iPhone Teknik Servis
/ Yazan:Cep Hastanesi / Teknik Servis / 1 Yorum / 313 Görüntülenme

iPhone Teknik Servis

iPhone Teknik Servis hizmetleri ile artık iPhone cihazlarınızdaki istemediğiniz sorunlarınızdan da bir an önce sorunsuzca kurtulabilmek sizin için çok kolay olmaya başlayacak.Bu nedenle sizlerde hiçbir şekilde yanlış düşüncelere dalmadan. 

iPhone Teknik Servis

iPhone cihazlarınız bozulduğu andan itibaren iPhone Teknik Servis hizmeti veren şubemize getirerek kısa zaman zarfı içerisinde onarılmasını sağlayabilirsiniz. iPhone cihazlar çok hassas bir yapıya sahip olduklarından dolayı hemen istenmeyen bir takım aksaklıklar da gösterebiliyor. Bu sebepten dolayı sizlerde ne yapıp edip ilk iş olarak teknik servisimize getirerek en iyi şekilde tamir edilmesini de sağlayabilirsiniz.

iphone Teknik Servis
iphone Teknik Servis

Teknik servis arayışı içerisindeyseniz hemen bu konuda kusursuz bir şekilde sizlere hizmet verecek olan uzman ekibimizden gerekli tüm yardımları da bir.

Bir an önce almaya başlayabilirsiniz. Dokunmatik ekran değişimi, ekran modülü değişimi, metal çerçeve değişimi, kablosuz ağ problemleri,.. arka kasa değişimi, şebeke sorunları gibi çeşitli şikâyetleriniz de iphone Teknik Servis yerimize gelerek hizmetlerimizden de gönül rahatlığı ile yararlanmaya başlayabilirsiniz.Genelde telefonlarda ekranla ilgili her ne kadar sorun olsa da bir diğer önemli sorunların başında ise sesle ilgili olduğunu belirtmek isteriz. Telefonda ki ses ayarı çok düşük düzeyde olmasından kullanıcılar da rahatsızlık duymakta ve bir an önce de bu sorunun giderilmesini de istemektedir. İşte bu durumun en iyi şekilde farkında olan kaliteli firmamız ile artık iPhone cihazlarınız yeniden kullanılabilir hale geliyor. 

iPhone ModellerFiyatlar
iPhone XS Max Ekran Değişimi2.950,00 ₺
iPhone XS Ekran Değişimi2.850,00 ₺
iPhone XR Ekran Değişimi Fiyatı2.900,00 ₺
iPhone X Ekran Değişimi2.099,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı349,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi Fiyatı299,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı249,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı229,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı230,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı199,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺

Servis Desteği

Yalnızca donanım konusunda değil yazılım konusunda da gerekli tüm hizmetler en güzel şekilde verilmeye devam ettiğini söylemek isteriz. Çok kısa zaman zarfı içerisinde iPhone cihazlarınızla ilgili olarak ne gibi sorunlarınız varsa anında giderilmeye de çalışılıyor.

İl dışından da kargo yoluyla tamir ettirmek istediğiniz iPhone cihazlarınızı gönderebilir ve tamir işlemleri yapıldıktan sonra ise kısa süre de teslim almaya başlayabilirsiniz. iphone Teknik Servis çalışmalarımız ile artık tüm problemlerden de kolay yoldan kurtulmanın sevincini de yaşamaya başlayacaksınız. Bütün ürünlerinde tamamen orjinal olduğunu belirtmek isteriz. Hiçbir şekilde orjinalin dışında bir parça kullanımı söz konusu olmamaktadır. . Garanti süresi dolmuş olan iPhone cihazlarınızı gözümüz gibi bakıp dikkatli bir şekilde onarıyor yeniden kullanıma hazır hale getiriyoruz. 

Yada bize ulaşın kısmından bize ulaşabilirsiniz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

0216 596 0532  0850 840 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


iPhone Teknik Servis
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir