iPhone Tarih ve Saat Yanlış Gösteriyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 4 Yorum / 4609 Görüntülenme

iPhone Tarih ve Saat Yanlış Gösteriyor

iPhone Tarih ve Saat Yanlış Gösteriyor , Kullandığınız telefonun tarihini ve saatini düzenlemek için neye ihtiyacınız olduğunu bulabilirsiniz. Akıllı telefonlar günlük yaşamda işlemlerin çoğunu görmek. Hayatımızı kolaylaştıran teknoloji, gelecekte ne kadar ilerleyeceği ile merak edilmektedir. Biz de biz telefonunuza indirdiğiniz uygulamalarda çok fazla zaman harcamak. İphone telefon kullanıcıları anında güncellemeleri ile yenilikleri alabilir.

Apple Store’dan İndirilen uygulamaların hatasız çalışması için Saat ve Tarih büyük önem taşımaktadır. Başka bir deyişle, bu alandaki hatalar indirilen uygulamaları etkileyecektir. Durum buysa, tarih yanlış gösterilmeli veya saat yanlış gösteriliyorsa, ayarları manuel olarak değiştirmeniz gerekir. Zaten bir android işletim sistemi kullandıysanız ve yakın zamanda iphone telefonuna geçtiyseniz, işlemlerin nerede olacağı hakkında bilgi paylaşacağız.

iPhone Tarih ve Saat Yanlış Gösteriyor

iPhone’daki tarihi nasıl değiştirebilirim, iphone’daki tarihi nasıl değiştirebilirim, iPhone’daki tarihi nasıl değiştirebilirim, iPhone’daki saati düzenleme, iPhone telefonumdaki tarihi düzenleme, iPhone saatini düzenleme zamanını bulamıyorum. Telefonunuz doğru göstermesi gereken saati ve tarihi göstermeyebilir. Temel faktörlerden biri, saat diliminin farklı seçilmesidir. Bu nedenle, bu makalede alanın transferini gerçekleştireceğiz.

iPhone Ekran Değişimi Kurtköy
iphone saat yanlış gösteriyor
iphone saat yanlış gösteriyor

iPhone Saat ve Tarih Doğru Göstermiyor

iPhone telefonunuzun ‘’Ayarlar’’ alanına giriş yaptıktan sonra gelen ekranın ‘’Genel’’ bölümüne girişini gerçekleştirerek ‘’Saat ve tarih’’ kısmına tıklıyoruz. Açılan sayfada otomatik ayarla bölümü aktif durumdaysa saat dilimi yanlış seçildiğinden kaynaklı hatalı gösteriyor olabilir.

 1. Ayarlariphone tarih ve saat yanlış gösteriyor
 2. Geneliphone saat yanlış gösteriyor
 3. Saat ve Tarih
Elle düzenlemek isterseniz, otomatik ayarlama bölümünü kapatabilirsiniz. Bir sonraki alanda, kendinize bağlı olarak tarih ve saati değiştirebilirsiniz. Sağlanan ayarları ile artık telefonunuzda tarih ve saati göstermelidir. Hala daha yanlış gösteriyorsa, telefonunuzu bu ayarlarla kapatabilir ve tekrar açabilirsiniz. iPhone saat ve tarih yanlış gösteriyor diye araştırmalarınıza katkıda bulunabilmek için hangi ayarın nereden yapılacağını yukarıda sizlerle paylaştık. Yazımız içerisinde takıldığınız ya da sormak istediğiniz yeri yorumda iletebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iphone 5c saat sorunu çözümü, iphone otomatik saat ayarlama kapanmıyor, iphone 5 saat sorunu çözümü, apple watch saati yanlış gösteriyor, iphone otomatik saat kapatma, iphone 5 saat geri kalıyor, iphone otomatik saat kapanmıyor, iphone ana ekran saat

4 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Merhabalar telefonu sıfırlayın düzelebilir.

 • Nilay Eylül Çıtak

  merhabalar ben otomatik saati ayarlarken 2007 ise direkt 2036’ya falan gidiyor ayarları değiştiremiyorum yardımcı olur musunuz?

 • Cep Hastanesi

  merhabalar; teknik servisteki arkadaşlarımızın cihazınızı görmesi lazım efendim

 • Gamze işlek

  Kilit ekranında saat ve tarih doğru çıkıyor fakat duvar kağıdı değiştirceğim bölümde saat ve tarih yanlış gözüküyor bunu nasıl düzeltebilirim

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir