/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 811 Görüntülenme

iPhone Sim Kartı Okumuyor

iPhone Sim Kartı Okumuyor, iPhone SIM kartı okumaz ve takılı değilse, sorun yazılım veya donanım olabilir. Yazılım sorunları sizin tarafınızdan çözülebilir, ancak donanım sorunları teknisyen müdahalesi gerektirir.

iPhone Sim Kartı Okumuyor (Yazılımsal)

iPhone akıllı telefonunuzun bir yazılım sorunu nedeniyle SIM kartı okumadığını anlamak için aşağıdaki adımları tek tek gerçekleştirin.

iphone sim kartı
iphone sim kartı
 1. Yapmanız gereken ilk şey, sım kartın farklı bir cihaz üzerinde çalışıp çalışmadığını kontrol etmektir.
 2. Bir sürüm güncelleme varsa, İOS son sürümüne cihazınızı güncelleyin.
 3. Sırasıyla Ayarlar > Uçak modunu kapatın. Bir süre bekledikten sonra tekrar açın.
 4. Tekrar telefonunuzu kapatın ve tekrar açın.
 5. Ayarlar > Genel > hakkında bölümünde, herhangi bir güncelleme için operatör bölümünü kontrol edin.
 6. Son olarak sım kartı çıkarın ve tekrar takın.

Yukarıda açıklanan öğeleri uygularsanız, ancak sım kart hala çalışmıyor, bir donanım sorunu var ve SIM kart yuvasının değiştirilmesi gerekiyor.


iPhone Sim Kartı Okumuyor (Donanımsal)

iPhone aygıtlarının bir sım kartı okumamasının bir başka nedeni de donanımdır. Donanım sorunları genellikle sım kart dişlerinin kırılmasından, aşırı basınçtan veya sürekli sım kartın çıkarılmasından veya değiştirilmesinden veya sıvı / nemle temas etmesi nedeniyle ilgili parçanın oksidasyonundan kaynaklanır.

iphone sim kartı donanımsal
iphone sim kartı donanımsal

Donanım, deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafından değiştirilmelidir.

 

Ayrıca Bkz. “iPhone Ekran Cam Değişimi İçin Tıklayınız.”


iPhone SIM Kart Yuvası Değiştirme

iPhone SIM kart yuvası değişimi profesyonel Cep Hastanesi Apple teknisyenleri tarafından 30 dakika içinde yapılır. . Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

 1. Orijinal Ürün, SIM kart yuvasını değiştirirken kullanılır.
 2. Bilgileriniz silinmez.
 3. Sorun, SIM kartın tamamen kaybolduğunu okumaz.
 4. Değiştirilen teknik servis odası gerekli tüm koşulları sağlar.

iPhone Sim Kartı Okumuyor iPhone SIM kart değişiminden sonra, telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilir, böylece SIM kart yuvası ile ilgili kullanıcı hatası dışındaki sorunlar ücretsiz olarak çözülebilir.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; iphone sim kartı görmüyor aranıyor, iphone 4 sim kartı okumuyor, iphone 4s sim kartı okumuyor, iphone 5s sim kart okumuyor aranıyor, iphone 5 sim kartı görmüyor aranıyor, iphone 5 sim kart görmüyor aranıyor, iphone da sim kart okumuyor, iphone suya düştü sim kartı okumuyor, iphone sim kart kişileri görmüyor,iphone sim kart okumuyor ne yapmalıyım,iphone’um sim kartı okumuyor,iphone 4s sim kart rehberi görmüyor,iphone 5 sim kart rehberi görmüyor,iPhone Sim Kartı Okumuyor, iphone se sim kart okumuyor,iphone 4 s sim kartı okumuyor,iphone 3 sim kart okumuyor,iphone 6 s plus sim kart okumuyor,iphone 6 sim kart okumuyor tamiri,iphone telefon sim kartı okumuyor,iphone 6 sim kart yuvası okumuyor,iphone 6 sim kartı okumuyor,iphone 6 sim kart okumuyor aranıyor,iphone 4s sim kart okumuyor,iphone 4s sim kart okumuyor aranıyor,iphone 4 sim kartı görmüyor,iphone 4 s sim kart okumuyor,iphone 4 s sim kart görmüyor,iphone 4 sim kart rehberi görmüyor,iphone 5s sim kartı okumuyor,iphone 5 sim kart okumuyor aranıyor,iphone 5s suya düştü sim kartı okumuyor,iphone 5 sim kartı okumuyor,iphone 5 im sim kart okumuyor,iphone 6 suya düştü sim kartı okumuyor,ios 6 sim kart görmüyor,iphone 7 sim kartı okumuyor,iphone 8 sim kart okumuyor,

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir