Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone Sıvı ve Toza Dayanıklılık Bantları

iPhone Sıvı ve Toza Dayanıklılık Bantları

Iphone Sıvı Ve Toza Dayanıklılık Bantları

iPhone Sıvı ve Toza Dayanıklılık Bantları, iPhone sıvı ve toza dayanıklı bant, iPhone’un ekran ile kasa arasına uygulanan suya ve toza dayanıklılığını artıran bir banttır. Pilin değiştirilmesini ve ekranın değiştirilmesi gibi durumlarda bandın yenilenmesi gerekir. Tekli ve adetli olarak satın alabilirsiniz.

iPhone 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus modellerinde siyah beyaz olarak satılmaktadır. Renk seçimi, cihazın ekranına göre belirlenir. iPhone X, XS, XS MAX, XR, 11, 11 PRO, 11 Pro MAX modellerinde tek (siyah) renk bulunur. Çünkü bu modellerin ekranda renk seçeneği bulunmuyor.

Kolay Uygulanabilirlik

iPhone Sıvı ve Toza Dayanıklılık Bantları, çok katmanlı benzersiz tasarımı sayesinde uygulama anında ekstra kolaylık sağlayabilir. Bu sayede teknisyen olmasanız bile bir kaç adımda sıvı ve toz koruma bandını cihazınıza kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Sıvı ve Toza Karşı Yüksek Dayanıklılık

Bu bantlar cihaz içinde yıllar boyunca yapısını koruyarak suya ve toza karşı koruma sağlayabilir. Sıvı ve toz bandı cihazın soğuk-sıcak ortam koşullarından etkilenmeden mukavemetini korur.

Suya ve toza dayanıklılık bantları iPhone’unuza su geçirmezlik özelliği kazandırmaz. Suya, cihazınıza sıvı sıçramasına ve bantların sıvı ve toza dayanıklılık kalıcı değildir ve kullanıma bağlı yıpranma sonucunda azalabilir. Sıvı teması Apple garanti kapsamında değildir.

İlginizi Çekebilir: Apple Watch Hangi Model Olduğunu Öğrenme

 Telefonumun Su İle Temasını Önlemek İçin Ne Yapabilirim ?

 • Telefonunuzla yüzmek veya duşa girmek
 • Telefonla duş, su kayağı, sörf, jet ski gibi basınçlı veya yüksek hızda suya maruz bırakmak
 • Telefonla saunada veya buhar odasında kullanmak
 • Telefonla kasıtlı olarak suya daldırmak
 • Telefonla önerilen sıcaklık aralıklarının dışında veya aşırı nemli koşullarda kullanmak
 • Telefonla düşürmek veya diğer darbelere maruz bırakmak

Telefonum Islanırsa Ne Yapmalıyım ?

 • Telefonunuzda sudan başka bir sıvı sıçrarsa eğer daha kötü durum belirlemeden etkilenen alanı az miktarda temiz suyla durulayın.
 • Telefonunuzu gözlük bezi gibi tüy, leke ve pislik bırakmayan yumuşak bir bezle silin.
 • SIM kartını açmadan önce iPhone cihazınızın kuru olduğundan emin olun.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone sıvı ve toza dayanıklılık bandı , iphone 7 sıvı ve toza dayanıklılık bandı , iphone 6s sıvı ve toza dayanıklılık bandı , iphone 8 plus sıvı ve toza dayanıklılık bandı , iphone sıvı bandı.