iPhone Teknik Servis İstanbul
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

iPhone Teknik Servis İstanbul ‘da Nerede Bulabilirim ?

iPhone Teknik Servis İstanbul Konusu Bu merkezler size bir çok hizmet vermektedir. Bu yazımızda sizlerle iphone teknik servis İstanbul merkezlerinin ulaşım bilgilerini vereceğiz.


iPhone Teknik Servis İstanbul Hakkında ?

İphone telefonlar oldukça kaliteli ve oldukça kullanışlı olma özelliği taşıyan bir mobil cihaz olma özelliğine sahiptir. Geniş kullanım özellikleri ile bir çok kullanıcı yelpazesine sahip olan bu cihazların teknik servis hizmetleri ağı da oldukça geniştir. Türkiye’nin bir çok şehrinde geniş teknik servis merkezine sahip olan İphone özelliklede iphone teknik sevis İstanbul merkezleri de geniş hizmet kalitesine sahiptir. iphone teknik servis İstanbul ilinde sayısız ulaşabileceğiniz adres bulunmaktadır.


iphone Teknik Servis İstanbul Merkezleri ?

CepHane her türlü İphone cep telefonu ve İpad cihazlarınızın arızalarının giderilmesinde kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. Ayrıca orijinal yedek parça temini ile de sizlere en iyi hizmeti vermeyi bir misyon haline getirmiştir. CepHane İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul’un bu yakasında olup da İphone cep telefonunuzda bir problem var ise gönül rahatlığıyla CepHane İphone yetkili servise başvurabilirsiniz


Cephastanesi iphone Yetkili Teknik Servis İstanbul

Cephastanesi  yetkili teknik servis güler yüzlü ve teknik servis konusunda oldukça uzman çalışma elemanlarıyla müşterilerine kaliteli ve garantili hizmet vermektedir. İstediğiniz her an Cephastanesi  teknik servise gelerek cihazınızda ne gibi bir sorun varsa kısa sürede yaptırarak sağlıklı bir şekilde cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. İphone cep telefonlarınızda yedekleme, virüs temizliği, teknik arıza giderimi gibi akla gelebilecek her türlü tamiratı yapmaktadır. Cephastanesi  yetkili servis İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunmakaktadır.

iPhone ekran değişimleri için tıklayınız.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Cep Hastanesi Ltd. Şti Yetkili Teknik Servis

Uzun yıllar boyunca cep telefonu tamiratı üzerine çalışan ve bu konuda tamamen uzman ekibiyle kendinden emin adımlarla ilerleyen bu merkez İphone cep telefonu konusunda oldukça iyi bir şekilde çalışmaktadır.

Yukarıda vermiş olduğumuz iphone teknik servis İstanbul şubelerinden bazıları olan bu merkezlerde telefon camlarının kırılması durumlarında, teknik bir arıza olması durumlarında, depolama ve yedekleme yapılması durumlarında hizmet vermektedirler. Bu vermiş oldukları hizmetleri her türlü garanti kapsamında yapmakta olan merkezler en kısa sürede cihazlarını müşterilerine ulaştırmaktadır.Yada bize ulaşın kısmından bize ulaşabilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
iPhone Teknik Servis İstanbul 'da Nerede Bulabilirim ?
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir