Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. iPhone Wifi Ve Navigasyon Arızası

iPhone Wifi Ve Navigasyon Arızası

Iphone Wifi Ve Navigasyon Çalışmıyor Arızası

iPhone Wifi Ve Navigasyon Arızası ; iPhone telefonlar bilindiği üzere darbelere karşı bir çok markaya göre daha dayanıklı. Virüs bulaşmayan çok sıkı bir işletim sistemi ile de bu bütünlük rakiplerine göre biraz yavaş olsa da yine bir adım önde gibi duruyor.

Tabii ki iPhone telefonların sağlam olması bozulmayacağı anlamına gelmemektedir. İPhone tamiri konusunda uzman bir kadroya sahip olan servisimiz tüm iPhone modellerinde oluşabilecek arızalara iPhone teknik servis hizmeti vermektedir.

iPhone Wifi ve Navigasyon Çalışmıyor Arızası

Özellikle iPhone 6 modellerinde çokça karşılattığımız iPhone Wifi Ve Navigasyon Arızası servisimizde çözümü olan bir arızadır. iPhone telefonunuzun Wifi çalışmadığında Yandex navigasyon vb.. uygulamalarda konum kısmında farklılık gösterebilir yada hiç bilgi göstermeyebilir.

Cihazınızdaki konum servislerini kontrol eden ve çalışmasını sağlayan entegre aynı zamanda Wifi ve gps kısımlarını birlikte kontrol eden bütün bir parçadır. Haliyle iPhone Wifi arızalarında bu durumda yaşanmaktadır.

İlginizi Çekebilir: iPhone Saklama Alanı Boş Ama Dolu

iPhone Wifi ve Navigasyon Tamiri

Telefonunuzun içi açılarak yapılan iPhone Wifi tamiri anakart üzerinde yer alan bu parçanın değiştirilmesi ve gerekli kalibrasyon testleri sonrasında genellikle çözüme kavuşmaktadır.

Darbe düşme sonucu telefonunuz farklı arızalara sebep olabilir örnek vermek gerekirse ekranı kırılan telefonunuzun ekranı takıldığında Wifi arızası yaşadığınızı da fark edebilirsiniz bunların genel sonucu darbe düşme durumlarında alakartınızın üzerinde yer alan entegrelerin birinin yada bir kısmının kırılması veya çatlaması olarak kısaca özetleyebiliriz.

iPhone Wifi entegrasyonu değiştirilir. Cihazınızın ortalama onarımı, testi ve kalibrasyonu 1 iş gününe kadar sürer ve orijinal yedek parçalar kullanılır.

Tüm iPhone telefon modellerini onarıyoruz ve onarımdan sonra yedek parça için 3 aylık Cep Hastanesi Teknik Servis garantisine sahibiz. Bu garanti, kullanıcı hatalarını kapsamaz.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; iPhone Wifi arızası , iphone Wifi sorunu , iphone Wifi çıkıyor , ıPhone Wifi sorunu , iPhone Wifi düşüyor , iphone 6 Wifi arızası , iPhone Wifi sorunu fiyat.