Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Televizyona Bağlama

iPhone Televizyona Bağlama

Iphone Televizyona Bağlama | Kablosuz

iPhone Televizyona Bağlama | Kablosuz ,iPhone’unuzu TV’ye bağlamanın en kolay ve en hızlı yolu bir HDMI bağlantısı kullanmaktır. Bu noktada, iphone’daki mevcut çözümü yalnızca Yıldırım konektörüyle nasıl uygulayacağınızı düşünebilirsiniz.

Apple TV ile iPhone Televizyona Bağlama | Kablosuz

Belki iPhone ve TV arasında sinir bozucu bir tel istemezsiniz. Kablosuz olarak bağlanmanın en kolay yolu Apple’ın kendi medya merkezi / genişletici, Apple TV’DİR.

Apple TV’niz yüklendikten sonra, iPhone veya ipad’inizle aynı ana Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun. İPhone veya iPad’inizin ekranından, kontrol merkezini başlatmak için yukarı kaydırın, AirPlay yansıtma öğesine dokunun, ardından Apple TV’nizi seçin. Apple TV’niz, iDevice ekranınızdaki her şeyin aynasını göstermeye başlayacaktır. Ayrıca İtunes’dan satın aldığınız müzik veya videolar gibi medyayı iPhone’dan TV’ye aktarmak için Airplay’i de kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: En İyi Navigasyon Programları 2019

Dijital AV Adaptörü

Apple online Store’da 229 dolara satılan  “Lightning Digital AV Adaptörü” ile iPhone ve TV arasında kolayca bağlanabilirsiniz, ancak teknoloji mağazalarından veya farklı yerlerden satın alınabilir. İnternette birçok alternatif (OEM) adaptör bulabilirsiniz.

Aralarında çok fazla fark olmayacak. Yalnızca Orijinal Ürün paketiniz varsa, apple ürünlerini seçebilirsinizBu noktada, 1080p çözünürlükte web’e göz atma, oyun oynama, iTunes üzerinden film izleme ve büyük ekrandan yararlanmak için düzinelerce şey yapma fırsatına sahipsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; 

iPhone Televizyona Bağlama | Kablosuz  iphone x i televizyona bağlamak, iphone tv ye baglamak kablosuz, iphone telefonu televizyona bağlama kablosu, iphone 6 televizyona bağlama kablosu, iphone telefonu tv ye bağlama kablosu, iphone telefonu televizyona bağlamak lg, iphone’u lg televizyona bağlama, iphone 7 lg televizyona bağlama, iphone telefonu televizyona bağlamak philips, iphone smart tv ye bağlama programı, iphone telefonu philips televizyona bağlama, iphone telefonu televizyona bağlamak samsung, iphone samsung televizyona bağlama, iphone telefonu sony televizyona bağlama, iphone 6 s televizyona bağlamak, iphone 4 s televizyona bağlamak, iphone telefonu televizyona bağlama, iphone telefonu samsung televizyona bağlama, iphone televizyona bağlamak uygulaması, iphone’u televizyona bağlamak, iphone u sony televizyona bağlamak, iphone’u philips televizyona bağlamak, iphone vestel televizyona bağlama, iphone 7 vestel televizyona bağlama, iphone’u smart tv ye bağlamak youtube.