iPhone Sim Kart Pin Değiştirme

iPhone Sim Kart Pin Değiştirme

iPhone Sim Kart Pin Değiştirme ,iPhone sim kartının hangi kısmı pin kodunu değiştiriyor? Bu bölüm yazılım güncellemeleri ile değişti. Farklı iPhone 4S, iPhone 5 gibi eski modeller. İOS 11, iOS 12 ve iOS 13’e gittikten sonra, resmin hangi bölümünde olduğunuzu göstereceğiz.

Sim kart pin kodu çoğumuz unuttum. Yeni modeller ve yeni güvenlik seçenekleri ile artık bir PIN’i hatırlamıyoruz. Ancak, telefondaki güvenlik seçenekleri telefon için geçerlidir. Başka bir deyişle, SIM kartta şifre yoksa, SIM kart telefondan çıkarıldığı için kullanılabilir. Çoğu, tuş kilidi, desen kilidi, yüz tanıma ve parmak izi Okuyucularının yeterli olduğunu unutur.


iPhone Sim Kart Pin Değiştirme Nasıl Yapılır?

iPhone telefonunuzdaki sim kart pimini değiştirmek için aşağıdaki siparişi takip edin. Tüm yeni seçenekler aynıdır. Tahmini iOS 9 ve iOS 10 modelleri hala telefon bölümünden yapılmıştır. Yeni sürümler için pin değiştirme seçeneklerine bakın.

 1. Telefonunuzun “Ayarlar” kısmına giriniz. Ayarlar kısmından “Hücresel” kısmına tıklayınız.
  iphone sim kartı şifresi değişimi
 2. Hücresel kısmına girdikten sonra SIM PIN bölümüne tıklayınız. Ve artık şifrenizi değiştirebilirsiniz.
iphone sim kartı şifresi değişimi nasıl yapılır

iPhone 6 sim kart pin değiştirme, iPhone 7 sim kart pin kodu değiştirme, iPhone 8, iPhone Xs, Max ve XR PIN kodunu değiştirmek için nasıl PIN şifresini değiştirme sorusunun cevabı.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iphone sim kart şifre değiştirme 6s, iphone sim kart pin değiştirme, iphone 6 sim kart şifre değiştirme, iphone 6 sim kart şifresi değiştirme, iphone 7 sim kart şifresi değiştirme, iphone sim kart değiştirme, iphone sim kart şifresi kaldırma, iphone sim card pin change, iphone da sim kart şifresi değiştirme, iphone 6 da sim kart şifresi değiştirme, iphone sim kart şifre iptal etme, iphone sim kart pin kodu değiştirme, iphone 6 sim kart pin kodu değiştirme, iphone da sim kart pin kodu değiştirme, iphone 7 sim kart pin kodu değiştirme, iphone sim kart şifre koyma, iphone x sim kart pin kodu değiştirme, iphone 5s sim kart pin kodu değiştirme, iphone 6 s sim kart pin kodu değiştirme, iphone sim kart pin kodu, iphone sim kart şifresi nasıl değiştirilir, iphone sim kart parola değiştirme, iphone 6 plus sim kart şifre değiştirme, iphone 7 plus sim kart şifresi değiştirme, iphone sim kart değiştirme rehber, iphone 6 s sim kart şifre değiştirme, iphone 6 s sim kart şifresi değiştirme, iphone


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

iPhone Sim Kart Pin Değiştirme
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir