/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 230 Görüntülenme

iPhone Ücretsiz Müzik Dinleme

iPhone Ücretsiz Müzik Dinleme size iPhone müzik indirebilirsiniz uygulamaları tanıtacak. İPhone kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri, müzik, şarkı indirme problemlerini aşağıdaki uygulamaları kullanarak çözebilir. Akıllı cihazların güvenilir kullanımı için çoğu müzik indirme programından muzdarip kullanıcılar için, iOS işletim sistemi ile iPhone cihazlarında güvenilir bir şekilde kullanılabilen birçok müzik indirme programını indirmek mümkündür. Bu App Store iPhone müzik indirmek için gerekli uygulamayı indirmek mümkündür, ve ücretsiz olarak olabilir. Apple’ın iPhone modelleri birbirinden farklı bir şekilde mağazada en çok tercih edilen müzik indirme programları vardır.

iPhone için Müzik İndirme Programları:

Freegal Music

iPhone için güvenilir müzik indirmek isteyen kullanıcı için tercih edilebilir uygulamalardan biri App Store Freegal müzik olduğunu. bu uygulamada iPhone müzik indirme programları yaklaşık 7 milyon müzik içerir. Aranan müziğin adını indirmek için arama düğmesine yazmak ve görüntülenen seçeneklerden hem dinleme hem de indirme işlemini yapmak mümkündür. Freegal müzik App Store en popüler müzik indirme programlarından biri olarak bilinir.

Tubidy

IOS işletim sistemi için özel olarak tasarlanmış ve hem iPad için hem de iPhone’lar için indirilmeye müsait olan müzik indirme programı olarak Tubidy, Youtube üzerinden video ve mp3 indirilmesine de olanak tanımaktadır. iPhone müzik indirme programı olarak App Store içerisinde yer alan Tubidy, Youtube bünyesinde yer alan videoların farklı formatlarda cihaza indirilmesine de olanak tanır. Kullanıcının uygulama içerisinde kendi zevkine göre oynatma listesi oluşturabilmesi de mümkün olur. Cihaza zarar vermeden güvenilir bir şekilde kullanılabilecek müzik indirme programlarından biri olarak bilinir.

Spotify Music

Spotify, bir müzik dinleme uygulaması olarak bilinmesine rağmen, dünya çapında milyonlarca kullanıcıyla en nitelikli müzik uygulaması olarak bilinir ve İOS işletim sistemi ile iPhone ve iPad’de çalışır. Müzik dinledi ve kaliteli ve reklamsız bir şekilde indirilebilir bu uygulamada, para için müzik satın söz konusudur. Cihaza indirilen müziğe ek olarak, hesapta satın alınan tüm müziklere erişmek de mümkündür. Kullanıcı kendi müzik listesi oluşturabilir yanı sıra kullanışlı bir arayüz uygulamasında yer almaktadır. IPhone ücretsiz müzik indirme uygulamalarından biri olmasına rağmen, satın alımlar uygulama içi para ile yapılır.

Free Music Downloader

Iphone müzik indirme uygulamalarında günlük indirme sınırı yoktur. iPad veya iPhone üzerinden ses Bulutundan müzik indirmek mümkündür. Kullanıcı o dahili oyuncu ile aradığı müzik dinlemek ve dinlerken ileri hızlı veya geri sarma için de mümkündür. Bu uygulama müzik indirirken arka planda müzik dinlemenizi sağlar. iPhone Ücretsiz Müzik Dinleme

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

 

Ayrıca Bkz. “Bize Ulaşmak İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir