Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Titreşim Motoru Değişimi

iPhone Titreşim Motoru Değişimi

Iphone Titresim Motoru Degisimi

iPhone Titreşim Motoru Değişimi iPhone’unuzun titreşim motoru çalışmıyor, zayıf çalışıyor, sürekli çalışıyor, sallıyor vb. Bu gibi durumlarda, servis uzmanlarımız cihazınıza müdahale edecek ve gerekli onarım veya değiştirme işleminden geçecektir.

iPhone onarım hizmetimizden aldığınız tüm hizmetler size bir kalite olarak sunulacaktır. APPLE iPhone telefonunuzla ilgili yedek parça, aksesuar, servis, onarım ve bakım talepleriniz için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cep Hastanesi size en uygun, güvenilir ve hızlı çözüm sunacak rehberlik teknolojisi ile hizmet keyfini çıkarın.

iPhone Titreşim Motoru Sorunları

iPhone akıllı telefonlarında sıklıkla başarısız olan parçalardan biri titreşim motorudur. Bu bölümdeki arıza titreşim problemine neden olur. Telefon titreşimini kaybeder. Ne yazık ki, titreşim modülünü açsanız bile telefondan yanıt alınamaz.

Yukarıda açıklamamın nedeni, alınan etkiler nedeniyle titreşim motor soketinin kırılmış olmasıdır. Çözümü ise titreşim motorunun değişmesidir.

iPhone Titreşim Motoru Sorunu Çözümü

Burada iki seçenek, zil ve titreşim ve sessiz titreşim göreceksiniz. Eğer halka üzerinde titreşim açarsanız sessiz modda değilken, iPhone titrer. Öte yandan, sessiz titreşim seçeneğini seçerseniz, iPhone sessiz modda olsa bile titreşir, bu yüzden sizin seçiminizdir.

Iphone Titreşim Motoru Sorunu
Iphone Titreşim Motoru Sorunu

Ayarları Sıfırlayın

Önceki yöntemde özetlenen uygulamaları gerçekleştirdikten sonra iphone’unuz titremiyorsa, cihazınızın ayarlarını alternatif bir düzeltme olarak sıfırlayabilirsiniz. Varsayılanları geri yükleme genellikle çalışır ve kişisel verilerinize zarar vermez.

İlginizi Çekebilir: Telefon Ekranı Nasıl Kırılır

iPhone ayarlarınızı sıfırlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

  • Ayarları açın.
  • Genel menüsüne gidin.
  • Düğmeyi sonuna kadar kaydırın ve Sıfırla’ya dokunun.
  • Tüm Ayarları Sıfırla’yı seçin ve devam etmek için onaylayın.
  • Sıfırlama işlemi yapıldıktan sonra iPhone’unuzun titreşip titreşmediğini kontrol edin.
  • iPhone’unuzu geri yükleyin

Sorun Halen Devam Ediyorsa

Yukarıdaki tüm yöntemleri denedikten sonra iphone’unuz hala titremiyorsa, bir donanım sorunu olabilir. Onarım için Apple servisine gitmeden önce, iphone’daki titreşim motorunun düzgün çalıştığını kontrol etmek makul bir seçenektir.

Bunu yapmak için, ayarlar menüsünde “sesler ünden ” e gidin, sessiz modda titreşimi etkinleştirin ve açın ve kapatın. Cihazınız titreşirse, donanım değil, bir yazılım sorunu vardır.

Cihaz hala titremiyorsa, başka bir test yapabilirsiniz. Ayarlar sayfasında, halka üzerinde titreşime ve halka üzerinde titreşime işaret edin ve ardından sessiz / halka düğmesini ileri ve geri döndürün. iPhone’unuz hala titremiyorsa, titreşim motorunda bir sorun olduğu ve Cep Hastanesi Teknik Servisimize getirerek sorununuzu çözün.

iPhone Titreşim Motoru Değişimi Nasıl Yapılır

” İPhone ihtizaz motor değiştirme ” özel istihsal teknisyeni ekipman kullanarak uzman ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından yapılır.

Iphone ihtizaz motoru değiştirme süresi 45 dakikadır hizmetimize geldiğinizde, tek taraflı ücretsiz gönderim hizmeti 3 (üç) iş gününden yararlanır.

orjinal Ürün kullanılır.

tamir yapılırken telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.

Telefonun titreşimi sorunsuz çalışmaya devam ediyor.

Değişiklikten sonra, istediğiniz kadar telefonunuzu gözden geçirebilirsiniz.

herhangi bir süphe durumda, geri ödeme hakkına sahiptir.

Cihazınız 3 ay Cep hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) parça değiştirme garanti kartı ile size teslim edilir.

garanti süresi boyunca, üretim motoruyla ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözülür.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone 7 titreşim motoru değişimi , iphone 6 titreşim motoru değişimi , iphone 6s titreşim motoru değişimi , iphone 5s titreşim motoru değişimi , iphone x titreşim motoru değişimi , iphone 8 titreşim motoru değişimi , iphone 4s titreşim motoru değişimi , iphone 6s plus titreşim motoru değişimi , iphone 6s plus titreşim motoru değişimi fiyatı , iphone titreşim motoru tamiri
iphone 8 plus titreşim motoru değişimi ,iphone 6 plus titreşim motoru değişimi , iphone 7 plus titreşim motoru değişimi , iphone 5 s titreşim motoru değişimi , iphone 6 s plus titreşim motoru değişimi , iphone 5 titreşim motoru değişimi.