iPhone Titreşim Çalışmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 0 Yorum / 4912 Görüntülenme

iPhone Titreşim Çalışmıyor

iPhone Titreşim Çalışmıyor Telefonunuz çaldığında veya sessiz olduğunda iphone’unuz titremiyorsa, kontrol etmeniz gereken ayarlara bakacağız. Gün boyunca telefonlarımıza o kadar çok zaman ayırıyoruz ki bazen gün telefonda bitiyor. Ama bazen toplantımızı sessizce yapmak gerekebilir. Bu gibi durumlarda, telefonu susturuyoruz. Ama birinden önemli bir çağrı bekliyorsak, titreşimin açık olduğundan emin oluruz.

Gelen titreşim bir uyarı olduğundan, en azından birinin sizi aradığını kontrol etmemize izin verecektir. Telefon çaldığında titreşim çalışmazsa veya sesi kapattığınızda titreşim çalışmazsa, cihazın titreşim ayarları kapatılabilir. Telefonun çaldığında ve sessiz olduğunda titreşim ayarlarını etkinleştirmek için soruşturmalarımızı sonuçlandırdık. Ayarlar daha sonra telefon sessizce çaldığında veya çaldığınızda titreşir ve en azından gelen aramaları bir titreşim uyarısı ile kontrol edebilirsiniz.

iPhone Titreşim Çalışmıyor Titremiyor

Telefonum çaldığında iPhone’um titreşmiyor, iPhone’umu sessizleştirdiğimde titreşim çalışmıyor, iPhone titreşimini nasıl açacağım, iPhone titreşimini nasıl açacağım, iPhone titreşimini nasıl ayarlayacağım, iPhone’umu açmak için ne yapmam gerekiyor. Telefon sessiz olduğunda titreşim her zaman çalışır. Telefon çaldığında ve sessiz olduğunda titreşmezse, titreşim ayarları her zaman kapalıdır. Birlikte, bunun gerçekleşmesi için atacağınız adımlara bakacağız.

iphone titreşim bozuldu
iphone titreşim bozuldu

iPhone Çaldığında Titremiyor

Titreşim, ilk telefonlardan bu zamana kadar tüm cihazlarda mevcut olan bir özelliktir. Telefonları susturduğumuzda, anlık titreşimi etkinleştiririz, böylece gelen bildirimleri ve çağrıyı duymasak bile uyarıyı alabiliriz.

  1. iPhone cihazlarımızda titreşim ayarlarının açılabilmesi için telefonumuzun menü ekranında ”Ayarlar” bölümüne giriş gerçekleştiriyoruz.
  2. Ayarlar kısmından ”Ses ve dokunuş” kısmına giriş gerçekleştiriyoruz.
  3. Ses ve dokunuş kısmında girdiğiniz de iki adet seçeneğin en üstte belirdiğini görebilmek mümkündür.
  4. Çaldığında ve sessizken titret yazılarının karşı kısmı kapalıdır.
  5. Bu tikleri aktif hale getirmeniz halinde cihazınız da arama olduğunda ya da sessize aldığınız da titreşim artık gelecektir.
Maske Takarken Yüz Okuma İle Telefon Kilidi Açma

iPhone titreşim çalışmıyor titremiyor sorunu için bu ayarları sağladıktan sonra sorun devam ederse Cep Hastanesi ile İLETİŞİME telefonunuzun titreşim motorunu değişimi yaptırarak sorununuzu giderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Plus Ekran Değişimi

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Bu işlemleri tamamen orjinal parçalar ve 2 yıl garanti ile gerçekleştiriyoruz(piller 3 ay garantilidir ve Cep Hastanesi onaylı ekranlar 1 yıl garantilidir).

tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek hizmet biziz.

Cep Hastanesi Mutlu olmanızı  ve tam olarak ilk gün gibi cihazınızın performansını almak için öncelik verir.

Yaptığımız işi garanti ediyoruz, çünkü hem kullandığımız yedek parçalara hem de teknik servisimize tam güveniyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir