Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Sessiz Tuşu Bozuldu

iPhone Sessiz Tuşu Bozuldu

Iphone Sessiz Tusu Bozuldu Sorunu

iPhone sessiz tuşu bozuldu sorunu bu cihazlarla ilgili olarak gelişen en yaygın problemlerden bir tanesidir. Çünkü telefonun sessize alınması, günlük hayatta sıklıkla kullanılmakta olan bir özelliktir. Bununla birlikte ilgili parçanın son derece hassas olması sebebiyle herhangi bir hasar ya da zorlamaya bağlı olarak zarar görebilmektedir.

Peki iPhone sessiz tuşu bozuldu ise ne yapılması gerekir? iPhone sessize alma tuşunun bozulması halinde yapılması gereken şey; değişim işlemidir. Ancak burada önemli olan; tamir işleminin muhakkak işinde tecrübe sahibi olan uzman teknikerler tarafından yapılması gerektiğidir.

iPhone Telefonlarda Sessize Alma Tuşunun Değişimi

Telefon hastanesi olarak iPhone sessize alma tuşu değişimi bu anlamda uzman ve tecrübe sahibi ekiplerimizce sterilizasyonu tam anlamıyla sağlanmış, statik elektrikten arındırılmış ve günün 24 saati kameralarıyla denetim altına alınmış olan teknik servis odamızda büyük bir titizlik gösterilerek gerçekleştirilir.

Teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmiş olan parça değişimlerinin ardından altı ay Cep Hastanesi imzalı ve aynı zamanda kaşeli teknik servis garanti kartı beraberinde telefonunuzun tarafınıza teslimatı sağlanır.

Iphone Sessiz Tuşu Bozuldu
Iphone Sessiz Tuşu Bozuldu

Teknik servisimize vermiş olduğunuz iPhone sesli sessiz anahtar değişiminin süresi 30 dakikadır. Bununla birlikte şayet teknik servisimize gelme durumunuz mümkün değilse kargo ile telefonunuzu tarafımıza göndererek de hizmetimizden faydalanma hakkına sahipsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Güncelleme Sorunu

Firmamızda gerçekleştirdiğimiz değişim işlemi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmemekte, bizzat firmamızca kaydımız altında tutulmaktadır.

iPhone sessize alma tuşunun tamiri firmamız tarafından halledildikten sonra telefonunuz altı ay Cep Hastanesi imzalı ve aynı zamanda kaşeli teknik servis garanti kartı beraberinde  tarafınıza teslim edilir. Böylece butonla alakalı olarak yaşanan en küçük bir problem herhangi bir ücret talep edilmeden çözüme kavuşturulur.

iPhone Sesli Sessiz Anahtarı Tamir Ücreti Nedir?

Telefon hastanesi olarak teknik servisimizde yalnızca iPhone değil tüm marka ve model telefonlarda sessize alma tuşu değişim işlemi yapılmaktadır. Peki bu soruna yönelik gerçekleştirilen işlem ücreti ne kadar?

Sessize alma tuşu değişim fiyatları telefonunuzun marka ve modeline göre farklılık göstermektedir. Dolayısıyla bu konuda net olarak verebileceğimiz net bir fiyat vermek mümkün olmamakla birlikte modele göre 50 ila 150 TL arasında değişiklik göstermektedir.

iPhone Sessiz Tuşu Bozuldu Telefon Nasıl Sessize Alınır?

Pratik anlamda sessize alma tuşu son derece işlevli ve bu nedenle de oldukça yoğun kullanılmakta olan bir tuştur. Çoğunlukla bu tuşun bozulması halinde kullanılmak istendiğinde başarılı olunması mümkün olmayacaktır. Eğer sessize alma tuşunuz bozulmuş ise cihazınızı farklı bir yöntem kullanarak sessize almanız mümkün.

Bunu sağlamak için telefonunuzun “Ayarlar” bölümünden “Sesler” kısmına girerek telefonunuzu sessiz moda alabilirsiniz. Bunun yanı sıra telefonunuz çaldığı zaman “Titret” ya da “Sessizken Titret” özelliklerini de kullanabilir ve aynı zamanda zil sesi ve uyarılar üzerinde de değişikliklere gidebilirsiniz.

Iphone Sessiz Tuşu Sorunu Çözümü
Iphone Sessiz Tuşu Sorunu Çözümü

Cep Hastanesi İle Telefonlarınız Güven Altında

Hangi model ya da marka olduğu fark etmeksizin telefonlarınız ile ilgili tüm arızaları kökünden çözen ve en kısa zamanda elinize teslim eden firmamız, özel eğitim alarak tecrübe edinmiş alanında uzman teknik ekibi ile her daim sizlere hizmet sunmaktan büyük bir mutluluk duyacaktır.

Tarafımıza arıza ya da sorun gidermek üzere teslim etmiş olduğunuz telefonlarınız en kısa sürede itina ile onarılır ve tekrar tarafınıza teslim edilir. Sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı kullanarak bize her an ulaşabilir, eğer isterseniz önce whatsapp yolu ile resim göndererek telefonunuzun sorun ya da arızası ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta bu şekilde tarafımızdan fiyat bilgisi almanız dahi mümkün.