iPhone Ses Entegresi Tamiri Ne Kadar ?
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

iPhone Ses Entegresi Tamiri Ne Kadar ?

iPhone Ses Entegresi Tamiri Ne Kadar ? Akıllı telefonlar söz konusu olduğunda akla gelen ilk isimlerden biri şüphesiz Apple. Tasarım ve teknik özellikleri sayesinde kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alan Apple ürünleri, diğer markalarda olduğu gibi bazı sorunlar yaşayabilir. Ses entegrasyonu bunlardan biridir. Özellikle iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinde sık karşılaşılan sorunlardan biri olan ses entegrasyonu kullanıcılar için oldukça can sıkıcı olabiliyor.

iPhone Ses Entegresi Neden Bozulur ?

iPhone ses entegresi neden bozulur ? Ses entegresi sorununun belirtileri nelerdir ? Eğer aşağıdaki sorunlardan bazıları sizde de varsa ses entegresi sorunu olabilir.

  • Telefon görüşmelerinde ses eksikliği
  • Ses boğuk, dalgalı ve belirsiz
  • Video kayıtlarından ses almıyor
  • Mikrofondan ses iletememe
  • Gibi sorunlar, telefonun ses entegrasyonundaki hatalardan kaynaklanabilir.

iPhone Ses Entegresi Nasıl Tamir Edilir ?

Ses entegrasyonu iPhone 7 ve 7 Plus’ta kronik bir sorundur. Cihazınız hala garanti kapsamındaysa, Apple tarafından ücretsiz cihaz değişimi yapılabilir. Bununla birlikte, cihazınızın garantisi yoksa, sorunu çözmek için uzman bir servise başvurmanız ve cihazınızı kendiniz tamir etmeye çalışmamanız yararlı olacaktır. Çünkü evde uygulayacağınız yöntemler cihazınızda farklı sorunlara neden olabilir.

Telefon Şarj Aleti Nasıl Tamir Edilir

iPhone’unuzun ses entegrasyonunda karşılaştığınız sorunlarda, genellikle bozulan bileşen aslında ses entegrasyonu değildir, soruna neden olan arıza, zaman içinde anakarttaki iletişim hatlarından birinin kopmasından kaynaklanır. Uzman olmayan hizmetlerde, bu entegre değiştirilir ve 1-2 ay boyunca kısa çözümler sunulur, daha sonra sorun tekrar başlar. Bununla birlikte, bu sorunun çözümü çok hassas ve titiz bir süreçtir. Ana kartta soruna neden olan kırık hatların onarımı uzmanlar tarafından 1 saat gibi kısa bir sürede yapılabilir ve kalıcı olarak çözülebilir. Bunun dışında yapılan işlemler maalesef sadece geçici çözümlerdir.

iPhone 7 Ses Entegresi Tamiri

Onarım maliyetinin ve zamanının telefonun durumuna bağlı olarak değişeceğini bilmek güzel. Tahrif edilmiş, açılmış, sıvı temasına veya ağır darbelere maruz kalmış cihazların onarımı, diğer cihazlara kıyasla farklı adımlar izlenerek gerçekleştirilir. Bu tür cihazlarda değiştirilecek veya onarılacak bileşenlerin sayısı da değişebilir. Bu nedenle, onarım süresi ve onarım fiyatları değişebilir.

Cep Hastanesi Teknik Servis olarak, tüm onarımlarda olduğu gibi ses entegrasyonu için 3 ay garanti ve en iyi fiyatı sunuyoruz. Ses entegresi değişimi için ve tamiri için tek adresiniz Cep Hastanesi olmalıdır.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri