iPhone Uzun Ekran Görüntüsü Alma
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / 1 Yorum / 1812 Görüntülenme

iPhone Uzun Ekran Görüntüsü Alma

iPhone Uzun Ekran Görüntüsü Alma ,İşiniz gereği telefonunuzda bir yazının veya başka bir şeyin tam olarak ekran görüntüsünü almak istiyorsunuz fakat bu özellikle bazı android telefonlarda bulunmaktadır. Şimdi ise sizlere iPhone “UZUN” Ekran Görüntüsü Alma özelliğini dahil etmek mümkün. “Uzun” ekran yakalama özelliği, birçok farklı markanın modelinde bir süredir Android cephesinde yer alıyor.Özellikle, uzun makaleleri, sosyal medya içeriğini veya makaleleri kesintisiz kaydetme becerisi temel olarak çok işlevsel.

“Uzun” ekran görüntüsü alma özelliği bir süredir Android cephesinde pek çok farklı markanın modellerinde yer alıyor. Tüm alanın ekran görüntüsünü adım adım veya modele bağlı olarak değişebilecek sayfanın sonuna kadar kaydedebilirsiniz. iPhone kullanıcıları için dahili olarak böyle bir seçenek yoktur Neyse ki Tailor ve Stitch It uygulaması bu sorunu çözer.

iPhone’da Uzun Ekran Görüntüsü Alma

iPhone ve iPad’de uzun ekran görüntüsü almak için birçok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar içinde ücretsiz olan en iyi uygulamaları sizler için araştırdık ve kullanımlarını anlattık.

Stitch It

Birçok iPhone kullanıcısı The Stitch It uygulamasını beğenir ve uzun ekran görüntüsü almasını önerir. Tailor ile aynı mantıkla çalışır. Bu uygulama birden fazla ekran görüntüsünü birleştirmenizi sağlar. Önce ekran görüntülerini alıyorsunuz ve ardından uygulama aracılığıyla ekran görüntülerini birleştiriyorsunuz.

Stitch It İNDİR

Uygulamanın ücretsiz sürümü birkaç kullanımdan sonra para ister. Testlerimizde uygulamanın olumsuz bir özelliğini tespit ettik. Telefonun üst kısmındaki İzle bölümü her görüntüde görünür. Aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

iPhone Film İndirme Programı

Tailor – Screenshot Stitching

Ücretsiz Tailor uygulaması, çektiğiniz ekran görüntülerini birleştirmenizi sağlar. Örneğin, bir web sitesinin uzun bir sayfasının tamamını tek bir ekran görüntüsünde görmek istiyorsanız, ekranın üst kısmından başlayın ve ekran görüntüsü almak için aşağı kaydırın. Ardından, telefonunuza yüklediğiniz Tailor uygulamasını açın.
Uygulama birbiriyle ilişkili, devam eden ekran görüntülerini otomatik olarak algılar ve birleştirir. Daha sonra birleştirilmiş ekran görüntüsünü telefonunuza kaydedebilir veya whatsapp, mail vb. uygulamalarla paylaşabilirsiniz.paylaşabilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz sürümü, kombine ekran görüntülerinin altında uygulamanın adına sahiptir. Bu reklamı, ücretli sürümü satın alarak (19,99 TL) kaldırabilir veya reklamı yapılan bölümü kesmek için ekran görüntüsünü düzenleyebilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde iPhone Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir