iPhone Wifi ve Navigasyon Çalışmıyor Arızası
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 0 Yorum / 200 Görüntülenme

iPhone Wifi Ve Navigasyon Arızası

iPhone Wifi Ve Navigasyon Arızası; iPhone telefonlar bilindiği üzere darbelere karşı bir çok markaya göre daha dayanıklı. Virüs bulaşmayan çok sıkı bir işletim sistemi ile de bu bütünlük rakiplerine göre biraz yavaş olsa da yine bir adım önde gibi duruyor.

Tabii ki iPhone telefonların sağlam olması bozulmayacağı anlamına gelmemektedir. İPhone tamiri konusunda uzman bir kadroya sahip olan servisimiz tüm iPhone modellerinde oluşabilecek arızalara iPhone teknik servis hizmeti vermektedir.

iPhone Wifi ve Navigasyon Çalışmıyor Arızası

Özellikle iPhone 6 modellerinde çokça karşılatığımız iPhone Wifi Ve Navigasyon Arızası servisimizde çözümü olan bir arızadır. İPhone telefonunuzun wifisi çalışmadığında Yandex navigasyon vb.. uygulamalarda konum kısmında farklılık gösterebilir yada hiç bilgi göstermeyebilir.

Cihazınızdaki konum servislerini kontrol eden ve çalışmasını sağlayan entegre aynı zamanda wifi ve gps kısımlarını birlikte kontrol eden bütün bir parçadır. Haliyle iPhone wifi arızalarında bu durumda yaşanmaktadır.

Telefonunuzun içi açılarak yapılan iPhone wifi tamiri anakart üzerinde yer alan bu parçanın değiştirilmesi ve gerekli kalibrasyon testleri sonrasında genellikle çözüme kavuşmaktadır.

iPhone 6 Kapandı Açılmıyor

Darbe düşme sonucu telefonunuz farklı arızalara sebep olabilir örnek vermek gerekirse ekranı kırılan telefonunuzun ekranı takıldığında wifi arızası yaşadığınızı da fark edebilirsiniz bunların genel sonucu darbe düşme durumlarında anakartınızın üzerinde yer alan entegrelerin birinin yada bir kısmının kırılması veya çatlaması olarak kısaca özetleyebiliriz.

iPhone wifi entegrasyonu değiştirilir. Cihazınızın ortalama onarımı, testi ve kalibrasyonu 1 iş gününe kadar sürer ve orijinal yedek parçalar kullanılır.

Tüm iPhone telefon modellerini onarıyoruz ve onarımdan sonra yedek parça için 3 aylık Cep Hastanesi Teknik Servis garantisine sahibiz. Bu garanti, kullanıcı hatalarını kapsamaz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

iPhone İnstagram Video İndirme

 

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir