iPhone Ses Entegresi Değişimi

Dünya genelinde pek çok insan telefon için iPhone markasını tercih ediyor. Gerek işletim sistemi gerekse de diğer parçalar ve entegre sistemler konusunda iPhone markasının çok ön planda olduğunu söyleyebiliriz.

Sağlıklı ve güvenilir iletişim konusunda devamlılık istiyorsanız ihtiyaç duyduğunuz zaman iPhone ses entegresi değişimi işlemini uzmanlar tarafından değerlendirmelisiniz.

Özellikle işi tamamen profesyonel tamirat olan bir servis olan Cep Hastanesi  konusunda size gereken desteği verecektir. Burada kullanacağınız parçanın, fiyatları kadar yapılan işlemin de çok büyük önem taşıdığını söyleyebiliriz.

Son derece popüler bir seçenek haline gelen tamirat konusunda uzmanlar gün geçtikçe kendini aşmaya devam ediyor. iPhone ses entegresi değişimi dediğimizde bu konuda gerçekten karşınıza çıkacak önemli uzmanlar var.

Gerekli entegrasyonu sağlayacak ve değişim ve birlikte sistemi sağlıklı hale getirecek uzmanlar size bu konuda yardımcı olabilir. Son derece özel ve parçalara kendine has yapıya sahip olan iPhone marka telefonlarda bu işlem pratik bir şekilde gerçekleşiyor.

Gerekli değişim için öncelikle olarak sağlıklı parçanın bulunması ve uzman bir ekibin iş başında olması çok büyük önem taşımaktadır. Makul ve avantajlı bir hizmet sonucunda gereken parçanın değişmesi ve entegresi mümkün olmaktadır.

iPhone Ses Entegresi Değişimi Fiyatı Listesi

Bugün piyasada ürün ve hizmet fiyatları çok makul rakamlarla karşımıza çıkıyor. Özellikle iPhone marka telefonların parça fiyatları son derece hareketli bir pazarın malzemesi olmaya devam etmektedir.

iPhone ses entegresi değişimi için gerekli parçaları öncelikli olarak uzmanların belirlemesi gerekiyor. Bu konuda siz öncelikli olarak yapacağınız masrafı ve telefonun kalitesini düşünmelisiniz.

Uzman teknik servis becerisi ile birlikte bu kaliteli telefon modelleri eskisi gibi sapasağlam hale geliyor. Makul fiyatlarla birlikte gereken değişim ve fırsatlarla beraber telefonu çok verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

MODELFİYAT
iPhone 6250 TL
iPhone 6 Plus250 TL
iPhone 6S300 TL
iPhone 6S Plus300 TL
iPhone 7350 TL
iPhone 7 Plus450 TL
iPhone 8550 TL
iPhone 8 Plus550 TL
iPhone X550 TL
iPhone XS550 TL

Burada gereken şeyi iPhone ses entegresi değişimi ise kesinlikle bu işi uzmanlara bırakmak gerekiyor tamirat ve bakım onarım konusunda uzmanlaşmış olan güvenilir adresler hem makul fiyatları hem de avantajlı bir tamirat konusunda size yardımcı olmak durumundadır.

Hemen her yıl yeni bir telefon modeli ile piyasayı sallamaya devam eden Apple markası iPhone ile her zaman hedeflediği amaca ulaşmaya devam ediyor. Birbirinden farklı çok sayıda modeli bulunan bu telefon markası, parçaları ve tamirat konusundaki avantajları ile birlikte uzun süre kullanıma olanak sağlıyor.

Gerekli entegrasyon ve parça değişimi konusunda çok sayıda uzman adres, size bu konuda yardımcı olmaya hazırdır.

iPhone Ses Entegresi Değişimi Nasıl Yapılır ?

Cep Hastanesi YouTube Kanalımızda sizler için iPhone Ses Entegresi değişimi nasıl yapıldığını sizlere detaylı bir şekilde göstermiş bulunmaktayız. Cep Hastanesi YouTube Kanalımıza abone olmayı unutmayınız iyi seyirler.

iPhone Ses Entegresi Değişimi

iPhone telefonunun veya FaceTime çağrılarının ses netliğinde bir sorun varsa veya ses geliyor ve gidiyorsa, aşağıda bahsettik. iPhone mikrofondan ses çıkarmazsa, tamir için göndermeden önce kesik veya net ses çıkarmaz; sorunlar, nedenler veya neler yapabileceğiniz hakkında size bilgi verdik;

Genel olarak iPhone ses entegrasyonu sorunuyla ilgili en yaygın sorunlar arasında:

 1. Aradığınız kişiler sizi duyamazsa,
 2. Aradığınız kişiler net olmadığınızı veya kesintiye uğradığınızı belirtiyorsa,
 3. Görüşme sırasında ses kaynağını kulaklıklı mikrofon setinden Hoparlöre geçmek gibi değiştiremezseniz.),
 4. Kaydettiğiniz sesi çaldığınızda, ses net değil veya kesilmiş veya hiç ses çıkarmıyor,
 5. Siri uygulaması söylediklerinizi tam olarak duymuyor veya belirli bir parçayı duyuyorsa,
iPhone Fotoğraf Gizleme | Videolu Anlatım

iPhone, mikrofon değiştirme zamanı geldiğini gösterir. yapmanız gerekenleri onarmak için telefonu göndermeden önce iPhone ses entegrasyonunu onarmanız gerekiyorsa;

iPhone Ses Entegresi

iPhone Ses Entegresi Değiştirmeden Önce Mikrofonları Test Ediniz

Mikrofonunuzda bir sorun olup olmadığını görmek için her mikrofonu test edin. Ses sorununun nedeni hücresel bağlantı kaliteniz veya uygulamanız olabilir. Bu ayrımı yapmak için yapmanız gereken ilk şey mikrofonu bulmaktır.

Mikrofonun konumu iPhone’unuzun modeline bağlı olarak değişebilir. Mikrofon bulmak için cihazınızın teknik özelliklerini inceleyebilirsiniz.

 • Ön mikrofonlar;

Kamera uygulamasını açın ve ön kamerayla bir video kaydedin. Video kaydını açtığınızda ses net çıkarsa, sorun yoktur.

 • Arka mikrofonlar;

Arka mikrofonu test etmek için kamera uygulamasını açın ve arka kamerayı kullanarak bir video kaydedin ve kaydı oynatın. Ses ile ilgili yanlış bir şey yoksa, mikrofon iyi durumdadır.

 • Alt mikrofonlar;

iPhone’unuzun altında bulunan birincil mikrofonu test etmek için telefonunuzdaki “Sesli Notlar” uygulamasını açın ve kayıt simgesine dokunun. Sonra mikrofona konuşun ve sesi kaydedin. Kaydı oynatın ve dinleyin ve sesinizi net bir şekilde duyabiliyorsanız sorun yoktur.

 • Ses sorunu hala yaşıyorsanız;

Ayrıca, telefon görüşmeleri sırasında ses seviyesi düşükse, arka mikrofonun engellenmediğinden ve kapalı olduğundan emin olun. Bu yöntemleri uyguladıktan sonra hala sağlam bir sorununuz varsa, aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Ekran koruyucu, film ve kılıfları çıkarın.
 2. Mikrofonların üzerinde pislik varsa temizleyin.
 3. Aksesuarların çıkarın ve kulaklıkların bağlantısını kesin.
 4. iOS yazılımının son sürümüne sahip olup olmadığınızı kontrol edin.
 5. Aygıtı yeniden başlatın.

Bahsettiğimiz adımları uyguladıktan sonra hala bir ses sorununuz varsa, onarım için cihazınızı Cep Hastanesi Teknik Servisimize göndermeniz gerekebilir. iPhone onarımı sırasında gerekirse mikrofon değişikliği yapılabilir.

iPhone ses entegresi değişimi, yeni mikrofonların kullanım kalitesi öncekiyle aynı olacaktır. Mikrofon sorununun genellikle darbe, nemden kaynaklanan oksidasyon ve işlev kaybı nedeniyle sokete verilen hasar sonucu ortaya çıktığı bilinmektedir.

iPhone Ses Entegresi Değişimi Hakkında ?

 1. Günümüzde özellikle mikrofon ve ses entegresi konusunda akıllı telefonların çok önemli bir altyapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz.
 2. Hem kaliteli parça hem de kullanım konusundaki avantajlarla birlikte telefonunuzun niteliğini koruması için arıza olduğu zaman bir uzman tarafından yardım almak çok önemli. Bu konuda ses entegresi değişimi tamamen profesyonellerin üstleneceği bir görev haline gelmiştir. Telefonun verimli olması ve sağlıklı bir şekilde kullanılması için parçanın değişmesi kadar değiştiren kişinin uzman olması da burada çok büyük önem taşıyor.
 3. "<yoastmark
 4. Sağlıklı ve güvenli servis avantajları ile birlikte gerekli değişim işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor.
 5. Bazı parçalar telefonundan üzerinde gerçekten çok önemli bir etkiye sahip. Özellikle ses entegresi gibi çok gerekli olan bir parçanın değişim esnasında uzmanlarla birlikte değerlendirilmesi çok önemli. Sorunları çözme noktasında iPhone markasının internet üzerinde pek çok çözümü ettiği bilinmektedir. Özellikleri uzman ve teknik bakım servisi ile birlikte ihtiyaçları karşılayan bir sistem sürekli olarak size yardımcı olmaya devam ediyor.
 6. Pek çok parçanın değişimi ve sağlıklı kullanımı için bu bilgilerden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler

iphone ses entegresi sorunu, iphone ses entegresi fiyat, iphone ses entegresi neden bozulur, iphone 7 ses entegresi, iphone 6 ses entegresi, iphone 5s ses entegresi, iphone 7 ses entegresi fiyatı, iphone 5 ses entegresi, iphone 7 ses entegresi değişimi, iphone ses entegresi değişimi, iphone 7 ses entegresi arızası, iphone de ses gitmiyor, iphone 4 ses gitmiyor çözüm, iphone 4s ses gitmiyor çözüm

11 Yorum

 • İrfan yılmaz

  Selamün aleyküm birşey soracağim benım ses Entekrasi bozuk ama ses falan yok internetten video açtiğimda video yu oynatmıyor ama instagram Facebook YouTube gibi yerlerde görüntü ve alt haporlerlerden ses geliyor görüntünün açılmamasinin sebebi nedir

  • Cep Hastanesi

   merhabalar irfan bey arıza tespiti için ustalarımızın cihaza bakması gerekiyor.

 • Oğuz Özgül

  İphone 7+ ses entegresi bozulduktan bir gün sonra telefon fotoğraf ve video çekmemeye kameraya girince donmaya başladı entegreyle alakası var mı ne kadara mâl olur.

  • Cep Hastanesi

   MERHABALAR ; arıza tespiti için cihazınıza bakılması gerekiyor beyfendi ses entegresiyle alakalı bi durum değildir

 • Yusuf çetinkaya

  Merhaba. Telefonum iphone 6s aramalarda sesim karşıya cızırtılı gidiyor ve ses kaydederken ful cızırtı var bu sorun alttaki kulaklık mikrofon ve şarj soketinin olduğu parçasıylamı alakalıdır yoksa ses entegresiylemi alakalıdır. Ve ikisinin fiyatları ne kadar lütfen yardımcı olun

  • Cep Hastanesi

   Merhaba Yusuf Bey;

   Ses Entegresi Fiyat: 250 TL
   Mikrofon Değişimi: 150 TL

   Daha detaylı bilgi için Cep Hastanesi WhatsApp hattından mesaj atabilirsiniz.

 • ismail

  aplle 7 ses entegre değişimi fiyatı ve risk durumu..

  • Cep Hastanesi

   iphone 7 ses entegresi değişim fiyatı 450 ₺

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • ayşegül c

   merhaba 6 plus telefonumla sadece normal konuşma yapamıyrm ama video çekerken sorun yok ses kaydı gönderirken sorun yok wp sesli konuşma görüntülü konuşma yapabiliyrm acaba ses entegresindemi sorun daha önce mikrafon bozuk diye verdim telefoncuya oda geri verdi yapamıyrz ana karta yakın arıza ellersek kapanabilir telf dedi anlmadım

   • Cep Hastanesi

    MERHABALAR; ARIZA TESPİTİ İÇİN CİHAZINIZA BAKMAMIZ GEREKİYOR EFENDİM

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir