Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. iPhone Titreşim Çalışmıyor

iPhone Titreşim Çalışmıyor

Iphone Titreşim Çalışmıyor

iPhone Titreşim Çalışmıyor Telefonunuz çaldığında veya sessiz olduğunda iphone’unuz titremiyorsa, kontrol etmeniz gereken ayarlara bakacağız. Gün boyunca telefonlarımıza o kadar çok zaman ayırıyoruz ki bazen gün telefonda bitiyor. Ama bazen toplantımızı sessizce yapmak gerekebilir. Bu gibi durumlarda, telefonu susturuyoruz. Ama birinden önemli bir çağrı bekliyorsak, titreşimin açık olduğundan emin oluruz.

Gelen titreşim bir uyarı olduğundan, en azından birinin sizi aradığını kontrol etmemize izin verecektir. Telefon çaldığında titreşim çalışmazsa veya sesi kapattığınızda titreşim çalışmazsa, cihazın titreşim ayarları kapatılabilir. Telefonun çaldığında ve sessiz olduğunda titreşim ayarlarını etkinleştirmek için soruşturmalarımızı sonuçlandırdık. Ayarlar daha sonra telefon sessizce çaldığında veya çaldığınızda titreşir ve en azından gelen aramaları bir titreşim uyarısı ile kontrol edebilirsiniz.

iPhone Titreşim Çalışmıyor Titremiyor

Telefonum çaldığında iPhone’um titreşmiyor, iPhone’umu sessizleştirdiğimde titreşim çalışmıyor, iPhone titreşimini nasıl açacağım, iPhone titreşimini nasıl açacağım, iPhone titreşimini nasıl ayarlayacağım, iPhone’umu açmak için ne yapmam gerekiyor. Telefon sessiz olduğunda titreşim her zaman çalışır. Telefon çaldığında ve sessiz olduğunda titreşmezse, titreşim ayarları her zaman kapalıdır. Birlikte, bunun gerçekleşmesi için atacağınız adımlara bakacağız.

iPhone Çaldığında Titremiyor

Titreşim, ilk telefonlardan bu zamana kadar tüm cihazlarda mevcut olan bir özelliktir. Telefonları susturduğumuzda, anlık titreşimi etkinleştiririz, böylece gelen bildirimleri ve çağrıyı duymasak bile uyarıyı alabiliriz.

 1. iPhone cihazlarımızda titreşim ayarlarının açılabilmesi için telefonumuzun menü ekranında ”Ayarlar” bölümüne giriş gerçekleştiriyoruz.
 2. Ayarlar kısmından ”Ses ve dokunuş” kısmına giriş gerçekleştiriyoruz.
 3. Ses ve dokunuş kısmında girdiğiniz de iki adet seçeneğin en üstte belirdiğini görebilmek mümkündür.
 4. Çaldığında ve sessizken titret yazılarının karşı kısmı kapalıdır.
 5. Bu tikleri aktif hale getirmeniz halinde cihazınız da arama olduğunda ya da sessize aldığınız da titreşim artık gelecektir.

iPhone titreşim çalışmıyor titremiyor sorunu için bu ayarları sağladıktan sonra sorun devam ederse Cep Hastanesi ile İLETİŞİME telefonunuzun titreşim motorunu değişimi yaptırarak sorununuzu giderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: LG Görüntü Var Ama Dokunmatik Çalışmıyor

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Bu işlemleri tamamen orjinal parçalar ve 2 yıl garanti ile gerçekleştiriyoruz(piller 3 ay garantilidir ve Cep Hastanesi onaylı ekranlar 1 yıl garantilidir).

tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek hizmet biziz.

Cep Hastanesi Mutlu olmanızı  ve tam olarak ilk gün gibi cihazınızın performansını almak için öncelik verir.

Yaptığımız işi garanti ediyoruz, çünkü hem kullandığımız yedek parçalara hem de teknik servisimize tam güveniyoruz.

iPhone Telefonum Titreşimi Çalışmıyor ,iPhone u’da olduğu gibi tüm telefonlarda bir iPhone titreşim sorunu var. Ve bu titreşim probleminin birçok nedeni var. Kırık titreşim motoru, hatalı yazılım, donanım sorunları, vb. Ama bugün, bir titreşim sorunu olduğunda ne yapmamız gerektiğini söyleyeceğiz.

iPhone Telefonum Titreşimi Çalışmıyor Çözümü

1. Telefon Ayarlarınızı Kontrol Edin

 1. Telefonunuzun “Ayarlar” uygulamasını açın.
 2. “Sesler” bölümüne tıklayın.
 3. Karşınıza Çaldığında Titret” ve Sessizken Titret” olmak üzere iki seçenek göreceksiniz.
 4. Her iki seçeneğinide açınız.

Hala titreşim sorunu devam ediyorsa ikinci maddeye geçin.

2. Ayarları Sıfırlayın

Bu adım için ise,

 1. iPhone telefonunuzun Ayarlar Uygulamasına gidin.
 2. Genel Menüsüne tıklayın.
 3. Aşağı kısma inin ve sıfırla butonuna dokunun.
 4. “Tüm ayarları sıfırla” seçeneğini seçin ve onaylayın.
 5. Sıfırlama işleminden sonra iPhone telefonunuzun titreme özelliğini kontrol edin.
 6. iPhonunuzu geri yükleyin.

3. iPhone Telefonunuz Hala Titremiyorsa

Yukarıdaki yöntemlerin tümünü denedikten sonra hala iPhone titremiyorsa, bir donanım sorunu olabilir. Sorunu çözümü için Cep Hastanesi ile iletişime geçiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone Telefonum Titreşimi Çalışmıyor  iphone sessizdeyken titremiyor, iphone arandığında titremiyor, iphone 6 sessizde titremiyor, iphone aramalarda titremiyor, iphone sessize alınca titremiyor, iphone 7 aramada titremiyor, iphone çalarken titremiyor, iphone 7 çalarken titremiyor, iphone 6 çalarken titremiyor, iphone 5s çalarken titremiyor, iphone x çalarken titreşim, iphone düştü titremiyor, iphone yere düştü titremiyor, iphone mesaj gelince titremiyor, iphone whatsapptan mesaj gelince titremiyor, iphone 7 touch id titreşim, iphone neden titremiyor, iphone’um titremiyor, iphone 7 plus titremiyor, iphone 5 sessizdeyken titremiyor, iphone 7 telefon sessizdeyken titremiyor, iphone telefon titremiyor, iphone şarja takınca titremiyor, iphone 7 home tuşu titremiyor, iphone sessiz alma tuşu titreşim, iphone 7 şarja takınca titremiyor, iphone 4 titremiyor, iphone 5s titremiyor, iphone 5 titremiyor, iphone 5 çalarken titremiyor, iphone 6s titremiyor, iphone 6 titremiyor, iphone 7 titremiyor, iphone 7 sessizdeyken titremiyor, iphone 8 titremiyor.