Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone Ses Entegresi Değişimi

iPhone Ses Entegresi Değişimi

Popüler Aramalar: iPhone 8 Arka Cam Kapak DeğişimiiPhone 11 Ekran Değişimi

Iphone Ses Entegresi Degisimi Fiyatlari

iPhone Ses Entegresi Değişimi, iPhone ses sorunları genellikle mikrofona veya ilgili donanım bileşenlerine veya yazılım hatalarına bağlıdır. Genellikle iPhone 7 ve 7 Plus modelleri kronik bir arıza haline geldi ve mikrofon veya yazılım dışında farklı bir onarım ihtiyacına neden oldu. Bu arızayı servisimizde %99 onarım oranı ile onarıyoruz.

Sağlıklı ve güvenilir iletişim konusunda devamlılık istiyorsanız ihtiyaç duyduğunuz zaman iPhone ses entegresi değişimi işlemini uzmanlar tarafından değerlendirmelisiniz.

Özellikle işi tamamen profesyonel tamirat olan bir servis olan Cep Hastanesi  konusunda size gereken desteği verecektir. Burada kullanacağınız parçanın, fiyatları kadar yapılan işlemin de çok büyük önem taşıdığını söyleyebiliriz.

Son derece popüler bir seçenek haline gelen tamirat konusunda uzmanlar gün geçtikçe kendini aşmaya devam ediyor. iPhone ses entegresi değişimi dediğimizde bu konuda ilk akla gelen Cep Hastanesi teknik servisimizdir.

iPhone ses entegresi neden bozulur ?

iPhone ses entegresi neden bozulur ? iPhone ses entegrelerinin bozulmalarının en büyük sebebi kronik olmasıdır. Diğer bir sebebi ise cihazınızı çok sık kullanıyorsanız, şarja taktığınızda cihazınızla uğraşıyorsanız, telefonunuzun ısınmasına sebep olursunuz ve cihazınızın ses entegresi sorununun meydana gelmesine sebep olursunuz. Peki Ses entegresi sorununun belirtileri nelerdir ?

İlginizi Çekebilir: Şile Cep Telefonu Tamiri

Iphone Ses Entegresi

iPhone ses entegresi sorununun belirtileri nelerdir ?

iPhone telefonunun veya FaceTime veya WhatsApp çağrılarının ses netliğinde bir sorun varsa veya ses geliyor ve gitmiyorsa, bu konu hakkında aşağıda bahsettik.

Genel olarak iPhone ses entegre sorunuyla ilgili en yaygın sorunlar arasında:

 • Aradığınız kişiler sizi duyamazsa,
 • Sesiniz karşı tarafa net gitmiyorsa veya kesintili gidiyorsa,
 • Kaydettiğiniz sesi oynattığınızda, ses net değil veya kesilmiş veya hiç ses çıkarmıyor,
 • Siri uygulaması söylediklerinizi tam olarak duymuyor veya belirli bir parçayı duyuyorsa,
 • Telefon görüşmelerinde ses eksikliği
 • Ses boğuk, dalgalı ve belirsiz
 • Video kayıtlarından ses almıyor
 • Mikrofondan ses iletememe

Gibi sorunlar, telefonun ses entegre hatalardan kaynaklanabilir.

iPhone ses entegresi nasıl tamir edilir ?

iPhone ses entegresi değişimi nasıl yapılır diye merak ediyorsanız hemen aşağıdaki videoyu izleyiniz. Ses entegresi iPhone 7 ve 7 Plus’ta daha çok görülen kronik bir sorundur. Cihazınız hala garanti kapsamındaysa, Apple tarafından ücretsiz cihaz değişimi yapılabilir. Bununla birlikte, cihazınızın garantisi yoksa, sorunu çözmek için uzman bir servise başvurmanız ve cihazınızı kendiniz tamir etmeye çalışmamanız yararlı olacaktır. Çünkü evde uygulayacağınız yöntemler cihazınızda farklı sorunlara neden olabilir. Aşağıdaki görmüş olduğunuz video Cep Hastanesi teknik servis ekibimiz tarafından çekilmiş ve tamir edilmiştir.

iPhone ses entegresi değişimi fiyatı listesi

Bugün piyasada ürün ve hizmet fiyatları çok makul rakamlarla karşımıza çıkıyor. Özellikle iPhone marka telefonların parça fiyatları son derece hareketli bir pazarın malzemesi olmaya devam etmektedir.

iPhone ses entegresi değişimi için gerekli parçaları öncelikli olarak uzmanların belirlemesi gerekiyor. Bu konuda siz öncelikli olarak yapacağınız masrafı ve telefonun kalitesini düşünmelisiniz.

Uzman teknik servis becerisi ile birlikte bu kaliteli telefon modelleri eskisi gibi sapasağlam hale geliyor. Makul fiyatlarla birlikte gereken değişim ve fırsatlarla beraber telefonu çok verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

MODEL FİYAT
iPhone 6 349 TL
iPhone 6 Plus 349 TL
iPhone 6S 399 TL
iPhone 6S Plus 399 TL
iPhone 7 449 TL
iPhone 7 Plus 549 TL
iPhone 8 599 TL
iPhone 8 Plus 649 TL
iPhone X Sorunuz.
iPhone XR Sorunuz.
iPhone XS Sorunuz.
iPhone XS Max Sorunuz.
iPhone 11 Sorunuz.
iPhone 11 Pro  Sorunuz.
iPhone 11 Pro Max Sorunuz.
iPhone 12 Sorunuz.
iPhone 12 Pro  Sorunuz.
iPhone 12 Pro Max Sorunuz.
iPhone 12 Mini Sorunuz.
iPhone SE 2  Sorunuz.

Burada gereken şeyi iPhone ses entegresi değişimi ise kesinlikle bu işi uzmanlara bırakmak gerekiyor tamirat ve bakım onarım konusunda uzmanlaşmış olan güvenilir adresler hem makul fiyatları hem de avantajlı bir tamirat konusunda size yardımcı olmak durumundadır.

Hemen her yıl yeni bir telefon modeli ile piyasayı sallamaya devam eden Apple markası iPhone ile her zaman hedeflediği amaca ulaşmaya devam ediyor. Birbirinden farklı çok sayıda modeli bulunan bu telefon markası, parçaları ve tamirat konusundaki avantajları ile birlikte uzun süre kullanıma olanak sağlıyor.

&Quot;≪Yoastmark

iPhone Ses Gelmiyor, Gitmiyor, Ses Sorunları

iPhone cihazınızda olası bir ses sorununuz varsa, önce Yetkili Servis Merkezi’ne gitmelisiniz. Garantiden faydalanmıyorsanız, iPhone hizmeti İSTANBUL Cep Hastanesi olarak sunduğumuz iPhone servis seçeneklerini kontrol edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. iPhone onarım ve çok sayıda iPhone onarım referansı uzman ekibimizle iPhone telefonunuzun ses sorunlarını profesyonel olarak çözüyoruz. Onarım için ses entegresi değiştiriyoruz ve tüm ekibimiz ayrı ayrı test ederek müşterilerimize ulaştırıyoruz.

iPhone cihazların ses sorunu sık sık karşılaştığımız bir arıza. iPhone cihazların kronik bir arızasıdır ve cihazın tüm seslerini (dahili kulaklıklar, hoparlörler, mikrofonlar gibi) kontrol eden ses entegresi, aramalarda ses eksikliği, ses bozukluğu gibi sorunlar meydana gelir. Cihaz, arızayı izleyen birkaç hafta içinde darbeden hemen sonra sorunlara neden olabilir.

Entegre hata olmadan cihazınızdan ses gelmeyebilir, kaybolabilir veya hoparlörden ses gelmeyebilir. Bu başarısızlıklar görülürse, kesinlikle sağlam entegrasyonun kusurlu olduğunu söylemek doğru değildir. Dahili kulaklıklı mikrofon seti (ahize) arızası durumunda arama sırasında gelen sesi duyamayabilirsiniz. Sesinizi karşı tarafa aktaran mikrofon, cihazın altındaki şarj yuvasındadır. Şarj soketinin veya mikrofonun arızasının bir sonucu olarak, şarj filmi (hoparlör) arızasından sonra sesiniz karşı tarafa gitmeyebilir veya cihazınız ses çıkarmayabilir.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler

iphone ses entegresi sorunu, iphone ses entegresi fiyat, iphone ses entegresi neden bozulur, iphone 7 ses entegresi, iphone 6 ses entegresi, iphone 5s ses entegresi, iphone 7 ses entegresi fiyatı, iphone 5 ses entegresi, iphone 7 ses entegresi değişimi, iphone ses entegresi değişimi, iphone 7 ses entegresi arızası, iphone de ses gitmiyor, iphone 4 ses gitmiyor çözüm, iphone 4s ses gitmiyor çözüm.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar