iPhone Ses Açma Kapama Tuşum Bozuldu
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 698 Görüntülenme

iPhone Ses Açma Kapama Tuşum Bozuldu

iPhone Ses Açma Kapama Tuşum Bozuldu, iPhone cep telefonlarında en yaygın sorunlardan biri, sesin sağ tarafta açılmasını, kapatılmasını veya tamamen kapatılmasını sağlayan tuşların bozulmasıdır. Bazen, ses seviyesi yukarı düğmesi artık basılmaz veya basılması zordur ve bazen sessiz düğme kaybolabilir. Tabii ki, bu durumun bir çözümü var.

Yukarıdaki sorunlardan herhangi biriyle karşı karşıya iseniz, şu anda doğru yerdesiniz. Cep Hastanesi tecrübeli ve deneyimli teknisyenleri tarafından ses açma kapama değişimi sadece 30 dakika içinde gerçekleştirilir. Teknik servisimize ulaşamıyorsanız, sevkıyat 3 (üç) iş günü içinde değiştirilecektir.


Ses Açma / Kapama Tuşu Değişimi Fiyatı

iPhone Ses Açma Kapama Tuşum Bozuldu
iPhone Ses Açma Kapama Tuşum Bozuldu

Ses anahtarı anahtarının kullanıldığı gerçeği, cep telefonu modeline bağlı olarak değişebilir. Fiyat listesi aşağıdaki tuşların modellerine göre paylaşılır. iPhone Ses Açma Kapama Tuşum BozulduMaliyetin telefon modelinize aşağıdaki tabloda ne kadar dayandığını öğrenebilirsiniz.

[table id=303 /]

 

Ayrıca Bkz. “iPhone Ekran Cam Değişimi İçin Tıklayınız.”


Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi Nasıl Yapılır

Tuş Kapatma düğmesi, tecrübeli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik önlemleri ile kontrol edilir. Değişiklikten sonra;

iPhone Ses Açma Kapama Tuşum Bozuldu
iPhone Ses Açma Kapama Tuşum Bozuldu
 1. Telefonunuzdaki bilgileriniz silinmez.
 2. Ses açma / kapama ve sessiz susturma düğmesi, işlemin ilk gününe döner.
 3. Değişim işlemi yapıldıktan sonra cihazınızı mümkün olduğunca çok kez test etme hakkına sahipsiniz.
 4. Kullanılan ürün kesinlikle orijinaldir.
 5. İnceleme aşamalarında herhangi bir tereddüt varsa, ücretiniz iade edilecektir.
 6. Bir onay verirseniz, cihazınız 6 aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilecektir. Garanti kartınız sayesinde, yan anahtarlarla en ufak bir sorun bile anında çözülebilir.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iPhone Ses Açma Kapama Tuşum Bozuldu , iphone cam ekran değişimi, iphone 7 cam ekran değişimi, iphone 6 cam ekran değişimi, iphone ekran cam değişimi izmir, iphone ekran camı değişimi izmir , iphone telefon tamiri istanbul, iphone telefon tamiri kaç gün sürer, iphone telefon tamiri ankara, iphone telefon tamiri antalya, iphone telefon tamiri kadıköy, iphone telefon tamir takip, iphone telefon tamir sorgulama, iphone telefon tamir etme oyunu, iphone telefon tamir seti, iphone telefon cam tamiri, suya düşen iphone telefon tamir edilirmi,ü iphone cep telefonu ekran tamiri, iphone telefon tamir fiyatları, ıphone telefon tamiri


1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir