Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Ses Değişimi

iPhone Ses Değişimi

Iphone Ses Değişimiiphone Ses Değişimi

iPhone Ses Değişimi, Kulaklık hoparlörü cihazın açık olan bölümlerinden birisidir. Bu nedenle toza ve sıvıya maruz kalabilir.  En çok aldığımız şikayet sıvı temasıdır. Eliniz ıslakken veya yağmurlu havada kullandığınızda direk sıvı teması görecektir.İlk başta cızırtı yapabilir, şansınız var ise düzelir.

[toc]

Tozlu ortamlarda çalışan müşterilerimizin telefonlarında çok karşılaşmaktayız. Örneğin; sanayi ortamında çalışan birinin iPhone’u demir tozuna maruz kalır, iç kulaklıkta bulunan mıknatıslar bu tozları çeker ve cızırtıya neden olur.

iPhone Ses Değişimi

Sorunları önlemek için aygıtı temiz kullanmalısınız. İç kulaklığı hava spreyi ile dolu tozla püskürtmeyi deneyin. Asla aşikar nesneler yerleştirmeye çalışmayın. Kullanmadığınız bir diş fırçasıyla fırçalayarak bir çözüm üretebilirsiniz.

iphone’lar, dahili kulaklık hoparlörünü ekrana takarak monte edilir. Ekran ve parça arasında plastik bir ızgaradır. Bu plastik parça toz iç Kulaklık Hoparlör ve böylece. nesnelerin kaçmasını engeller. Bu kısım işlemler sırasında değiştirilmelidir. Bunlar hizmet operasyonlarımızda halledilir.

Iphone 6 Hoparlor Degisimi 1

İç kulaklık hoparlörü değişim fiyatları

Phone 8. 8 Plus, X, 7, 7 Plus, 6s, 6s Plus, 6g, 6Plus, 5s, 5g, 5c, 4s, 4g modelleri için iç kulaklık hoparlörü değişimi yapıyoruz. Modellere göre kulaklık değişim fiyatları için iPhone Tamir Fiyatları sayfasına bakabilirsiniz. Açılan sayfadan model seçerek tamir fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Eğer kulaklık hoparlörü sorunu yaşıyorsanız tamiri ve değişimini yapıyoruz. Servisimize gelerek veya kargo ile işlem yapılmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone hoparlörü nasıl değiştirilir

İPhone hoparlör yerine uzmanlar tarafından yapılması gereken bir süreçtir. Ama yeniden de bunu yapmak istiyorsanız, detaylı rehberleri bulabilirsiniz www.cephastanesi.org ayrıca video içeriğini de bulabilirsiniz.

iPhone Tamiri Hakkında

İlginizi Çekebilir: 2000 TL Ve Altı Alabileceğiniz Telefonlar

iPhone Hoparlörü / Ahizesi Nasıl Temizlenir?

IPhone hoparlör temizliğini, uzmanlar iPhone’u tamamen sökerek yaparlar. Ama yetkili olmayan kişiler cihazın içini açarsa, cihaz garanti kapsamından çıkar. Hem de hoparlör sökmek o kadar da kolay bir iş değildir.

Aşırıya kaçmamak kaydıyla hoparlörü şu şekilde temizleyebilirsiniz:

1- Aşırı olmayan bir basınçlı hava ile temizlik yapılabilir. Bu işlemde çok dikkatli olmak gerekmektedir. Hava basıncı ile telefonunuzu tamamen bozabilirsiniz.

2- Diş fırçası ile de hassas bir şekilde temizlenebilir.

3- İzolebant da iyi iş görüyor. Deliğe girecek şekilde ters olarak yuvarlayıp, deliğe soktuğunuzda, tüm tozları çekiyor.

Dikkat: Bu işlemleri yaparken dikkatli olunuz. Tamamen hoparlörü bozabilirsiniz.

iPhone Kulaklık Girişi Nasıl Temizlenir?

IPhone kulaklık jakının tozlanması, kulaklıklar bağlandığında çalışmayı durdurmasına neden olabilir. Bu sebeple, kimi zaman kulaklık jakını temizlemek gerekebilir. Bunun için;

1-kulaklık jakı takılabilir yada çıkarılabilir. Jakı uzun süre takılı değil ise, kulaklık jakı tozlu hale gelebilir.

2-kulaklık jakı bant haddeleme tarafından temizlenebilir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone ses entegresi değişimi fiyat , iphone ses entegresi değişimi , iphone ses tuşu değişimi , iphone ses kartı değişimi , iphone ses entegre değişimi , iphone ses entegre değişimi fiyatı , iphone zil sesi değişimi , iphone 7 ses entegresi değişimi , iphone 7 ses entegresi değişimi ankara , iphone 7 plus ses entegresi değişimi ankara , iphone ses açma kapama tuşu değişimi , iphone batarya değişimi sonrası ses gelmiyor

iPhone hoparlörü bozuldu. Garanti kapsamında değiştirilir mi?

Bu soru sık sık geliyor. Garanti şartlarından biri, kullanıcı hatası olmamasıdır. Örneğin, iphone’unuz düştü. Hoparlör bozuk. Garanti kapsamında çalışmazlar. Çünkü kullanıcı hatası olarak değerlendirilir.

Bir kullanıcı hatası olmadıkça iPhone hoparlörü garanti kapsamında onarılacak yada değiştirilecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.