Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Wifi Sorunu

iPhone Wifi Sorunu

Iphone Wifi Sorunu

iPhone Wifi Sorunu, iPhone Wifi sorunu yaşamanız çok doğal, çünkü iPhone da tıpkı bilgisayarlar gibi yazılımsa hatalara düşebiliyor ya da iPhone yüklediğimiz uygulamaların bazıları Wifi bağlanamama, Wifi az çekiyor gibi Wifi sorunlarına neden olabiliyor.

iPhone Wifi Sorunu, iPhone Wifi sorununun çözümü, tek bir işlemle hallolabilecek bir durum gibi görünse de bazen bu sorunlar yazılım haricinde, donanımsal hatalardan da kaynaklanıyor olabilir.

iPhone Wifi Bağlanıyor, İnternet Yok

iPhone Wifi sıkıntısız bir şekilde bağlanıyor ama internet bağlantısı gelmiyorsa, Ayarlar>Genel>Sıfırla>Ağ Ayarlarını Sıfırla yolunu izleyip Wi-Fi dahil tüm ağ ayarlarını sıfırlayabilirsiniz. Böylece eğer ayarlar ile ilgili bir problemse sorun çözülmüş olacaktır.

iPhone Wifi Açılmıyor

Wi-Fi sorunlarının başında gelen Wi-Fi açılmıyor hatası ya da iPhone internete bağlanmıyorsa, Ayarlar>Genel>Sıfırla>Ağ Ayarlarını Sıfırla bölümünden Wifi dahil tüm ağ ayarlarını sıfırlayacaktır. Böylece eğer ayarlar ile ilgili bir problemse sorun çözülmüş olacaktır.

İlginizi Çekebilir: iPhone Şarj Sesini Değiştirme

iPhone Wifi Tuşu Çalışmıyor

iPhone ayarlar kısmında Wifi tuşu vardır, bazen bu Wifi tuşu çalışmaz, gri renkte takılı kalır. Wifi Ghost olarak adlandırılan bu hata için anakart onarımı gerekebilir. Yazılımla çözülmesi mümkün olmayabilir. Bu yüzden cihazınızın garantisi varsa Apple Store yoksa Cep Hastanesi servisimize gönderebilirsiniz.

iPhone Wifi Az Çekiyor

iPhone Wifi az çekiyor sorununun temelinde Wifi anteni sorunu olabilir, bu sorunu çözebilmek için Cep Hastanesi servisimize gelebilirsiniz.

Wifi Yardımı Açma ve Kapama

Wifi Yardımı normal fabrika ayarlarında açıktır. Wifi bağlantınız zayıf olduğunda iOS aygıtınızın internete bağlı kalmasını istemiyorsanız. Wifi Yardımı devre dışı bırakabilirsiniz. Bunu yapmanız için Ayarlar>Hücresel veya Ayarlar>Mobil Veri gidin ve Wifi Yardımı bölüne dokunun.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ;iphone Wifi sorunu kesin çözüm, iphone Wifi sorunu fiyat , iphone Wifi sorunu 6 , iphone Wifi sorunu 2021 , iphone Wifi sorunu neden olur , iphone Wifi sorunu iOS 14 , iphone Wifi sorunu tamir fiyatı , iphone Wifi sorunu garanti , iphone Wifi sorunu nasıl çözülür , iphone Wifi bağlantı sorunu , iphone Wifi bağlanma sorunu , Wifi iphone bağlanmıyor , iphone Wifi sorunu internet bağlantısı yok , iphone Wifi bağlanma sorunu , iphone de Wifi sorunu.