Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Ses Var Görüntü Yok Sorunu

iPhone Ses Var Görüntü Yok Sorunu

Iphone Ses Var Görüntü Yok Sorunu

iPhone Ses Var Görüntü Yok Sorunu ,iPhone akıllı telefonlarla ilgili en yaygın sorunlardan biri, telefonu açmaya çalıştığınızda sesin ekrana gelmemesidir. Bu sorunun nedeni yazılım veya donanım olabilir. Yazılım sorunları sizin tarafınızdan çözülebilir, ancak donanım sorunları bir uzman APPLE teknisyeni tarafından müdahale edilmelidir.

Sorun yazılım olabilir. Başka bir deyişle, bir donanım müdahalesi gerekli olmayabilir. Telefonu yeniden başlatmak yeterlidir. Bir sıfırlama, bir sıfırlama değil, bilgilerin kalmasını sağlayacaktır. Ne yazık ki, sıfırlama sıfırlanır ve telefon fabrika ayarlarına sıfırlanır ve APPLE kimliğinizle yedeklemiyorsanız tüm bilgiler silinir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Yetersiz Alan Hatası Çözümü

iPhone Ses Var Görüntü Yok Sorunu Çözümü (Yazılımsal)

Iphone Açılmıyor Ne Yapmalıyım

iPhone Ses Var Görüntü Yok Sorunu Çözümü (Donanımsal)

Yukarıdaki işlem, ancak sorun donanım, yani dahili ekran kırılması nedeniyle sorun çözülmez. Böyle bir sorunun çözümü ekranı değiştirmektir. Dahili ekran kırıldığında, ekran açılır, ancak parçalar kullanılamadığı için görüntüler alınamaz. Aşağıdaki ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

Iphone Donanımsal Sorun

Son Çözüm Ekran Değişimi

iPhone, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı ortamda özel teknisyen ekipmanı kullanarak ekranın değiştirilmesi alanında deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından ortalama 45 dakika içinde yapılır.

  1. Bilgileriniz silinmez.
  2. Telefon ekran performansında değişiklik yok.
  3. Görüntü kalitesi orijinal durumuna döner.
  4. Görüntü yok sorunu kaybolur.
  5. Ekranı istediğiniz kadar Gözden geçirme ve tereddüt etmeden geri ödeme yapma hakkına sahipsiniz.
  6. Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi onaylı teknik servis ekran garanti kartı ile size teslim edilir. Garanti süresi boyunca, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışında herhangi bir teknik sorun ücretsiz olarak çözülür.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  telefon yere düştü ses var görüntü yok ne yapmalıyım, samsung ses var görüntü yok, telefonda ses var görüntü yok j5 samsung j7 ekran yok ses var, telefon suya düştü ses var görüntü yok, lg telefon ses var görüntü yok, iphone ses var görüntü yok, iphone 4s düştü ses var görüntü yok.