Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone Ses Entegresi Değişimi

iPhone Ses Entegresi Değişimi

Iphone Ses Entegresi Degisimi Fiyatlari

iPhone Ses Entegresi Değişimi  ses sorunları genellikle ana karta bağlı entegre hatalarına bağlıdır. Genellikle iPhone 7 ve 7 Plus modelleri kronik bir arıza haline geldi ve mikrofon veya yazılım dışında farklı bir onarım ihtiyacına neden oldu. Bu arızayı servisimizde %100 onarım oranı ile onarıyoruz.

Sağlıklı ve güvenilir iletişim konusunda devamlılık istiyorsanız ihtiyaç duyduğunuz zaman iPhone ses entegresi değişimi işlemini Cep Hastanesi uzmanlarıyla değerlendirmelisiniz. Özellikle işi tamamen profesyonel tamirat olan bir servis olan Cep Hastanesi  konusunda size gereken desteği verecektir. Burada kullanacağınız parçanın, fiyatları kadar yapılan işlemin de çok büyük önem taşıdığını söyleyebiliriz.

Son derece popüler bir seçenek haline gelen tamirat konusunda uzmanlar gün geçtikçe kendini aşmaya devam ediyor. iPhone ses entegresi değişimi dediğimizde bu konuda ilk akla gelen Cep Hastanesi teknik servisimizdir.

iPhone ses entegresi değişimi fiyat listesi

Bugün piyasada ürün ve hizmet fiyatları çok makul rakamlarla karşımıza çıkıyor. Özellikle iPhone marka telefonların parça fiyatları son derece hareketli bir pazarın malzemesi olmaya devam etmektedir.

iPhone ses entegresi sorunu için gerekli parçaları öncelikli olarak uzmanların belirlemesi gerekiyor. Bu konuda siz öncelikli olarak yapacağınız masrafı ve telefonun kalitesini düşünmelisiniz. Uzman teknik servis becerisi ile birlikte bu kaliteli telefon modelleri eskisi gibi sapasağlam hale geliyor. Makul fiyatlarla birlikte gereken değişim ve fırsatlarla beraber telefonu çok verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

MODELFİYAT
iPhone 7 Ses Entegresi Değişim Fiyatı849 TL
iPhone 7 Plus Ses Entegresi Değişim Fiyatı999 TL

Burada gereken şeyi iPhone ses entegresi değişimi ise kesinlikle bu işi uzmanlara bırakmak gerekiyor tamirat ve bakım onarım konusunda uzmanlaşmış olan güvenilir adresler hem makul fiyatları hem de avantajlı bir tamirat konusunda size yardımcı olmak durumundadır. Hemen her yıl yeni bir telefon modeli ile piyasayı sallamaya devam eden Apple markası iPhone ile her zaman hedeflediği amaca ulaşmaya devam ediyor. Birbirinden farklı çok sayıda modeli bulunan bu telefon markası, parçaları ve tamirat konusundaki avantajları ile birlikte uzun süre kullanıma olanak sağlıyor.

iPhone ses entegresi neden bozulur ?

iPhone ses entegrelerinin bozulmalarının en büyük sebebi kronik olmasıdır. Diğer bir sebebi ise cihazınızı çok sık kullanıyorsanız, şarja taktığınızda cihazınızla uğraşıyorsanız, telefonunuzun ısınmasına sebep olursunuz ve cihazınızın ses entegresi sorununun meydana gelmesine sebep olursunuz. Peki Ses entegresi sorununun belirtileri nelerdir ?

iPhone ses entegresi sorununun belirtileri nelerdir ?

Iphone Ses Entegresi

iPhone telefonunun veya face Time veya WhatsApp çağrılarının ses netliğinde bir sorun varsa veya ses geliyor ve gitmiyorsa, bu konu hakkında aşağıda bahsettik.

Genel olarak iPhone ses entegre sorunuyla ilgili en yaygın sorunlar arasında:

 • Aradığınız kişiler sizi duyamazsa,
 • Sesiniz karşı tarafa net gitmiyorsa veya kesintili gidiyorsa,
 • Kaydettiğiniz sesi oynattığınızda, ses net değil veya kesilmiş veya hiç ses çıkarmıyor,
 • Siri uygulaması söylediklerinizi tam olarak duymuyor veya belirli bir parçayı duyuyorsa,
 • Telefon görüşmelerinde ses eksikliği
 • Ses boğuk, dalgalı ve belirsiz
 • Video kayıtlarından ses almıyor
 • Mikrofondan ses iletememe

Gibi sorunlar, telefonun ses entegre hatalardan kaynaklanabilir.

İlginizi Çekebilir: Pendik Cep Telefonu Tamiri

iPhone ses entegresi sorunu çözümü

iPhone ses entegresi arızası nasıl yapılır diye merak ediyorsanız bizimle irtibata geçmelisiniz. Ses entegresi iPhone 7 ve 7 Plus da daha çok görülen kronik bir sorundur. Cihazınız hala garanti kapsamındaysa, Apple tarafından ücretsiz cihaz değişimi yapılabilir. Bununla birlikte, cihazınızın garantisi yoksa, sorunu çözmek için uzman bir servise başvurmanız ve cihazınızı kendiniz tamir etmeye çalışmamanız yararlı olacaktır. Çünkü evde uygulayacağınız yöntemler cihazınızda farklı sorunlara neden olabilir. Aşağıdaki görmüş olduğunuz video Cep Hastanesi teknik servis ekibimiz tarafından çekilmiş ve tamir edilmiştir.

&Quot;≪Yoastmark

Bu makale için google da en çok aranan kelimeler; iphone ses entegresi sorunu, iphone ses entegresi fiyat, iphone ses entegresi neden bozulur, iphone 7 ses entegresi, iphone 7 Plus ses entegresi, iphone 8 Plus ses entegresi, iphone 7 ses entegresi fiyatı, iphone 5 ses entegresi, iphone 7 ses entegresi değişimi, iphone 7 Plus ses entegresi değişimi, iphone de ses gitmiyor, iphone ses entegresi arızası