Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Üst Tuş Değişimi

iPhone Üst Tuş Değişimi

Iphone Üst Tuş Değişimi

iPhone Üst Tuş Değişimi; iPhone güç düğmesi çeşitli sebeplerle zamanla işlevini kaybedebilir. Bu anahtar-on-off, uyku wake ve fonksiyonu olarak bir kilit.

iPhone Üst Tuş Değişimi; iPhone uzun zamandan beri kullananlar çok iyi hatırlayacaklar. Bir süredir üretilen iPhone 5’lerin çok fazla güç düğmesi sorunu vardı. Bu yüzden iPhone 5’in üzerindeki fiziksel Kapatma düğmesi kısmen veya bütünüyle çalışamaz hale geldi. Bu kapatma anahtarı, iPhone 5 sahipleri için ciddi bir sorun oluşturan bir ekran kilidi anahtarı olarak da kullanıldı. Hatta bu sorunu yaşayanlar için assistivetouch ile iPhone’u Kapat ve aç başlıklı bir makaleyi paylaştık.

iPhone Üst Tuş Neden Bozulur

Üst anahtar hatası iPhone modellerinde en yaygın sorunlar arasında görülür. Üst anahtarın parçalanmasının sebebi, bu anahtarın sürekli kullanılmasıdır. Anahtarın iç kısımlarına zamanla giren toz parçacıkları veya nem ve burda bulunan parçalar çalışamaz hale gelebilir. iPhone modelleri hassas telefonlardır. Bu sebeple, açma / kapama tuşlarını değiştirirken Orijinal Ürün kullanılmalıdır.

Yan sanayi ürünleri telefonların arızalanmasına neden olabilir. Üst anahtar değişikliği uygulandıktan sonra firmalar bu değişikliği garanti eder. iPhone’un telefon modellerinin açma / kapama düğmesi çeşitli sebeplerle işlevini kaybedebilir. Telefondaki bu tuş, anahtar açık, kapalı ve kilit olarak işlev görür.

Arıza Nedenleri

Kapatma açma güş tuşu hasarı pek çok farklı sebeple oluşabiliyor. Telefonun güç tuşunun üzerine denk gelecek şekilde yere düşmesi ve böylelikle tuşu kullanılamaz hale getirmesi buna örnek gösterilebilir. Su hasarı yine Power tuşunu bozabilir ve yenilenmesi gerekebilir. Her iki durumda da servisimizde ücretsiz hasar tespiti yaptırabilir ve ardından gerekli işlemleri başlatarak telefonunuzun onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Power-off güç anahtarı onarımı, 2005 veya 2010’un ilk telefon modellerinden iPhone 8 ve iPhone 8 Plus veya Galaxy Note 10 gibi yeni modellere kadar çeşitli telefonlarda uygulanır. İşlem sırasında bilgileriniz, verileriniz, uygulamalarınız veya fotoğraflarınız silinmez. WhatsApp konuşmalarınız kaybolmayacak. Onarım daima garanti edilemez. Bu gibi durumlarda, ucuz güç anahtarı onarımı için bize ulaşabilirsiniz.

iPhone 5 Üst Tuş Değişim Fiyatı

iPhone 5 cep telefonunuzun üst düğmesi kırılırsa, uzman Apple teknisyenlerimiz ve özel ekipmanlarımız sayesinde orijinal üst düğme (güç düğmesi) değişimini yalnızca 15 dakika içerisinde 70 TL’ye değiştiriyoruz. Kullanılan üst anahtar %100 orijinaldir ve teknik servisimiz tarafından 3 ay garantilidir.

iPhone 5 On Off (açma kapama) Tuşu Tamiri

iPhone 5 Açık kapalı olarak isimlendirilen cihazın onarımı, hizmetlerimizde itinayla yapılır. iPhone 5 akıllı telefonunuzu düşürmüş olabilirsiniz. Düşme şekline ve hızına bağlı şekilde, iPhone 5 ön camınız ve ekranınız kırılabilir ve çizilebilir. Bu darbelerin en önemlisi açma / kapama anahtarıdır.

iPhone 5 Kilit tuşu, aldığı şok sebebiyle gömülü olabilir veya üst anahtar kaydığı için basmakta güçlük çekebilirsiniz. Bu arızalar durumunda, kullanıcı cihazı müdahale etmeden Apple teknik servisine götürmelidir. iPhone 5 telefonunuzdaki güç entegre arızasını en ufak bir yanlış sonuçla yaşayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Talkback Nasıl Kapatılır ve Açılır

iPhone’un Üst Tuşu Bozulduysa İşte Çözüm

iPhone 6’a kadar olan tüm iPhone’ların açma / kapama tuşları cihazdaydı. Bununla beraber, iPhone 6 ile, güç anahtarı pek çok Android telefon gibi sağa kaydırıldı. Özellikle iPhone 5 ve iPhone 5S üstünde görülen üst anahtar bozulma kullanıcıları taciz haline gelmiştir. iPhone’un üst anahtarı veya iPhone’un güç anahtarı bozulduysa, önce yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur.

Zorlu Center’daki Apple’ın Mağazasında randevu alarak cihazınızı hızlı bir biçimde teslim etmelisiniz. İki ila üç hafta içerisinde onlar yapmak veya size cihazı verecek ya; ya da cihazı yenilemek ve verecek; yani yeni bir tane. iPhone’un üst anahtar yolsuzluk sorunu yaygın bir sorun olduğu için; özellikle iPhone 5 ve iPhone 5’ler için Apple’ın yenileme kampanyası bile başladı ve iPhone’un üst düğmesi kırılanlara yeni iPhone’lar verildi.

iPhone Ses Açma/Kapama Tuşu Soketinin Değişimi

iPhone ses açma/kapama tuşu değişimi konusunda uzman ve deneyimli Cep Hastanesi APPLE teknisyenleri tarafından gerekli teknik servis şartlarının sağlandığı ortamda cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

  • Değişim süresi Cep Hastanesi gelindiğinde 30 dakika, tek taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
  • Değişim aşamalarında mutlaka bilgileriniz silinmez.
  • Ses açma/kapama tuşu problemsiz bir biçimde çalışmaya devam eder.
  • Teknik servis odası bütünüyle sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone power tuşu değişimi ne kadar , iphone 4s üst tuş değişimi , iphone 5 üst tuş değişimi , iphone 6 power tuşu değişimi , iphone 6s power tuşu değişimi , iphone 5s power tuşu değişimi , iphone 7 power tuşu değişimi , iphone üst tuş çalışmıyor , iphone üst tuş olmadan kapatma , iphone 4 power tuşu değişimi , iphone 5 power tuşu değişimi.