Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Ücretsiz Müzik Dinleme

iPhone Ücretsiz Müzik Dinleme

Iphone Ucretsiz Muzik Dinleme

iPhone Ücretsiz Müzik Dinleme size iPhone müzik indirebilirsiniz uygulamaları tanıtacak. İPhone kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri, müzik, şarkı indirme problemlerini aşağıdaki uygulamaları kullanarak çözebilir. Akıllı cihazların güvenilir kullanımı için çoğu müzik indirme programından muzdarip kullanıcılar için, iOS işletim sistemi ile iPhone cihazlarında güvenilir bir şekilde kullanılabilen birçok müzik indirme programını indirmek mümkündür.

Bu App Store iPhone müzik indirmek için gerekli uygulamayı indirmek mümkündür, ve ücretsiz olarak olabilir. Apple’ın iPhone modelleri birbirinden farklı bir şekilde mağazada en çok tercih edilen müzik indirme programları vardır.

iPhone için Müzik İndirme Programları:

Freegal Music

iPhone için güvenilir müzik indirmek isteyen kullanıcı için tercih edilebilir uygulamalardan biri App Store Freegal müzik olduğunu. bu uygulamada iPhone müzik indirme programları yaklaşık 7 milyon müzik içerir. Aranan müziğin adını indirmek için arama düğmesine yazmak ve görüntülenen seçeneklerden hem dinleme hem de indirme işlemini yapmak mümkündür. Freegal müzik App Store en popüler müzik indirme programlarından biri olarak bilinir.

Freegal Music

Tubidy

IOS işletim sistemi için özel olarak tasarlanmış ve hem iPad için hem de iPhone’lar için indirilmeye müsait olan müzik indirme programı olarak Tubidy, Youtube üzerinden video ve mp3 indirilmesine de olanak tanımaktadır. iPhone müzik indirme programı olarak App Store içerisinde yer alan Tubidy, Youtube bünyesinde yer alan videoların farklı formatlarda cihaza indirilmesine de olanak tanır. Kullanıcının uygulama içerisinde kendi zevkine göre oynatma listesi oluşturabilmesi de mümkün olur. Cihaza zarar vermeden güvenilir bir şekilde kullanılabilecek müzik indirme programlarından biri olarak bilinir.

İlginizi Çekebilir: Kablosuz Şarj Çalışmıyor Sorunu

Tubidy

Spotify Music

Spotify, bir müzik dinleme uygulaması olarak bilinmesine rağmen, dünya çapında milyonlarca kullanıcıyla en nitelikli müzik uygulaması olarak bilinir ve İOS işletim sistemi ile iPhone ve iPad’de çalışır. Müzik dinledi ve kaliteli ve reklamsız bir şekilde indirilebilir bu uygulamada, para için müzik satın söz konusudur. Cihaza indirilen müziğe ek olarak, hesapta satın alınan tüm müziklere erişmek de mümkündür. Kullanıcı kendi müzik listesi oluşturabilir yanı sıra kullanışlı bir arayüz uygulamasında yer almaktadır. IPhone ücretsiz müzik indirme uygulamalarından biri olmasına rağmen, satın alımlar uygulama içi para ile yapılır.

Iphone Ücretsiz Müzik Dinleme

Deezer

50 milyondan fazla parça ile, kendi çalma listeleri oluşturmak ve deezer uygulaması ile arkadaşlarınızla sevdiğiniz şarkıları paylaşabilirsiniz.

Sen kendi özel müzik çalar oluşturabilirsiniz App Store, ücretsiz Deezer indirebilirsiniz.

Uygulama ücreti : Ücretsiz

22B83726927961.557575728B83C

 

Bravo Music Player

Video kliplerini ve popüler şarkıları YouTube’da ücretsiz olarak dinlemenizi sağlayan bravo Music Play, iOS için en iyi müzik uygulamaları listemize dahildir.

Bu uygulama aynı zamanda arka planda müzik dinlemenizi sağlar, arka tasarıda YouTube’da müzik çalabilirsiniz.

kısacası, bu uygulama ile, ücretsiz YouTube Premium abonelerine sunulan fon müziği ve video oynatma özelliğini kullanabilirsiniz.

Uygulama Ücreti: Ücretsiz

Iphone Ücretsiz Müzik Dinleme

Music Cloud Offline

Spotify, Apple Music gibi müzik servislerini pahalı buluyorsanız hem çevrimiçi hem de çevrimdışı sınırsız müzik dinlemenize olanak sağlayan Music Cloud Offline uygulaması ile birlikte kesintisiz olarak müzik dinleyebilirsiniz.

Eğer bu tarz bir uygulamaya ihtiyacınız var ise aşağıdaki linkten Music Cloud Offline uygulamasını indirebilirsiniz.

Uygulama ücreti : Ücretsiz

Iphone Ücretsiz Müzik Dinleme

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone ücretsiz müzik dinleme programı , iphone müzik dinleme aleti , iphone müzik dinleme app , iphone arka planda ücretsiz müzik dinleme , iphone ücretsiz müzik dinleme , iphone müzik dinlerken başka uygulama , ücretsiz müzik dinleme ios , iphone müzik dinleme cihazı , iphone müzik dinlerken cızırtı , iphone ücretsiz müzik indirme çevrimdışı dinleme.