Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone Ses Var Görüntü Yok

iPhone Ses Var Görüntü Yok

Iphone Ses Var Görüntü Yok

iPhone Ses Var Görüntü Yok, iPhone akıllı telefonlarla ilgili en yaygın sorunlardan biri, telefonu açmaya çalıştığınızda ses, ancak görüntü görünmüyor. Bu sorunun nedeni yazılım veya donanım olabilir. Yazılım sorunları sizin tarafınızdan çözülebilir, ancak donanım problemleri nitelikli bir APPLE teknisyeni tarafından ele alınmalıdır.

Derhal altında, iPhone ‘da ses yok ve yazılım ve donanım problemi teknisyenlerimize danışarak detaylı olarak açıklanmıştır.

Bu Sorun Nasıl Anlaşılır ?

açık bir arama yapıldığında cihazınız çalar, ancak görüntü görüntülenmez. cihaz titriyorsa, ancak yine de başka bir taraf vermezse, aşağıdaki yöntem aşağıdaki yöntemle açıklanacaktır: bir donanım arızası yoksa, sorununuz çözülecektir.

iPhone’da Ses Var Görüntü Yok Sorunu Yazılımsal Çözümü

Mesele yazılım olabilir. Bu, donanım müdahalesine gerek olmadığı anlamına gelir. Sadece telefonu yeniden başlatın. Bir sıfırlama, bir sıfırlama değil, bilgilerin kalmasını sağlayacaktır. Ne yazık ki, sıfırlama ve yeniden başlatma karıştırılır, bu nedenle telefon fabrika ayarlarına sıfırlanır ve APPLE kimliğinizi yedeklemezseniz tüm bilgiler silinir.

Yeniden Başlatma;

iPhone 8 Plus ve Öncesi Modeller İçin;

 • Kaydırıcı görünene kadar üst (yada yan) düğmesini basılı tutun.
 • Kaydırıcıyı sürükleyerek cihazınızı tamamen kapatın.
 • Aygıt kapanmış olduktan sonra, Apple logosunu görene kadar üst (veya yan) düğmesini basılı tutun.

iPhone X için;

 • Kaydırıcı görünene kadar yan düğmeyi ve ses düğmelerinden birini basılı tutun.
 • Kaydırıcıyı sürükleyerek iPhone x’inizi tamamen kapatın.
 • İPhone X‘iniz kapanmış olduktan sonra, Apple logosunu görene kadar yan düğmeyi tekrar basılı tutun.

İlginizi Çekebilir: Kilitli iPhone Açma

iPhone’da Ses Var Görüntü Yok Sorunu Donanımsal Çözümü

iPhone Ses Var Görüntü Yok, Yukarıdaki işlemi yapmış olsanız bile mesele çözülmezse, mesele donanımdan, doğrusu dahili ekran kırılmasından kaynaklanmaktadır. Böyle bir sorunun çözümü ekranı değiştirmektir. İç ekran bozulduğunda, ekran açılır, sadece görüntü alınamaz, çünkü işleme için kullanılan parçalar işlev göremez.

Iphone Ses Var Görüntü Yok
Iphone Ses Var Görüntü Yok

iPhone ekranını değiştirirken dikkat etmeniz gerekenler aşağıda detaylı olarak açıklanmıştır.

iPhone Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone ekran değiştirme, deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca 45 dakika içinde lüzumlu teknik servis ortam koşullarının sağlandığı ortamda özel teknisyen ekipmanları kullanılarak gerçekleştirilir. Bu dehemmiyet 3 (üç) iş günü kullanırken bizim tek taraflı ücretsiz nakliye hizmeti.

 • Bilgileriniz silinmez.
 • Telefon ekran performansında değişim yok.
 • Ekran kalitesi orijinal durumuna geri basar.
 • Hiçbir görüntü sorunu ortadan kalkar.
 • Ekranı dilediğiniz kadar Gözden geçirme ve şüpheleri iade etme hakkına sahipsiniz.

Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis ekran garanti kartı ile size teslim edilir. Garanti süresi süresince, ekranla ilgili kullanıcı hatası haricinde karşılaşılan teknik problemler ücretsiz olarak çözülür.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 11 ses var görüntü yok , iphone ekran yansıtma ses var görüntü yok , iphone 6 da ses var görüntü yok , iphone 7 video ses var görüntü yok , iphone video PC de ses var görüntü yok , iphone ses var ama görüntü yok , iphone 6s ses var görüntü yok , iphone 6 ses var görüntü yok , iphone da ses var görüntü yok , iphone ekranda görüntü yok ses var