Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Video Atma Nasıl Olur?

iPhone Video Atma Nasıl Olur?

Iphone Video Atma Nasıl Olur?

iPhone video atma nasıl olur? Konusunu tartıştığımızda iPhone serisi telefonları medya oynatıcıları, bilgisayarlarında yer alan dosyaların, taşınabilir özellikteki medya oynatıcısına aktarmanı tam bir işkence olduğunu çok iyi bilirler. Müzik dosyalarını atmak şöyle dursun video söz konusu olduğunda kendinizi içinden çıkılmaz bir durumun içerisinde bulursunuz ve mobil video izlemek için kendinizi heba etmiş olursunuz.

Bu durumun temel sebebi; taşınabilir özelliğe sahip medya oynatıcılarının kendine has bir video çözünürlüğüne sahip olması ve bu dosya biçimini destekliyor olmalarından ileri gelmektedir. Bundan dolayı sürükleyip bırakmış olduğunuz tüm videoların ses dosyasının görüntülenmesi mümkün olmayabilir.

Cihazların kendilerine ait yazılımları ise eski kalmasından dolayı ve bunun yanı sıra da performanslarının düşük olması sebebi ile başka yazılımlara yönelmenizi gerekli kılacaktır.

Herkesin duymuş olduğunuz çevirici yazılımları aramayı denediğinizde bu kez de codec ve performans sorunu ile karşı karşıya kalırsınız. Her ne kadar uygun codec bulsanız dahi bu kez de yeni almış olduğunuz işlemcinin niçin bu kadar geç bir zamanda video dosyasını yeniden boyutlandırdığı, çok çekirdek sistemine sebeple bu yorucu işlemde kullanıldığı gibi düşüncelerle işin içinden çıkamaz hale gelmiş olabilirsiniz.

Kısaca ifade etmemiz gerekirse Nero Move it adlı yazılımı kullanarak iPhone iPhone video atma nasıl olur? işlemini kısa bir sürede halletme imkânına sahip olabilirsiniz. Şimdi dilerseniz bu yazılımın indirme ve kurulma detaylarından söz edelim:

Nero Move it adlı bu yazılımı Nero’nun resmi web sitesi üzerinden kolaylıkla indirmeniz mümkün. Üstelik bunun için tarafınızdan istenen e-posta adresinizi doğru vermek gibi bir zorunluluğunuz da bulunmuyor. Ancak ortalama 90 MB’lık olan kurulum dosyasını indirmenin sonrasında kurmak yaklaşık olarak 20 dakikayı buluyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone Ekran Görüntüsü Alma

Yazılımın kurulumu sona erdikten sonra Nero arabirimi yerine biraz daha karmaşık olan bir ara birim ile karşılaşıyorsunuz. Ancak kullandıkça yazılımı tanımaya başlayacaksınız.

Şimdi yazılımı kullanarak iPhone video atma nasıl olur? sorusunu adım adım yanıtlayalım.

Bilgisayardan iPhone Video Atma

iPhone telefonunuza atmak istediğiniz video dosyasını “Belgeler” klasörü içerisinde yer alan ve aynı zamanda Windows’un da kullanmış olduğu Video klasörüne gönderimini sağlayın. Ardından, indirmiş olduğunuz Nero Move it yazılımını başlatın ve sol tarafta yer alan myPC adlı ikonu seçin. Daha sonra, alt kısımda karşınıza çıkan kategoriler arasından Videos adlı kategoriyi seçin. Şimdi sağ taraftaki büyük alanda az önce kopyalamış olduğunuz video dosyasına ait ikonu göreceksiniz.

Iphone Video Atma Nasıl Olur?

Tüm bu işlemlerin ardından iPhone kısmına geçelim. Sağ kısımdaki ikonlar arasından iPhone’yi seçin. Seçmiş olduğunuz iPhone kategorisinin alt kısmında bulunan iki yöne doğru ayrı ayrı olan ok işaretleri arasından myPC’den iPhone’a doğru yönelmiş olan ikonu seçin. Bilgisayardan iPhone’a video aktarma işleminizin hepsi bu kadar.

Iphone Video Atma Nasıl Olur?
Iphone Video Atma Nasıl Olur?

Ancak tüm bunlarla vakit harcamak istemiyorsanız telefonlarınızla ilgili olarak tüm arıza ve sorunlarınızda yanınızda olmayı kendine görev bilmiş olan Cep Hastanesi olarak size iPhone video atma konusunda da yardımcı olabiliriz.

Her türlü teknik destek, sorun ve arızalarınız ile bize telefon numaralarımızdan ulaşabilir, her türlü probleminizi paylaşabilirsiniz. Hatta WhatsApp üzerinden fotoğraf atarak sorununuzun nasıl giderilebileceğine yönelik olarak bilgi alabilir, böylece fiyat bilgisini de önceden öğrenebilirsiniz.

Alanında yetkin bir eğitim alarak uzmanlaşmış bir ekip ile bozulan cihazlarınızın bakım ve onarımını sağlamak istiyorsanız tercih etmeniz gereken tek adres hiç şüphesiz ki telefon hastanesi. Hem kaliteli ve hızlı hizmet, hem de uygun bedel karşılığını başka bir adreste aramayın.