iPhone Tamir Fiyatları
/ Yazan:Teknisyen / Genel / / 0 Yorum

iPhone Tamiri

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
iPhone Tamiri

iPhone Tamiri

iPhone, sadece Türkiye’de değil tüm dünyada büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan bir markadır. İphone marka telefonlar gerek teknik özellikleri gerekse de kaliteli yapısıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Apple İphone cihazlarında ortaya çıkan her türlü arızaya karşı her an müşterilerinin yanındadır. iPhone tamiri için yetkili teknik servisleriyle müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Apple, iPhone tamiri için uzman teknik servis elemanlarıyla cihazınızda oluşan teknik arızları en kısa sürede ve en kaliteli, güvenilir şekilde vermeyi kendine misyon haline getirmiştir. Kaliteli hizmet alabilmek için Apple yetkili servislere başvurabilirsiniz. iPhone tamiri ile ilgili aklınızda olan tüm sorularınızın cevaplarınızı bu yazımızda bulabilirsiniz.

iPhone Tamiri
iPhone Tamiri

iPhone Tamiri Yaptırabileceğiniz Yetkili Teknik Servisler

iPhone tamiri yaptırabileceğiniz birçok yer bulunmaktadır. Ancak cihazınızın arızasını gidermek istediğinizde kesinlikle garanti kapsamı dışına çıkabilecek yerlerde kesinlikle yaptırmayınız. Kesinlikle Apple yetkili teknik servislerine giderek cihazınızı tamir ettirmelisiniz. iPhone tamiri yapabilecek yetkili teknik servisler;

Psa Bilişim

İphone ve İpad tamirlerinde uzun yıllar boyunca çalışmalar yapan merkez sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

İ Doctor Teknik Servis

İphone marka telefonların tamirini yaparken önceliğini müşteri memnuniyeti üzerine kuran merkez orijinal parçalar kullanarak cihazlarınızı tamir eder.

Cep Hastanesi Pendik

Cep Hastanesi Pendik
Cep Hastanesi Pendik

12 yıllık tecrübesiyle her türlü İphone modelindeki cihazlarınızı tamir edebilmektedir. Hem donanımsal hem de diğer bütün arızlarınızın giderilmesinde müşterilerine hizmet sunmaktadır. Cam ve şarj değişikliği dibi bir çok aksesuarları da değiştirmekte ve en kaliteli hizmeti vermektedir.

iPhone Tamir Fiyatları

Ekran kırık ya da çatlak tamiri yaklaşık olarak 120-350 TL

Ekran donmaları tamiri yaklaşık 300 TL

Pil değişimi talebi yaklaşık 150 TL

Şarjın çabuk bitmesi sorunu yaklaşık 300 TL

Şarj soketinin arızasının tamiri yaklaşık 120 TL

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir