bize ulaşın kısmından bakabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • mesut üzümcü

  merhaba yurt dışından gelme iphone 6 cihazımn var.kendi kendine bazen bir yerlere giriyor büyüteç çıkıyor ekranda .dokunmatik kendiliğinden çalışıyor bazen .fiyat nedir

  • Teknisyen

   Merhabalar; Cihazınızın dokunmatiğinde problem olduğundan dolayı komple ekran değişimi olması gerek.Güncel fiyatı 220 TL dir.

 • ahmet ukup

  apple 6 ekran degişimi tek orjinal oldugunu nasıl anlarız orjinalmi
  telefonu sonuçta size yolluyoz nasıl güvenebilliriz

  • Teknisyen

   Cihazın görüntü kalitesi ekranın canlılığı ve dokunmatik hassasiyetinden anlayabilirsiniz.

 • Hüseyin Yılmaz

  Merhabalar. Iphone 6 kullanıyorum. 2 sene önce ekranı kırdım. Apple servisine göndermek yerine tamircide değiştirdim. Fakat ekranlar orjinal olmadığı için daha sonra iki kere daha ekran değiştirmek zorunda kaldım. Şu anda telefonumun ekranı kendi kendine bazı bölgelere dokunuyor ve kullanımı zorlaştırıyor. Ekranı tamamen değiştirmeniz mi gerekiyor? Sadece küçük bir noktada sıkıntı yaşanıyor. Ayrıca maliyeti ne kadardır?

  • Teknisyen

   Merhabalar; Cihazınızın dokunmatik kısmındda problem varsa komple ekran değişimi olması gerekir.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Egemen Çatır

  Merhaba Ön ekranın camı kırıldı fakat arka ekranda çok küçük boyutta bir sarımsı leke var . Sadece beyaz ekranda gözüküyor . Lcd de hasar var mıdır komple ekran değişimi mi yapılması gerekiyor .

  • Teknisyen

   Merhaba; İç ekranınızda hasar olabilir.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • doga kayili

  merhabalar iphone 6 gold var benim yere dusme sonucu lcd ekranim kirildi onun ustune bir kez daha dustu ekran tamamen gitti artik goruntulenemiyo

  • Teknisyen

   Merhabalar; Cihazınızda görüntü olmadığı için komple ekranınız değişmesi gerekiyor.Detay için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Muhammet cihat

  Merhabalar benim iphone 6 tlfnum darbe sonucu ikiye ayrildi cami sapasaglam cizik dahi yok kasasi egilmis vaziyette ikiye ayrilmasi haliyle ekranla kasa arasindaki kablolar kopuk bunun fiyati thmini nedir tskler.

  • Teknisyen

   Merhaba; Cizhanızda görüntü varmı?

   • Muhammet cihat

    Ekranla kasa birbirinden ayri vaziyette ekranda cizik dahi yok lcd de disardan bakildiginda sikinti gozukmuyor. Kasa egilmis ekranda goruntu olup olmadigini bilmiyorum cunku acmadim nasil olacaginida bilmiyorum.

 • İlknur erkoc

  Merhaba telefonum ıphone 6 ön alt sağ kısmında bır kırılma var bursada ikamet ediyorum bu konuda nasıl bır destek alabılırım fiyat ne olucaktır.

  • Teknisyen

   Merhabalar; İlknur hanım, iphone 6 cihazınızda görüntü var ve dokunmatik normal bi şekilde çalışıyorsa ön cam değişimi 119 TL dir.Yurtiçi kargo ile anlaşmamız mevcuttur ücretsiz şekilde gönderebilirsiniz.

 • Furkan özdemir

  İphone 6 kasası varmı nekadar

  • Teknisyen

   Merhabalar; 400₺ ücreti vardır.Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Samet

  Degistirdiginiz cam ile garantiye gonderdigim telefon icin apple servisi sorun cikar mi?

  • Teknisyen

   Merhabalar; Biz cam değiştirdiğimizde telefonunuzun garantisi var ise iptal olur.Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Onur İpekar

  Merhabalar, &s telefonumun ekranında ufak çaplı bir alan bir ton daha koyu görünüyor (gölgelenme sorunu bulunmakta) applen kendi servisinde bakıldığında orjinal ekran olmadığı için bu sorunu yaşadığımı belirttiler. Bu sorunun çözümü için ekranın mı değişmesi gerekmektedir ve şayet ekram değişimi yapıldığında ilerde benzer bir sorunla karşılaşmam değil mi?

  • Teknisyen

   Merhabalar; 220 ₺ ye ekran değişimi yeterli olur. Takılan ekranlarımız orjinal Apple ekranı olacağı için problem yaşamazsınız. Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • Oğuz Yıldırım

  Cumartesi günleri ofisinizde hizmet veriyomusunuz ?

  • Teknisyen

   Pazar hariç sabah 09:00 – 21:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.

 • Oğuz Yıldırım

  Merhaba iphone 6 telefonum yaklaşık 1.5-2 metreden düştü ekran tuzla buz oldu ancak dokunmatikte yada renk durumlarında hiçbir problem yok çatlak çizgilerinin üstüne basınca bile çalışıyor sadece cam değişimi için ne kadar ücret taleb ediyorsunuz

  • Teknisyen

   Merhabalar; iPhone 6 ön cam değişimi güncel fiyatı 119 TL dir.Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • suliman surosh

  Merhaba

  benim telefonumun dokunmatığı bazan çalışyor bazan de hiç çalişmiyor ekranda bi sorun yoktur.telefonum iphon 6 plus.
  bunu service fiyatı ne kader?

  • Teknisyen

   Merhaba; Dokunmatiğiniz çalışmıyorsa komple ekran değişimi olması gerekir.Detaylı bilgi için 0216 596 0532 arayabilirsiniz.

 • admin

  Merhabalar, iPhone 6 camım kırıldı, değiştirmek istiyorum. Siz apple dan neredeyse 3 kat ucuza yapıyorsunuz. Kullandığınız ürün orjinal midir?

  • Teknisyen

   Merhabalar; Biz kırık olan cam ile sağlam olan ekranı ayırıp sadece ön camı değiştirdiğimiz için maliyet düşük oluyor bu doğal olarak fiyatlarımıza yansıyot.Kullandığımız ürünler orjinal olup kırılma ve sıvı temas hariç 6 ay garantilidir.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Sending