iPhone ses entegresi değişimi
/ Yazan:Teknisyen / iPhone / 0 Yorum

iPhone Ses Entegresi Değişimi

Dünya genelinde pek çok insan telefon için iPhone markasını tercih ediyor. Gerek işletim sistemi gerekse de diğer parçalar ve entegre sistemler konusunda iPhone markasının çok ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Sağlıklı ve güvenilir iletişim konusunda devamlılık istiyorsanız ihtiyaç duyduğunuz zaman iPhone ses entegresi değişimi işlemini uzmanlar tarafından değerlendirmelisiniz. Özellikle işi tamamen profesyonel tamirat olan bir servis iPhone ses entegresi değişimi konusunda size gereken desteği verecektir. Burada kullanacağınız parçanın, fiyatları kadar yapılan işlemin de çok büyük önem taşıdığını söyleyebiliriz.

Ana sayfa » Haberler » iPhone » iPhone Ses Entegresi Değişimi

Son derece popüler bir seçenek haline gelen tamirat konusunda uzmanlar gün geçtikçe kendini aşmaya devam ediyor. iPhone ses entegresi değişimi dediğimizde bu konuda gerçekten karşınıza çıkacak önemli uzmanlar var. Gerekli entegrasyonu sağlayacak ve değişim ve birlikte sistemi sağlıklı hale getirecek uzmanlar size bu konuda yardımcı olabilir. Son derece özel ve parçalara kendine has yapıya sahip olan iPhone marka telefonlarda bu işlem pratik bir şekilde gerçekleşiyor. Gerekli değişim için öncelikle olarak sağlıklı parçanın bulunması ve uzman bir ekibin iş başında olması çok büyük önem taşımaktadır. Makul ve avantajlı bir hizmet sonucunda gereken parçanın değişmesi ve entegresi mümkün olmaktadır.


iPhone 5 Ses Entegresi Fiyatı

Bugün piyasada ürün ve hizmet fiyatları çok makul rakamlarla karşımıza çıkıyor. Özellikle iPhone marka telefonların parça fiyatları son derece hareketli bir pazarın malzemesi olmaya devam etmektedir. iPhone ses entegresi değişimi için gerekli parçaları öncelikli olarak uzmanların belirlemesi gerekiyor. Bu konuda siz öncelikli olarak yapacağınız masrafı ve telefonun kalitesini düşünmelisiniz. Uzman teknik servis becerisi ile birlikte bu kaliteli telefon modelleri eskisi gibi sapasağlam hale geliyor. Makul fiyatlarla birlikte gereken değişim ve fırsatlarla beraber telefonu çok verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Burada gereken şeyi iPhone ses entegresi değişimi ise kesinlikle bu işi uzmanlara bırakmak gerekiyor tamirat ve bakım onarım konusunda uzmanlaşmış olan güvenilir adresler hem makul fiyatları hem de avantajlı bir tamirat konusunda size yardımcı olmak durumundadır. Hemen her yıl yeni bir telefon modeli ile piyasayı sallamaya devam eden Apple markası iPhone ile her zaman hedeflediği amaca ulaşmaya devam ediyor. Birbirinden farklı çok sayıda modeli bulunan bu telefon markası, parçaları ve tamirat konusundaki avantajları ile birlikte uzun süre kullanıma olanak sağlıyor. Gerekli entegrasyon ve parça değişimi konusunda çok sayıda uzman adres, size bu konuda yardımcı olmaya hazırdır.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺

iPhone Karşı Tarafın Sesi Bozuk Geliyor Tamiri


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


iPhone Ses Entegresi Değişimi Hakkında ?

1- Günümüzde özellikle mikrofon ve ses entegresi konusunda akıllı telefonların çok önemli bir altyapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

2- Hem kaliteli parça hem de kullanım konusundaki avantajlarla birlikte telefonunuzun niteliğini koruması için arıza olduğu zaman bir uzman tarafından yardım almak çok önemli. Bu konuda iPhone ses entegresi değişimi tamamen profesyonellerin üstleneceği bir görev haline gelmiştir. Telefonun verimli olması ve sağlıklı bir şekilde kullanılması için parçanın değişmesi kadar değiştiren kişinin uzman olması da burada çok büyük önem taşıyor.

3- Sağlıklı ve güvenli servis avantajları ile birlikte gerekli değişim işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor.

4- Bazı parçalar telefonundan üzerinde gerçekten çok önemli bir etkiye sahip. Özellikle ses entegresi gibi çok gerekli olan bir parçanın değişim esnasında uzmanlarla birlikte değerlendirilmesi çok önemli. Sorunları çözme noktasında iPhone markasının internet üzerinde pek çok çözümü ettiği bilinmektedir. Özellikleri uzman ve teknik bakım servisi ile birlikte ihtiyaçları karşılayan bir sistem sürekli olarak size yardımcı olmaya devam ediyor.

5- Pek çok parçanın değişimi ve sağlıklı kullanımı için bu bilgilerden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Buradan iPhone Ekran Değişimini İzleyebilirsiniz


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

iPhone Ses Entegresi Değişimi
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir