Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Uygulama Gizleme Nasıl Yapılır

iPhone Uygulama Gizleme Nasıl Yapılır

Popüler Aramalar: iPhone 8 Arka Cam Kapak DeğişimiiPhone 11 Ekran Değişimi

Iphone Uygulama Gizleme Nasıl Yapılır

iPhone Uygulama Gizleme Nasıl Yapılır; iPhone uygulamanızı nasıl gizleyebilirsiniz iPhone veya iPad uygulamanızı gizlemek için bilmeniz gerekli olanlar nelerdir? IOS’ta sizin için uygulama gizleme için bilmeniz gerekli olan iki yöntemi bir araya getirdik.

iPhone Uygulama Gizleme Nasıl Yapılır; iPhone X veya iPhone 7 veya hatta iPhone 5’lerde uygulamaları gizlemek isteyebilirsiniz. iPhone uygulamalarını gizlemek esasında oldukça kolaydır; iOS 10 veya üstü çalışmakta olduğu sürece, sahip olduğunuz iOS cihazına bakılmaksızın iPhone, iPad veya iPad touch’ınızın Ana ekranındaki uygulamaları gizleyebilirsiniz.

Android Telefonlarda Uygulama Gizleme

Android telefonların çok sayıda önceden yüklenmiş uygulamayla gelmesi çoğu kullanıcı için sinir bozucu olabilir. Genel olarak, kullanıcılar cihazlarında çok fazla uygulama olmasını sevmez. Bir uygulamayı kaldırmak bir veya iki dokunuş kadar basit olsa da, işletim sistemine entegre uygulamalar kaldırılamaz. Bunun gibi uygulamalar ve gizlemek istediğiniz uygulamalar için neler yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

iOS Uygulamalarını Gizleme

App Store uygulamasını açın ve ekranın altındaki bugün simgesine dokunun. Sağ üst köşedeki Hesabım düğmesine veya fotoğrafınıza, ardından Satın Alınanlar’a dokunun. Aile Paylaşımı kullanıyorsanız, sadece kendiniz ne satın aldığınızı görmek için adınıza dokunun. Gizlemek istediğiniz uygulamayı bulun, ardından sola hızlıca kaydırın ve Gizle’ye dokunun.

Bitti’ye dokunun. Aile Paylaşımı’nın üyesiyseniz ve abone olduğunuz bir uygulamayı gizlerseniz Aile Düzenleyicisi, abonelik her yenilendiğinde ücretlendirmelerle ilgili bildirim almaya devam eder. Bir uygulamayı gizlemek, aboneliği iptal etmez. Aboneliklerinizi nasıl görüntüleyeceğinizi, değiştireceğinizi veya iptal edeceğinizi öğrenin.

İlginizi Çekebilir: iPad Servis Yok Hatası

Iphone Uygulama Gizleme

Gizlenen iOS Uygulamalarını Yeniden İndirme

  • App Store uygulamasını açın ve ekranın alt tarafındaki Bugün seçeneğine dokunun.
  • Sağ üst köşedeki Hesabım düğmesine veya fotoğrafınıza dokunun, ardından Apple Kimliğinize dokunun. Apple Kimliğinizle giriş yapmanız istenebilir.
  • Bulut Tabanlı iTunes bölümüne kaydırın ve Gizlenen Satın Alınanlar dokunun.
  • Aygıtınıza yeniden indirmek istediğiniz uygulamayı bulun ve İndir simgesine dokunun.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iphone uygulama nasıl gizlenir , iphone uygulama gizleme , uygulama gizleme ıphone
iphone uygulama gizle , iphone uygulama gizleme nasıl yapılır , iphone uygulama gizleme programı , uygulama gizleme iphone , iphone uygulama gizlemek , iphone larda uygulama gizleme , ios da uygulama gizleme , iphone uygulama saklama.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar