iPhone Telefonum Titreşimi Çalışmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 1523 Görüntülenme

iPhone Telefonum Titreşimi Çalışmıyor

iPhone Telefonum Titreşimi Çalışmıyor ,iPhone u’da olduğu gibi tüm telefonlarda bir iPhone titreşim sorunu var. Ve bu titreşim probleminin birçok nedeni var. Kırık titreşim motoru, hatalı yazılım, donanım sorunları, vb. Ama bugün, bir titreşim sorunu olduğunda ne yapmamız gerektiğini söyleyeceğiz.

iPhone Telefonum Titreşimi Çalışmıyor Çözümü

1. Telefon Ayarlarınızı Kontrol Edin

  1. Telefonunuzun “Ayarlar” uygulamasını açın.
  2. “Sesler” bölümüne tıklayın.iphone titreşim çalışmıyor
  3. Karşınıza Çaldığında Titret” ve Sessizken Titret” olmak üzere iki seçenek göreceksiniz.iphone titreşim çalışmıyor ne yapmalıyım
  4. Her iki seçeneğinide açınız.

Hala titreşim sorunu devam ediyorsa ikinci maddeye geçin.

2. Ayarları Sıfırlayın

Bu adım için ise,

  1. iPhone telefonunuzun Ayarlar Uygulamasına gidin.
  2. Genel Menüsüne tıklayın.
  3. Aşağı kısma inin ve sıfırla butonuna dokunun.
  4. “Tüm ayarları sıfırla” seçeneğini seçin ve onaylayın.
  5. Sıfırlama işleminden sonra iPhone telefonunuzun titreme özelliğini kontrol edin.
  6. iPhonunuzu geri yükleyin.

iphone kamera ayiphone kamera ayarı sıfırlamaarı sıfırlama

3. iPhone Telefonunuz Hala Titremiyorsa

Yukarıdaki yöntemlerin tümünü denedikten sonra hala iPhone titremiyorsa, bir donanım sorunu olabilir. Sorunu çözümü için Cep Hastanesi ile iletişime geçiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone Telefonum Titreşimi Çalışmıyor  iphone sessizdeyken titremiyor, iphone arandığında titremiyor, iphone 6 sessizde titremiyor, iphone aramalarda titremiyor, iphone sessize alınca titremiyor, iphone 7 aramada titremiyor, iphone çalarken titremiyor, iphone 7 çalarken titremiyor, iphone 6 çalarken titremiyor, iphone 5s çalarken titremiyor, iphone x çalarken titreşim, iphone düştü titremiyor, iphone yere düştü titremiyor, iphone mesaj gelince titremiyor, iphone whatsapptan mesaj gelince titremiyor, iphone 7 touch id titreşim, iphone neden titremiyor, iphone’um titremiyor, iphone 7 plus titremiyor, iphone 5 sessizdeyken titremiyor, iphone 7 telefon sessizdeyken titremiyor, iphone telefon titremiyor, iphone şarja takınca titremiyor, iphone 7 home tuşu titremiyor, iphone sessiz alma tuşu titreşim, iphone 7 şarja takınca titremiyor, iphone 4 titremiyor, iphone 5s titremiyor, iphone 5 titremiyor, iphone 5 çalarken titremiyor, iphone 6s titremiyor, iphone 6 titremiyor, iphone 7 titremiyor, iphone 7 sessizdeyken titremiyor, iphone 8 titremiyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir