Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Ses Açma Kapama Tuşum Bozuldu

iPhone Ses Açma Kapama Tuşum Bozuldu

Iphone Ses Açma Kapama Tuşum Bozuldu

iPhone Ses Açma Kapama Tuşum Bozuldu, iPhone cep telefonlarında en yaygın sorunlardan biri, sesin sağ tarafta açılmasını, kapatılmasını veya tamamen kapatılmasını sağlayan tuşların bozulmasıdır. Bazen, ses seviyesi yukarı düğmesi artık basılmaz veya basılması zordur ve bazen sessiz düğme kaybolabilir. Tabii ki, bu durumun bir çözümü var.

Yukarıdaki sorunlardan herhangi biriyle karşı karşıya iseniz, şu anda doğru yerdesiniz. Cep Hastanesi tecrübeli ve deneyimli teknisyenleri tarafından ses açma kapama değişimi sadece 30 dakika içinde gerçekleştirilir. Teknik servisimize ulaşamıyorsanız, sevkıyat 3 (üç) iş günü içinde değiştirilecektir.

iPhone Ses Açma Kapama Tuşum Bozuldu

IPhone cep telefonlarıyla ilgili en yaygın sorunlardan biri, sesin tamamen açılmasına, kapatılmasına veya kapatılmasına izin veren sağdaki tuşların bozulmasıdır. Bazen sessiz tuşu artık basmaz veya çok sert basılır ve bazen sessiz tuşu işlevini kaybedebilir. Elbette bu durumda bir çözüm var. Yukarıdaki sorunlardan herhangi biriyle karşı karşıya iseniz, şimdi doğru adrestesiniz. Cep Hastanesi uzmanı ve tecrübeli teknisyenler sadece 30 dakika içinde açma / kapama düğmesi değişikliği gerçekleştirin. Teknik servisimize gelemiyorsanız, değişiklik 3 (üç) iş günü içinde yapılır.

İlginizi Çekebilir: iPhone Açma Kapama Tuşu Bozuldu

&Quot;≪Yoastmark

Ses anahtarı anahtarının kullanıldığı gerçeği, cep telefonu modeline bağlı olarak değişebilir. Fiyat listesi aşağıdaki tuşların modellerine göre paylaşılır. iPhone Ses Açma Kapama Tuşum BozulduMaliyetin telefon modelinize aşağıdaki tabloda ne kadar dayandığını öğrenebilirsiniz.

Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Nasıl Yapılır

Tuş Kapatma düğmesi, tecrübeli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik önlemleri ile kontrol edilir. Değişiklikten sonra;

&Quot;≪Yoastmark

  1. Telefonunuzdaki bilgileriniz silinmez.
  2. Ses açma / kapama ve sessiz susturma düğmesi, işlemin ilk gününe döner.
  3. Değişim işlemi yapıldıktan sonra cihazınızı mümkün olduğunca çok kez test etme hakkına sahipsiniz.
  4. Kullanılan ürün kesinlikle orijinaldir.
  5. İnceleme aşamalarında herhangi bir tereddüt varsa, ücretiniz iade edilecektir.
  6. Bir onay verirseniz, cihazınız 3 aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilecektir. Garanti kartınız sayesinde, yan anahtarlarla en ufak bir sorun bile anında çözülebilir.